Skocz do zawartości

Patrz w lustera. Sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie!


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj Komarrider odebrał naklejki osobiscie, chwile pogadaliśmy, a pozniej słuchałem dzwięków oddalającej się v2 :-)

 

 

Mam jeszcze do rozdania jakieś 20 naklejek.

Jutro jadę do opola i zajęcia mam do 14:30

 

więc czekam na jakies propozycje spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co odebrałem i już ponaklejałem oczywiście moje autko i parę sklepów jeszcze mi jedna została na stacje benzynową jak będzie jakaś nowa dostawa to daj znać wezmę większą ilość :buttrock: bo naklejać jest gdzie. I gdzie naklejam ludzie popierają akcje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem do piątku w opolu. Kluczbork na kuku. Co do odbioru w opolu, to proponuje na rozpoczęciu sezonu w wielką sobote na rynku. Chyba, ze komuś bardzo zależy to proszę o kontakt przez gg. Ale najlepiej na rozpoczęciu, bo bede mial juz pewnie dodatkową porcję naklejek. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,

rozpoznacie mnie po tym, ze na plecaku bede miał tą naklejkę nalepioną, tak chyba będzie najalepiej

 

Trzymaj parę dla mnie w Opolu. Mam nadzieję że odnajdziemy sie w tłumie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie widzę o co chodzi. Naklejki są OK. Na moje autko już nakleiłem. Namawiam znajomych, mają tylko jedno pytanie jak z trwałością? no i co z klejem jak je ściągną ze starości?

 

Idea jest super, zamiast znaku określającym moto, lepiej by karawaniarze poczytali trochę, może coś dotrze do tych mających coś z rycerzy ale niekoniecznie szos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trwałości to ja swoją już testowałem w błocku, deszczu itp, nic jej nie rusza. Co do odklejania nie wiem, ale jesli jest naklejona na szkle, to nie powinno byc problemów.

 

Jesli możecie, to zapodajcie fotki z naklejonych naklejek, zawsze to jakaś zachęta dla innych, no i pamiątka akcji!

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...