Skocz do zawartości

"!! HONDA SHADOW VT 1100 C !! 1987r !! ZOBACZ !! "


Hypersoniq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, szczególnie tych zainteresowanych kupnem tego motocykla:

 

http://www.allegro.pl/item320498419__honda...7r_zobacz_.html

 

W sobotę byłem go obejrzeć ze znajomym mechanikiem i chciałem podzielić sie z Wami naszymi spostrzeżeniami:

1. Motocykl jest malowany, w dodatku bardzo nieudolnie

2.Pocące się lagi co wg mechanika który ze mną był może świadczyć o tym iż motocykl był bity.

3.Nowa przednia tarcza - jak wyżej.

4.Silnik pracuje jakby zaraz miał się rozpaść

 

Nie wspomnę już o tym iż licznik był zapewne kilka razy cofany, ani o tym że sprzedawca nie wie nic o tym motocyklu. Na stronie jest napisane że motocykl jest bezwypadkowy co wg mnie absolutnie mija się z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, szczególnie tych zainteresowanych kupnem tego motocykla:

 

http://www.allegro.pl/item320498419__honda...7r_zobacz_.html

 

W sobotę byłem go obejrzeć ze znajomym mechanikiem i chciałem podzielić sie z Wami naszymi spostrzeżeniami:

1. Motocykl jest malowany, w dodatku bardzo nieudolnie

2.Pocące się lagi co wg mechanika który ze mną był może świadczyć o tym iż motocykl był bity.

3.Nowa przednia tarcza - jak wyżej.

4.Silnik pracuje jakby zaraz miał się rozpaść

 

Nie wspomnę już o tym iż licznik był zapewne kilka razy cofany, ani o tym że sprzedawca nie wie nic o tym motocyklu. Na stronie jest napisane że motocykl jest bezwypadkowy co wg mnie absolutnie mija się z prawdą.

 

No to jeszcze jedna mina wyłowiona z rzeki złomu.Gratulacje, koleś na pewno już nie sprzeda tego złomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już widzę opisy typu "po małej przewrotce" to mnie ch*j strzela :icon_twisted:

 

Następnym razem napisz informację ktoś od nas z Poznania podjedzie obejrzeć.

 

Gdzieś w którymś temacie było napisane, że bezwypadków się nie sprowadza do Polski bo to się nie opłaca. Ani samochodów ani motocykli. Basta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie też sobie myślałem bo za pół roku coś znowu będę sobie kombinował... Tylko szczerze mówiąc do motocykli mam obawy... Takie jakieś dziwne przeświadczenia no ale z drugiej strony dać ponad GRUBO 40 tysięcy za europę a kupić też nówke cewke ze stanów za np. 35 kawałków to jest różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...