Skocz do zawartości

VTX 1300 Retro , czy Yamaha XVS 1300 Midnight Star - oto jest pytanie


sabol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, to ja sie jeszcze podpytam o Kawasaki Mean Streak'a? Który motor lepszy - 1500 czy 1600? Jak porównacie go do VTXów albo Midnight Stara? Wsumie podoba mi się albo Hondzia albo Kawusia... Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym crusierze porazka sa hamulce

w vtx zwlaszcza one

 

 

NIEPRAWDA!!! Zapraszam na sprawdzanie hampli w moim. Jesli mi czegos brakuje to abs-u bo bardzo latwo zablokowac kolo.

 

dobrze powiedzial bo sie na tym zna, vtx klepia juz dlugo i lada moment wyjdzie cos zupelnie nowego

co do chlodzenia powietrzem to jak ktos jezdzi w upalach po gorskich trasach, w dalekiej turystyce to zaluje i to bardzo...

 

Tak powiedział nie dlatego że sie na tym zna tylko dlatego ze sprzedaje motóry ze znaczkiem w 3 kamertony a nie w skrzydlatego Pegaza.

 

 

Jesli to sprzedawca z Katowic to kłamie Ci i sobie w żywe oczy bo on nigdy dobrego slowa nie powiedział o zadnej armaturze prywatnie. Co innego w salonie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, zastanawiam się nad kwestia porównania VTX 1300 Retro z XVS-em 1300

Midnight Starem, pod kątem zakupu, czyli tradycyjnie co kimu pasi, ale jednocześnie kilka konkretów.

Jeżeli ktoś ma blade pojęcie o tych w/w prosze o kilka słów.Pzdrawiam

 

 

widze ze masz dylemat i z tego co wyczytalem to niezbyt wiele doswiadczenia , a wiec w tym przypadku powinienes sie zastanowic czy narazie nie kupic np . hondy shadow 1100 sabre conajmniej z 2 powodow od vtx 1,3 naprawde wiele sie nie różni cenowo jest tansza a pobujasz nia 1 lub 2 sezony i zapragniesz vtx 1,8 na bank ja jestem w takiej wlasnie sytuacji naprawde polecam SABRE : aluminiowe felgi ,kardan , 2 tarcze i 60 km , a na glosnych wydechacz pelen czad !! Ogólnie Hondy maja silniki nie do zdarcia sa niezawodne wiem coś o tym wcześniej mialem shadow 600 , teraz Sabre no i szukam 1,8 vtx Jesli chodzi o Kawsaki jest to kupowac tylko roczniki po 2000 roku , bo na wczesniejsz znajomi narzekają !!! vtx 1,3 jest naprawde spoko , ale cena jest teraz prawie jak vtx 1,8 wiec !?! wybór nalezy do Ciebie , ale zapewniam ze z Hond będziesz naprawde ZADOWOLONY . W linku możesz zobaczyc moją SABRE http://www.brzeg.riders.pl/modules/galeria...?g2_itemId=1860 pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabre powiadasz, hmmmm, dalej jedna tarcza z przodu, cenowo, za ładną z 2005 tez liczą pod 24 000, a ładna jest to się zgodzę, wiesz jeszcze w tamtym roku szukałem AERO, znalazłem jedną w pomarańczowym, co prawda miała 45 000 km, ale szybciutko gość sprzedał, nawet cenowo nie pomęczyłem, chyba z tydzien stała i poszła do ludzi.

 

 

Jaka cena tej wiśniowej ??? Tak z ciekawości zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabre powiadasz, hmmmm, dalej jedna tarcza z przodu, cenowo, za ładną z 2005 tez liczą pod 24 000, a ładna jest to się zgodzę, wiesz jeszcze w tamtym roku szukałem AERO, znalazłem jedną w pomarańczowym, co prawda miała 45 000 km, ale szybciutko gość sprzedał, nawet cenowo nie pomęczyłem, chyba z tydzien stała i poszła do ludzi.

