Skocz do zawartości

21-22 czerwiec 2oo8 Zlot Motocykli w Gwizdanowie (Rudna - dol.śl)


Rekomendowane odpowiedzi

bylem na zlocie, jestem z Polkowic, byl to moj pierwszy wypad ;]

Musze przyznac, ze bardzo udany zlot, bardzo mi sie podobalo, moze ktos mnie kojarzy, niebieska mz ts 250 z owiewka pod kolor motocykla + niebieski kask :biggrin:

Jedna wada tego zlotu malo asfaltu, slyszalem opinie innych motocyklistow, ktorzy twierdzili, ze za malo jest twardego terenu do jazdy :)

Oby wiecej takich imprez, pozostaje tylko pytanie, kiedy nastepna :biggrin:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mnie jako osobie prywatnej sie podobało :icon_eek: wyżyłem się i w czajnik też sobie dałem na wieczór. jako organizatora to spodziewałem się wiecej motocykli no ale następne beda lepsze :)) Z ładnej łąki chłopaki na atv zrobili wydmy :P) jak na plaży teraz hehe jestem zadowolony osobiście z imprezy, poznalem mase nowych ludzi i o to chodzi. :biggrin: czekam na wasze opinie :biggrin:

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też sie bardzo podobalo (szkoda ze bylem tylko pierwszy dzian i mialem umorusana maszyne bo zaspalem ;p ). Właśnie sklejam malutki filmik z tego co udalo mi sie tam nakrecic. Za jakas godzinke moge podac link to moze sie tam znajdziecie;p

 

PS a mnie ktos pamieta?:icon_eek: - jedyna NSR

pozdrawiam

 

edit: http://pl.youtube.com/watch?v=Y9tcadfLxW0 - ktoś siebie tu widzi ?^^

Edytowane przez Mayeran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bylem bo mi cos innego waznego wypadlo. Ale bylem w tamtym roku i bylo zajebiscie i zaluje ze w tym nie pojechalem. Ale moze jeszcze bedzie gdzies niedaleko zlocik?? jak ktos wie cos na ten temat to ja czekam na odpowiedz. Grzester jak juz bedzie filmik to wyslij mi linka na gg.

Z gory dzieki

 

Michal z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja tam byłam miód i wino piłam ;) Niestety doszło do pewnych strat materialnych- zaginęły kluczyki od naszego dzielnego Citroena- może ktoś widział zgubę?? Byłabym dozgonnie wdzięczna :D. Sam zlot bardzo udany i nawet moja Vespa dała radę- na paradzie zaczęła świeca szwankować, ale dojechałayśmy do końca :) .

 

Film super, tylko dlaczego mnie tam nie ma?? ;)

 

Mogłabym prosić o jakiś kontakt do oragnizatorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh Pola Ty piłaś z nami :D mam na fotkach x))) wal na GG albo na komóre 667 745 788 :( Filmik wrzuce jak zgromadze materiały :( Ale spoko spoko bedzie dobrze. Póki co to mam pare swoich prywatnych fotek jeśli jest ktoś zaiteresowany katowaniem cebry :(

 

http://bikepics.com/members/grzester/93cbr...p?i=1274422&s=0

 

http://bikepics.com/members/grzester/93cbr...p?i=1329413&s=0

 

Wracając do filmików to ja mam calutką parade nakreconą bo latałem z kamerzystą od początku do końca ;))

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...