Skocz do zawartości

KTM to GÓ**NO !!!!!


Gość piorek9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytalem troche o tej calej mini burzy i powiem tak:

Ja jezdzilem jako amator na 3 KTM-ach i zlego slowa na te maszyny nie powiem :eek: ale jezeli ktos decyduje sie na maszyny wyczynowe zawsze musi sie liczyc z takimi problemami :biggrin: Czy to bedzie KTM, HONDA, HUSKA czy inny wyczyn zawsze istnieje prawdopodobienstwo ze czesci sa juz zuzyte i trza je wiemienic! To sa motory ktore kazda czesc maja wyzylowana po granice wytrzymalosci, wiec prosze, ale takie czesci nie maja racji dlugiego bytu! Kupujesz wyczyna, chcesz smigac po hard terenie, chcesz skakac i bawic sie na maxa... niestety musisz za to placic!!!! Ja sam zmienilem z wyczyna na "turyste" bo czas zajac sie rodzina a nie tylko wydawaniem pieniedzy na czesci, ale kocham motocykle i zawsze bedzie mi brakowalo jazdy po ciezkim terenie!

 

 

COS ZA COS!!! :flesje: ŻYCIE :bigrazz:

 

pozdro 4all :crossy:

Edytowane przez k2adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam uważam ze wszystko zależy od jezdzca , ostatnio spotkałem znajomego który ma taki motor jak ja (yz426) od słowa do słowa i powiedział mi że przez dwa lata nic nie dołożył do tego motoru - nie bardzo wiedziałem co mu powiedziec , z mojej perspektywy wydatki na tego kalibru sprzęt wyglądaja zupełnie inaczej (kilka tysięcy złotych w roku) , miałem wytrzymałośc na studiach i czasem patrzę że zdumieniem ile taka konstrukcja wytrzymuj, jeśli ktoś myśli że to niezniszczalne maszyny jak na filmie to się grubo myli , jeśli faktycznie nie dołożył do niego nic przez dwa lata to albo sprzet jest nie używany albo koleszka jezdzi nim raz na miesiąc po bułki do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.de/Kupplungsnehmerzylinder...1QQcmdZViewItem

 

czy ten wynalazek będzie pasował do ktm exc 125 2004r ??

bo jest napisane że pasował do lc4

i jest coś wspomniane o 3mm uszkodzeniu .. wie ktoś moze co jest dokładnie zarysowane/pęknięte ?? w ogóle czy ten wysprzęglik jest sprawny bo moj niemiecki kuleje ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez przeczytalem te cala burze w wymianie zadan i jako posidacz 380egs-a moge go pochwalic,mam go niecaly rok i wymienilem tylko dwa lozyska od nozki zmiany biegow bo na boki mi latala haha.poza tym leje i jezdze-ODPUKAC!!!!!!!.pozdrawiam kateemowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz chlopaki pochwaliliście swoje sprzety...i zobaczycie jak sie posypią :) trzeba sie pogodzic z tym ze trafiłes na kiepski egzemplarz(sprzedaj go:)) ja tez moge pisac ze rotaxy to gówno bo koleszka smigał na jednym tloku tyle czasu ze tak salaba kompresja była ze moto do 6 tys niechiało krecic...ale koleszka zmienił tłok (nicasyl powycierany)i mi narobil tylko takiego bałahanu ze hoho...kupiłem drugi na allegro niby tuleja i to tamto i okazał sie ponownie wytarty nicasyl...wiec sprzedaje go w pizdziec!(w rozsypce)...ehh A tobie teraz radze sprzedac tego co masz kupic ponownie ktmika tylko takiego porządnego zebym pod koniec sezonu widział temat "KTM to złoto cud miód orzeszki kokodzamb i ananasy) :P no i oczywiscie jak na porządnego i wzorowego forumowicza przystało gorąco pozdrawiam wasze gorące dupcie :lalag:

Edytowane przez kusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz chlopaki pochwaliliście swoje sprzety...i zobaczycie jak sie posypią :banghead: trzeba sie pogodzic z tym ze trafiłes na kiepski egzemplarz(sprzedaj go:)) ja tez moge pisac ze rotaxy to gówno bo koleszka smigał na jednym tloku tyle czasu ze tak salaba kompresja była ze moto do 6 tys niechiało krecic...ale koleszka zmienił tłok (nicasyl powycierany)i mi narobil tylko takiego bałahanu ze hoho...kupiłem drugi na allegro niby tuleja i to tamto i okazał sie ponownie wytarty nicasyl...wiec sprzedaje go w pizdziec!(w rozsypce)...ehh A tobie teraz radze sprzedac tego co masz kupic ponownie ktmika tylko takiego porządnego zebym pod koniec sezonu widział temat "KTM to złoto cud miód orzeszki kokodzamb i ananasy) :biggrin: no i oczywiscie jak na porządnego i wzorowego forumowicza przystało gorąco pozdrawiam wasze gorące dupcie ;)

dzięki za słowa otuchy :D:D ale raczej następnym zabójcą na którego będe dosiadał to yamaha albo honda ... :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...