Jaka cena tej wiśniowej ??? Tak z ciekawości zapytam.

 

 

Jedna tarcza przód i jedna tył naprawde wystarcza , jak juz się ujezdzisz i wezmniesz pod uwagę mase 280 kg , spalanie przy 90/100 4,5 litra a przy ostrej jezdzie max 6 litrów zasówałem tym sprzetem na autostradzie w drodze na zlot do Czech 190 km !!! Ja tez chciałem najpierw kupić retro ale jak zobaczyłem Sabre i sie przejechalem odrazu wiedziałem że to jest to !!! Kumpel ma wystawioną 2004 na allegro za 22 tys, ale po dzwonie -zrobiona juz - jezdził 2 ,ja natomiast moją bez żadnego dzwona z 2000 roku sprzedam za 19 500 , oferta ważna tylko do końca marca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hondy shadow 1100 sabre conajmniej z 2 powodow od vtx 1,3 naprawde wiele sie nie różni cenowo jest tansza a pobujasz nia 1 lub 2 sezony i zapragniesz vtx 1,8 na bank ja jestem w takiej wlasnie sytuacji naprawde polecam SABRE

ja natomiast moją bez żadnego dzwona z 2000 roku sprzedam za 19 500 , oferta ważna tylko do końca marca .

wiedzialem, ze chciales poprostu zareklamowac swoja maszyne... ech...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko czy ktoś wie jak sprawdzić gościa, który ogłasza się na amerykańskim Ebayu, tyle się naczytałem o wałkach i przekrętach, znalazłem motocykl, którego pragnę :-) , ale obawiam się posyłac kase w sinondal, a poza tym gość mówi po polsku i dklaruje , ze jest handlarzem, a to jak wiadomo niebezpieczna kombinacja :-)

Jeżeli ktoś ma doświadczenie e tym temacie to prosze o uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, to po prostu ludzie ... !!! . wszystkie opinie na forum pisze szczerze i po to by ktos mogł cos dowiedzieć się od innych , i nie potrzebuje reklamowac swego moto bo od tego mam allegro więc prosze o powsciągliwosc w swoich wypowiedziach na temat innych osób co do intencji których , niktórzy nie mają pojecia .

 

ps. odnosnie sprawdzenia typka z ogłoszenia na e-bayu to ja tez rozmawiałem z gosciem na gg. i staneło na tym ze mam zapłacic zaliczke obcemu gościowi w polsce w kwocie 700$ !!! więc odpusciłem sobie wole dłużej poszukać w kraju niz być oszukanym , najlepszy sposób to mieć znajomego lub nawet znajomego -znajomego w stanach i wtedy już mozna cos planować konkretnie . pozdrawiam WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co za czasy!!!!!!! Powiedzcie mi szanowni koledzy , jak to jest na tym popier... swiecie, niby proste jak budowa cepa, ktos chce sprzedać, a ktos kupić, banalne, ale nie, jeden chce kupić, a drugi go wy**chać.

Wpłać kasę, no nie całą wystarczy 3/4 ! i czekaj, czekaj, czekaj, a jak nie to przyjedź i kombinuj na miejscu - w Kaliforni !!! Sprawdziłem sobie w miarę mozliwości gostka z Ebaya USA i wychodzi , za nawet w amerykańskiej książce telefonicznej takiej firmy brak, a ogłasz się nie dość , że z motorami to i autami i same mega kozacjie fury, Astony Martiny, Porschaki, Bentleye i takie tam, wszystkie pozytywne komentarze, ale udzielone przez 5 osób, tyle że się zmieniają datami. Może ja się mylę, a może nie i gość jest prawie kryształowy, ale coś tu zalatuje wałkiem.

Propozycje cenowe z USA są zniewalające, ale jak się zacznie temet drażyć to się okazuje, że to nie jest takie wszystko proste, no jak się chce mieć taniej, bo znlazłem solidną firmę, ale oni sobie liczą 50% wartości sprzetu, no taką mają mikro prowizję :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...