Skocz do zawartości

Sprowadzanie z USA ponąć nowe zaporowe przepisy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

O ja pitole, czy wy naprawde choć na moment nie możecie przeczytać ze zrozumieniem, ja to wszystko wiem, żartuje sobie!!!!!!!!!!

 

p.s. Kolejni "Moralizatorzy" sie znaleźli;)

 

 

Ja się właśnie staram choć na moment zachować powagę ;)

PS. Nie moralizuję, napisałem, że mi czerwone lampki w niczym nie przeszkadzają. Tylko nie jeździj szybciej niż przepisy pozwalają, bo to piractwo jest... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że zarejestrujesz takie auto w DE nie oznacza, że będzie ono automatycznie miało homologację EU. Jak jej nie ma to jej nie ma. Po prostu dla auta zarejestrowanego w EU nie będzie wymogu homologacji, tak jak nie ma go teraz, jeżeli importujesz jeden samochód.

A swoją drogą w DE i "starej unii" są znacznie większe problemy z rejestracją samochodu z USA niż obecnie w PL, właśnie dlatego, że auta nie mają homologacji EU.

 

Natomiast to co jest w projekcie, jest nazwane homologacją jednostkową. Cena miałaby być DO 5tys Euro (a więc nie wiadomo ile), ale tak naprawde projekt projektem, a co z tego powstanie i kiedy, to nikt nie raczy wiedzieć.

 

 

No a tak wracając do tematu to wychodzi na to że tego przepisu jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy i czy wogole wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Liberty!??!?! Grand Cherokee sie nazywa i tam i tu :)

 

Powiedziałeś Cherokee a to dwie różne bajki. Cherokee jest tam a u nas się zwie Liberty. Grand Cherokee jest i tu i tu. Tak czy siak szukaj od europejczyka lamp. Patenty w stylu wycinania i wklejania pomarańczowych szkiełek były znane w latach 90-tych, ale jak to będzie wyglądać na nowym jepie :lalag:

 

 

No a tak wracając do tematu to wychodzi na to że tego przepisu jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy i czy wogole wyjdzie?

 

Tak dokładnie. Teraz jest tylko cyrk z interpretacją rozporządzenia, że auto sprowadzone musi mieć dowód rejestracyjny. Każdy urząd sobie rzepkę skrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem Grand Cherokee :) :wink: hi hi hi hi

 

No tak, zapomniałem że każdy Urząd interpretuje przepisy jak mu wygodniej, to tak jak sprawa VATu od Motocykla w firmie, co Urząd to inna interpretacja :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem Grand Cherokee :) :wink: hi hi hi hi

 

No tak, zapomniałem że każdy Urząd interpretuje przepisy jak mu wygodniej, to tak jak sprawa VATu od Motocykla w firmie, co Urząd to inna interpretacja :lalag:

 

 

Moderator Cfaniak :wink: :) :clap:

Zapomniałeś tu nagmerać:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...dpost&p=1164309

 

Co do VATu jest jak piszesz. Ja jestem zdania, że skonczy się interpretacją ministerstwa, zgadnij w którą stronę :evil:

 

Na szczęście w przypadku większości moto 60% jest tym rzeczywistym 60% a nie kawałkiem w wysokości 6 tyś. (górny limit w wypadku moto rzadko przekraczany).

Edytowane przez Nowy Kubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś Cherokee a to dwie różne bajki. Cherokee jest tam a u nas się zwie Liberty. Grand Cherokee jest i tu i tu. Tak czy siak szukaj od europejczyka lamp. Patenty w stylu wycinania i wklejania pomarańczowych szkiełek były znane w latach 90-tych, ale jak to będzie wyglądać na nowym jepie :lalag:

Tak dokładnie. Teraz jest tylko cyrk z interpretacją rozporządzenia, że auto sprowadzone musi mieć dowód rejestracyjny. Każdy urząd sobie rzepkę skrobie.

Ale to z kolei chyba dotyczy wylacznie pojazdow z Ue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a teraz poważnie, gdzie moge takie Lampy czy klosze zmienić? :P

 

 

poszukaj na necie ew nowych lamp "tuningowych", czyli jakieś cleary lub LEDy, może będzie ciekawszy efekt ciut wiekszym kosztem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...