Skocz do zawartości

Wrażenia po obejrzeniu mbx-a


rozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz w sumie nie ma sie co dziwic policjantowi bo na A1 musza byc spelnione oba kryteria: i do 125ccm i do 11kW mocy.

 

To chyba częsciej w teori niż w praktyce. Bo przy kontroli nie sądzę że będize sprawdzał moc motocykla ( jeżeli w ogóle zna taki przepis ). A poza tym to w dokumentach nie musi być koniecznie wpisana prawdziwa moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak troche z boku tematu. Mój kolega jeździ na Suzuki GN125 i nie ma nawet karty motorowerowej. Jeździ 3 lata i to nie tylko koło domu, nierzadko robi trasy koło 100 km w jedną stronę i jeszcze nic mu nie zrobili. Ale jak to mówią, głupi zawsze ma szczęście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszliwie trzęsiecie gaciami Panowie. Ja przejechałem na A1 (z czego częśc bez prawka) GS'em prawie 13 000km. Kontroli policyjnych miałem kilka - NIGDY policjant słowa nie powiedział o złej kategorii.

 

A będe robić jak tylko będe miał możliwość. A w trasy jeździłem bliższe i dalsze. No i kilka miesięcy dzień w dzień do szkoly i do 2oo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz w sumie nie ma sie co dziwic policjantowi bo na A1 musza byc spelnione oba kryteria: i do 125ccm i do 11kW mocy.

 

To chyba częsciej w teori niż w praktyce. Bo przy kontroli nie sądzę że będize sprawdzał moc motocykla ( jeżeli w ogóle zna taki przepis ). A poza tym to w dokumentach nie musi być koniecznie wpisana prawdziwa moc

 

 

wiem Rozek...dlatego wlasnie w dowodzie jest wpisana tylko pojemnosc a nie moc..bo tego i tak na miejscu kontroli nie sprawdzisz...a tak pozatym to chyba tylko choppery 125ccm maja do 11kW...nawet nie wiem czy sie w tym mieszcza..tak samo jak jest z motorowerami..niby tez nie moga przekraczac 45km/h i tak samo na to policja nie patrzy czy jechal wiecej czy nie..nie spotkalem sie z sytuacja zeby wyslali motorower na badania diagnostyczne w celu zmiany na motocykl bo jechal wiecej niz 45km/h..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icea smiejesz sie ale dzis widzialem Simsona z rejestracja motocyklowa:P nie wiem co to mialo znaczyc:)

 

tzn. ze wlasciciel fujara :D

 

Nie wiem, czy wiesz, ale był produkowany simson S70 - czyli już motocykl

teraz (w niemczech) robią fajne enduraki i naked bike 125.

 

Widzialem ... szkoda tylko ze kosztuja w granicach cen japoncow ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...