Skocz do zawartości

Sprzedam CB500 `95


vdq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do sprzedania Hondę CB500 z 1995r - po wymianie oleju, regulacji gaźników, pomalowaniu wydechu (wkurzył mnie już trochę wyblakły kolor - teraz nowiusia matowa czerń), stalowy oplot linki hamulca przedniego - używany turystycznie 82000km przebiegu - zarejestrowany w PL - właścicielem jestem od 2005 i nie mam z nią problemów.

(zdjęcia na priv mogę podesłać)

Pozdrawiam VDQ - Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem nią zainteresowany, więc może napisz coś o tym moto. Dlaczego sprzedajesz??

Witam

sprowadzona z niemiec przez poprzedniego właściciela (tam jeszcze oddławiona)

wymienione przeze mnie - płyny oprócz hamulcowego (przedni przewod hamulcowy w stalowym oplocie), opony, pomalowany wydech na czarny mat. Garażowana w ciągłym użytkowaniu (ubezpieczenie i przegląd do 20.09.2008), papiery wszystkie mam, instrukcje, oryginalne klucze, dorzucam xerówkę książki "Haynes service & repair manual Honda cb500 twin `93 to `01" wersja angielska.

Co do motoru to bardzo miło mi się na niej jeździ ale po 3 sezonach nadszedł już czas na przesiadkę na coś mocniejszego - cebulka jest moim pierwszym "prawdziwym" motorem więc darzę ją niesamowitym sentymentem ale życie jest brutal - trzeba iść/jechać dalej!

Pozdrawiam VDQ

Edytowane przez vdq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ładnym stanie jak na taki konkretny przebieg, szukam właśnie jakies 500 , mieszkam niedaleko, może się odezwe.

co widzisz konkretnego w tym przebiegu? Chyba to, że jest prawdopodobny w przeciwieństwie do większości sprzętów :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...