Skocz do zawartości

Buty Alpinestars SMX-4 - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Nowy model ma membrane Waterproof. Czy jest oddychajaca jak Gore-Tex nie wiem, nigdzie firma nie podaje i nie jest mi wiadomo, moze za slabo szukalem. Co do urzytkowania raczej nic nie powiem.

 

Mialem gore-tex'owe Alpiny i byly b. dobre, przez 5 lat nie przeposcily wody ani razu, nawet w najwiekszych ulewach. Wydaje mi sie wiec, ze z tymi lipy nie bedzie, ale to sie dopiero okaze w expluatacji.

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jezdze w wersji bez membrany, ale nie odczuwam specjalnie jej braku. Buty nie przemakaja, noga sie nie poci jakos wybitnie.

Konstrukcja buta jest bardz przyjazna dla stopy, wymienne slaydery, bardz odobre zapiecie na rzep (ukrywajace zamek) - zeb trzyma dobrze, nie mam mowy o zaczepianie o podnozki czy inne elementy motocykla.

uwazam buty za bardzo udany model i szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jezdze i sa ok. I cieplo latem i ci plo zima. W deszczu nie mialem przepuszczen, jeszcze. Sa okej.

 

Rozumiem ze w wersji bez membrany jezdzisz - takich: KLIK? to dobra cena?

 

Cieplo latem - ale nie za cieplo? no to skoro nie przemakaja w deszczu te bez membrany to po co membrana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://4motos.pl/index.php?d=katalog&k_id=10

Ja tutaj kupiłem (trochę taniej i można jeszcze negocjować;])

 

no niestety nie ma :icon_rolleyes: beda za 2 tyg dopiero czyli w zasadzie po swietach... w w sklepie sa 140zl drozej... sa... tzn mialy byc w srode ale moze beda w poniedzialek... chyba jednak kupie w sklepie bo tam moge sie nie doczekac :icon_eek:

 

Wysoka jakość wykonania , bardzo wygodne , warto dopłacić parę stówek i sobie je sprawić , pozdrawiam

 

 

o doplacie to myslisz o membrnie czy o doplacie wzgledem innych, tanszych butow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja smigam w takich bez membrany i jeszcze nigdy mi się noga nie spociła ani nie zamokła - rewelacja. Można w nich iść nawet na pielgrzymkę :banghead:

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też takie mam, jeżdżę w nich od roku. Przymierzyłem w sklepie, kupiłem w 4motos. Weź lepiej wersję Waterproof, chyba, że zależy Ci na kolorze, bo przy dużych kałużach na jezdni i ulewie - przemakają. Przemokły mi raz na egzaminie na prawko :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też takie mam, jeżdżę w nich od roku. Przymierzyłem w sklepie, kupiłem w 4motos. Weź lepiej wersję Waterproof, chyba, że zależy Ci na kolorze, bo przy dużych kałużach na jezdni i ulewie - przemakają. Przemokły mi raz na egzaminie na prawko :P

 

zalezy mi na czarnych. ale niewiem czy membrana jest mi potrzebna - w sumie moto mam zamiar uzytkowac tylko gdzy niebedzie padac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy mi na czarnych. ale niewiem czy membrana jest mi potrzebna - w sumie moto mam zamiar uzytkowac tylko gdzy niebedzie padac...

 

Jestes tego pewny, a jak Cie po drodze deszcz zlapie ?

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...