Skocz do zawartości

Sakwy Givi


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem sakwy Givi T421. Mimo ogromnej pojemości nie ma problemu ze smażeniem się na tłumikach bo wiszą wysoko. Nie przeszkadzają też w żaden sposób pasażerowi. Dodatkowo mają wewnatrz jeszcze plastkowe usztywnienia. Rzepy w zasadzie zapinasz tylko raz przy pierwszym dopasowaniu a o ich trwałość możesz być spokojny. W zestawie masz jeszcze sporo pasów, gumy i plastry miękkiego tworzywa, żeby zabezpieczyć motocykl i jeszcze są pokrowce przeciwdeszczowe. Jak to wszystko pozapinasz to siedzą sztywno prawie jak kufry. Nie presuną się nawet o milimetr nawet po dłuższej jeździe po dziurawej drodze. Jakość całości rewelacyjna. Cena wysoka bo prawie 500zł, ale masz pewność, że nie będą do wywalenia po pierwszej dłuższej wycieczce.

Sam długo się zastanawiałem co kupić. Na początku poszedłem na cenę i chciałem Metro ale to porażka, potem Moto Detail. Duzo lepsze niż Metro ale trochę małe. T421 mają po 38 litrów każda, to może nie przemawia do wyobraźni, ale jak próbujesz się do nich spakować, to nagle okazuje się że zabrałeś już wszystko a druga sakwa jest jeszcze pusta. Znakomite na długie podróże gdzie trzeba zabrać prowiant i sprzęt campingowy. Bagaż weekendowy w nich po prostu znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Właśnie ich wielkość mnie skusiła. Mam zwyczaj wyjeżdżać na długo i to zwykle z kimś, że nie wspomnę, iż jak jadę do pracy a potem jeszcze gdzieś to ilość klamotów zaczyna się robić przerażająca.

Prawdopodobnie do kompletu pójdzie jeszcze tankbag, ale to potem.

P.

Audaces Foruna Iuvat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...