Skocz do zawartości

Części tuningowe, plastiki i osłony do Piaggio Zip'a


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym prosić o adresy stron internetowych z częściami tuningowymi do Piaggio Zip SP (50ccm). Chodzi mi o tuning optyczny. Zgóry wszystkim wielkie4 dzięki :biggrin: :P :D Prosze również o adres strony z częściami "karoserii" do niego :)

Edytowane przez jakub172005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do SP za dużo z optyki nie znajdziesz. Generalnie masz szerokie pole do popisu w mechanice. Przykład -> praktycznie wszyscy ścigający się w Polsce w pucharze PZM skuterów jeżdżą na SP. Z ptyka to masz sporo do speedfighta czy też aeroxa, ale nie sp. Znajdziesz raczej pierdoły, ale link ci dam

sklep.mieloch.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem juz na tych stronach i takich konkretnych rzeczy, najwiecej uniwersalnych. Dzieki za odpowiedzi, ale moze wie ktos gdzie mozna dostac klosz bialy na tylna lampe, a moze da sie cos zrobic z seryjnym zeby byl bialy? :) Szczerze mowiac nie podoba mi sie za bardzo tyl tego skutera i mysle ze lampa by duzo zmienila. Lampa jest tam identyczna jak z Zipie zwyklym :P A czy sa wymienne zegary("deska rozdzielcza:P") tzn nie tyle wymienne co jakies tuningowe :] Nie chodzi mi o uniwersalne liczniki przykrecane gdzies "na boku" ale takie o ksztalcie oryginalow :P mam nadzieje ze mnie rozumiecie. :D Prosze również o adres strony z częściami "karoserii" do niego :eek:

Bardzo prosze o podpowiedzi/odpowiedzi :) Dzieki :clap:

 

Aha, jeszcze jedno :) czy nie wiecie od jakich innych skuterow pasuja tylne lampy do Zipa?? A moze ma ktos pomysl na "upiekszenie" tego skuterka (Piaggio Zip SP 96r.) ??

Edytowane przez jakub172005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...