Skocz do zawartości

problem z cbr 600rr


Rekomendowane odpowiedzi

witam. niedawno kupiłem cbr 600rr z 2003r. Motocykl ma system HISS i dzisiaj chcialem go odpalic i widocznie aku mi padł wyjołem naładowałem i ta kontrolka od HISS sie juz nie swieci (na zegarach) i gdy chce włączyc rozrusznik to tylko swiatła sie zmieniaja co sie mogło stac moze to wina jakiegos bezpiecznika jak tak to gdzie one są ??prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. niedawno kupiłem cbr 600rr z 2003r. Motocykl ma system HISS i dzisiaj chcialem go odpalic i widocznie aku mi padł wyjołem naładowałem i ta kontrolka od HISS sie juz nie swieci (na zegarach) i gdy chce włączyc rozrusznik to tylko swiatła sie zmieniaja co sie mogło stac moze to wina jakiegos bezpiecznika jak tak to gdzie one są ??prosze o pomoc

 

kontrolka hiss powinna sie zapalic po przekrecniu kluczyka i po paru sekundach zgasnac - nie ma swiecic

co znaczy dokładniej 'swiatła sie zmieniają' ? przygasają a nie kręci ? na pewno masz naładowany ten aku ? :crossy:

bezpieczniki masz pod lewą owiewką, zaraz za tą dużą śrubką mocującą owiewke jest taka puszeczka

dodatkowo głowny jest obok aku

ściągnij sobie serwisówke - tam to jest dokładnie pokazane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kontrolka hiss mrygała gdy motocykl był wyłączony a teraz nie mryga no dokladnie światła przygasaja i rozrusznik nie kręci bede musiał sprawdzić bezpieczniki i ten aku to nawet próbowałem z prostownikiem i nie pali motocykl, dzieki jak coś to bede pisał pozdro

 

wlasnie sprawdzilem bezpieczniki jeden był spalony zrobiłem i wszystko jest ok :crossy: ale alarm nie chodzi mozliwe ze bateria padła kupie nowo i sprawdze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...