Skocz do zawartości

Korsyka/Sardynia


Dabrodan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Czesc Wam:) Niedawno odwiedzilam na motorku Korsyke i postanowilam sie Wam pochwalic fotami:)

 

http://www.redrider.pl/galeria/corsica/

 

Goraco polecam! Brak mi slow zeby opisac jak bylo pieknie. W razie pytan sluze pomoca!

 

Ps. Dabrodan - moze cos dorzucisz z Waszej wyprawy no i jestem ciekawa Sardynii:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne fotki Nadja.Ile czasu byliście na samej Korsyce?Ile czasu zabrał wam dojazd do promuz Polski?

Czekam też na relację Dabrodana.Ja najprawdopodobniej wybiorę się w tamte rejony we wrześniu (jeżeli tylko ktoś lub coś mi nie pokrzyżuje planów ponownie).Chciałbym jednak zobaczyć również Sardynię i Sycylię.Myślę jednak,że bez względu na wszystko i tak będzie pięknie.

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc:) Na samej Korsyce bylismy tydzien - w sobote (30 maja) prom na wyspe z Livorno a powrot 7 czerwca do Nicei. Ja ze wzgledu na urlop nie moglam jechac z cala grupa - 15 motorow i dojechalam do Pizy (ruszalam od siebie - ze Swidnicy do Fuschl am See-tam nocleg a na drugi dzien autostradami do Pizy). Takze mi zabralo to jeden dzien, a grupie 3, ale mieli tempo raczej spacerowe-ja nie:P. Powrot (ja) - prom do Nicei, stamtad do Lecco nad jeziorem Como (cudnie) i raniutko do Polski-niedziela byla straszna 1400km przez 5 panstw w deszczu sloncu, ale na szczescie wsrod kulturalnych kierowcow). Reszta grupy zahaczya jeszcze Bawarie i znowu powrot na 3 dni. A co do samej Korsyki i ewentualnej Sardynii czy Sycylii (kiedys ja odwiedze ze wgl na Corleone'a:) )to sadze,ze braknie Ci czasu. Mysle, ze 2 tygodnia na samej Korsyce to malo. Zreszta poczekamy co Dabrodan powie (Dolny Slask spotkal sie z Warszawa:) ). Sorki za chaotyczny wpis, ale spiesze sie do roboty:) Gdyby co, to pytaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Jak chodzi o wyjazd Dabrodana ze mną wszystko również się super udało i zdjęć jest całe multum, ja swoje wstępnie obrobiłem, filmy też będą. Jeszcze nie jest wrzucone na sieć, ale jak tylko, to podam linka.

Podróż nie do zapomnienia!

 

Nadia, u Was wszyscy szczęśliwie wrócili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kuba:) Wszyscy wrocilismy cali i przeszczesliwi. Czekam na Wasze opinie z dalszej podrozy (np Sardynia), bo czym jest Korsyka dla motocyklistow przekonalam sie osobiscie i jestem pod wielkim wrazeniem:) Ludzie, ktorzy ze mna tam byli mowili, ze jest o niebo piekniejsza np od Chorwacji. Swiat w pigulce - piekne plaze, osniezony szczyt Monte Cinto (2700 mnpm), zielone wzgorza, czarne plaze, serdeczni kierowcy, super asfalt itp itd:) Jedyny minus to brak komunikacji z tubylcami w innym jezyku niz francuski:) Polecam kazdemu- w razi epytan, jak mowilam - sluze pomoca:) Next trip: Portugalia, Czarnogora albo Krym-okaze sie i to juz na nowym motorze:)

Pozdrawiam

ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Hej,

Jak chodzi o wyjazd Dabrodana ze mną wszystko również się super udało i zdjęć jest całe multum, ja swoje wstępnie obrobiłem, filmy też będą. Jeszcze nie jest wrzucone na sieć, ale jak tylko, to podam linka.

Podróż nie do zapomnienia!"

 

O, no to wielkie gratulacje! Fajnie, że dojechaliście cali i zdrowi. Ja osobiście czekam na fotki i relację. :notworthy: :crossy: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja się pytam gdzie filmy i fotki ?!? ;) :bigrazz: :icon_mrgreen: :P

 

 

Jescze trochę cierpliwości, relacja napisana, zdjęcia wybrane czeka jeszcze film może już niedługo się uda. Jak już jestem to w kilku słowach, wszystko udało się jak zaplanowaliśmy tzn nie planowaliśmy ale nie zaskoczyło nas nic, wyjazd super, już myślę gdzie tu jechać znowu.

 

Pozdrawiam

Dabrodan

Edytowane przez Dabrodan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...