Skocz do zawartości

Wrażenia po obejrzeniu mbx-a


rozek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Honda MBX to dobry wybor. Jezeli masz jakies pytania co do Hondek MB/MT MBX/MTX wal do mnie. Przewinelo sie troche tego przez moje rece a i nie jeden remont robilem.

 

Samson na twój komentarz czekałem najbardziej bo wiedizałem ze miałes z tym dużo doświadczenia (sam jeździłes mtx-em i znasz sporo ludzi co jeżdzą takowymi ). No a jak kupie to już nie będziesz miał spokoju ( twój post jest dowodem na to ze sie oferowałes :lol: )

 

PS. Twoją stronę oglądałem juz miliony razy :D Jak dobrze ze ją zrobiłes :D

 

Narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to ja moze powiem cos troche brutalniej ale nie miejcie mi tego za zle bo tez jestem zajarany. ja tez jeszcze z miesiac temu bylem podpalony na mbx i pochodne japonskie 80 ccm (DT, RD, MTX), nic innego nie malem w glowie; na szczescie zdazyla mi sie okazja kupic (JUŻ) moja CM 125 - pomyslalem - mam 16 lat, A1 na wiosne - kupuje! i teraz wiem ze zalowal bym jak kupil bym 2 suwa ... motorower... teraz mam motocykl 2 garki 4suwik. wiesz zastanow sie nad tym mbxem bo ja wiem ze po ... roku , gora 2 latach motorower moze Ci sie znudzic. teraz ujezdzasz jawke (?) - pomysl ze nie bedzie to zbyt duzy krok naprzod zmiana motorowera na... motorower. przetlukl bys sezon jeszcze jawka (super motorower!), dozbieral bys troszke kasy i spokojnie kupil do 3000 MOTOCYKL na A1, ktore za rok mogl bys juz robic. to tylko taka alternatywa - mam nadzieje ze mnie nikt za nia nie okrzyczy :D . jak kupisz MBXa to wrzuc na forum - poogldamy! moja cmka do ogladniecia tutaj (troche brudna..):

 

Honda CM 125 zdj.1

 

Honda CM 125 zdj.2

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze MBX predzej czy pozniej mu sie znudzi...mi tez sie znudzil i dlatego sprzedalem i przesiadlem sie na cos wiekszego...to jest oczywista sprawa ze po jakims czasie bedzie chcial cos lepszego, mocniejszego czy szybszego...jestem pewien ze troche posmigasz na CM i tez bedziesz myslal o zmianie...jeszcze jest inna sprawa...moze Rozek boi sie przesiadac z Jawki na cos co ma o 20 koni wiecej...moze chce stopniowo...niech sam powie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja moze powiem cos troche brutalniej ale nie miejcie mi tego za zle bo tez jestem zajarany. ja tez jeszcze z miesiac temu bylem podpalony na mbx i pochodne japonskie 80 ccm (DT, RD, MTX), nic innego nie malem w glowie; na szczescie zdazyla mi sie okazja kupic (JUŻ) moja CM 125 - pomyslalem - mam 16 lat, A1 na wiosne - kupuje! i teraz wiem ze zalowal bym jak kupil bym 2 suwa ... motorower... teraz mam motocykl 2 garki 4suwik. wiesz zastanow sie nad tym mbxem bo ja wiem ze po ... roku , gora 2 latach motorower moze Ci sie znudzic. teraz ujezdzasz jawke (?) - pomysl ze nie bedzie to zbyt duzy krok naprzod zmiana motorowera na... motorower. przetlukl bys sezon jeszcze jawka (super motorower!), dozbieral bys troszke kasy i spokojnie kupil do 3000 MOTOCYKL na A1,

 

czlek madrze prawi ... :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja moze powiem cos troche brutalniej ale nie miejcie mi tego za zle bo tez jestem zajarany. ja tez jeszcze z miesiac temu bylem podpalony na mbx i pochodne japonskie 80 ccm (DT' date=' RD, MTX), nic innego nie malem w glowie; na szczescie zdazyla mi sie okazja kupic (JUŻ) moja CM 125 - pomyslalem - mam 16 lat, A1 na wiosne - kupuje! i teraz wiem ze zalowal bym jak kupil bym 2 suwa ... motorower... teraz mam motocykl 2 garki 4suwik. wiesz zastanow sie nad tym mbxem bo ja wiem ze po ... roku , gora 2 latach motorower moze Ci sie znudzic. teraz ujezdzasz jawke (?) - pomysl ze nie bedzie to zbyt duzy krok naprzod zmiana motorowera na... motorower. przetlukl bys sezon jeszcze jawka (super motorower!), dozbieral bys troszke kasy i spokojnie kupil do 3000 MOTOCYKL na A1, ktore za rok mogl bys juz robic. to tylko taka alternatywa - mam nadzieje ze mnie nikt za nia nie okrzyczy :D

[/quote']

 

Prawka A1 nie robie bo szkoda kasy, a pojeździł bym tylko 2 lata bp później już A będe robił. No ale jeśli bym zrobił to co bym kupił za te 3000 zł ?? (jesli bym tyle uzbierał a było by trudno ). Ciągnie mnie do sportów, a za tą cene to tylko starą nsr-ke która za bardzo mi się nie podoba. Wole kupic mbx i pojeździć 3 lata, a później przesiąść się juz na coś poważniejszego. A jawką bym całego roku nie pociągnął ( jestem z listopada ) bo juz teraz była słaba dla mnie, nie wystarczała mi niestety :cry: A co do mbx to jednak nie jest takie wiadome bo stary narazie sie wycofał bo matka mu nie pozwoliła dac mi kasy 8O Narazie zbieram kase sam i zobaczymy

 

PS. Mam juz ponad 1 tys zł :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlek madrze prawi ...
dzieki Icea =]. wawrzyn tez dobrze prawi o tym pierwszym japoncu. ja choc staram sie byc skromny jestem niesamowicie z siebie dumny bo moja pierwsza japonie kupilem sprzedajac na allegro wszystkie klocki lego, zabawki i inne rzeczy ktorych bylo naprawde sporo - ale udalo sie. a co do zmiany cmki... hmm na swoim pierwszym 4 suwiku kilka lat napewno bede chcial zrobic i nie oddam go tak szybko =]. a ty wawrzyn jak skombinowales swoja nsr? trudno bylo ? masz moze fotki to ogladnal bym chetnie...

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vasiliy...ja moja NSR kupilem z Ostrowa Wlkp...a zeby miec na nia pieniadze to lo...ciezko pracowalem w pasztetach przez 2 tygodnie i pewnie milo Wam sie je teraz paszteciki PROFI...za MBXa troche dostalem a co mi braklo to pozyczyl mi tata...i stopniowo splacam..a motorek mozesz obejzec tutaj: Moj sprzet

 

moj motor jest pod nickiem wawrzyn15 i nsr125fun...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja tez pracowalem listy roznoszac zeby uzbierac na CMke =] bez pracy nie ma kolaczy... a co do motorka - calkiem ladniutki choc ja za scigami nie przepadam ale wiadomo inny czlowiek inny gust - ale stan bardzo ladny - a gdzie owiewki ? wlasnie a co sie stalo z rura od dolu ? a co do swiatla - kwadratowe mi nie przeszkadza - ona jest ze stanow ze ma prostokatna lampe? pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...