Skocz do zawartości

Kupie cb 500, ew gs, er, xj.


bartek_666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chętnie zakupie honde cb 500

Ewentualnie gs500, er5, xj600.

 

Motocykl oczywiście 100% sprawny technicznie, zadbany, bez dzwona i niezbyt skatowany;]

Przebieg mniej istotny, kolor też.

 

cb od rocznika '98;

er, xj od '99

gs minimum '01;

 

jeśli stan wybitny, to mogą być też starsze;)

 

Lokalizacja: najchętniej Poznań, okolice Poznania, wybiorę się też dalej jeżeli będzie warto;]

Kwota do dyspozycji: nie więcej niż 8000 PLN

 

kontakt:

gg: 1649517

mail: [email protected]

tel: 601 341 598

 

pozdrawiam.

Edytowane przez bartek_666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

witam ! mam do sprzedania KAWE er5 rocznik 99 przebieg 26tys km. moto naprawde zadbane , bezwypadkowy ,nowy lancuch i zembatki , niewymaga wkladu finansowego . Cena ok 6500zl.Lokalizacja Myslenice (malopolska)kontakt gg694059

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chętnie zakupie honde cb 500

Ewentualnie gs500, er5, xj600.

 

Motocykl oczywiście 100% sprawny technicznie, zadbany, bez dzwona i niezbyt skatowany;]

Przebieg mniej istotny, kolor też.

 

cb od rocznika '98;

er, xj od '99

gs minimum '01;

 

jeśli stan wybitny, to mogą być też starsze;)

 

Lokalizacja: najchętniej Poznań, okolice Poznania, wybiorę się też dalej jeżeli będzie warto;]

Kwota do dyspozycji: nie więcej niż 8000 PLN

 

kontakt:

gg: 1649517

mail: [email protected]

tel: 601 341 598

 

pozdrawiam.

 

YAMAHA XJ 600 Naked rok 2001. Kolor wiśnia. Przebieg autentyczny 49 tys km. Stan bardzo dobry. Bez wywrotek. Delikatna rdza na centralnej nozce, ale to wiekszosc tak ma. Dodatkowo gmole na silnik.

 

Taki kolor -

 

http://www.johnsofromford.co.uk/Yamaha_xj6...ry_L1495.00.jpg

 

info - 507 043 085

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale nie. Nigdy nie byłem zwolennikiem Anglików.

Szukam dalej..

 

Lepszy skladak z Niemiec z cofnietym licznikiem :buttrock:

Nie dziwilo Cie nigdy, ze cena moto z Niemiec jest duzo tansza w PL niz tam ?

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUZUKI GS 500 Slingshot

Rok produkcji: 1991

Pierwsza rejestracja w kraju:

Przebieg: 54 000km

Kolor: fioletowy

Pojemność: 478 cm3

Moc: 20 kW (27KM) – zablokowany.

Spalanie: trasa ok. 4l, miasto 5,5 l -6 l.

 

Motocykl sprowadziłem w wakacje zeszłego roku z Niemiec od drugiego właściciela. Zaliczył on na nim lekki ślizg przez co porysowany jest tłumik, odpadł kawałek gumy z podnóżka i nieznacznie porysowany został bak. Wymieniona została tez pokrywa magneta na akcesoryjna Carrely. Poprzedni właściciel wymienił przy przebiegu 50000 km łańcuch rozrządu. Motocykl od nowości był zablokowany (wbudowany ogranicznik suwaka gaźnika) i dotychczas blokada nie została usunięta. Koszt ściągnięcia to ok. 200 zł ale ja nie chciałem tego robić bo nie potrzebowałem więcej mocy i zależało mi na jak najdłuższej eksploatacji. Przez blokadę osiąga prędkość ok. 140 km/h, a przyspieszenie do 100km/h wynosi ok. 8 s. Blokada jest gwarancją niekatowania motocykla i zapewnia mu jeszcze długą rezerwę przebiegu bez remontu. Po kilku tygodniach jeżdżenia pojawił się wyciek z lewej lagi i został on natychmiast usunięty przez montaż nowych uszczelniaczy i oleju. Zauważyłem też oznaki „pocenia” się silnika przy pokrywie zaworów i uszczelka została wymieniona na nową. Dodatkowo kupiłem sportowe sprężyny Wilbersa (koszt: 400zł), które mają 7 zwojów więcej niż oryginalne sprężyny. Gwarantują one dużo większą pewność prowadzenia i dzięki nim amortyzator nigdy nie dobija. Sprawdzony został luz zaworowy i jest w granicach normy.

Oprócz tych incydentów motocykl nigdy mnie nie zawiódł. Używany był na dłuższych trasach bo do jazdy po mieście używam skutera. Motocykl jak na swój wiek jest w naprawdę doskonałym stanie. Wszystko działa i spełnia swoją funkcję. Nie ma żadnych ukrytych wad. Jedyne, do czego można się moim zdaniem przyczepić to porysowana półka amortyzatora. Przy kluczach miałem klucz do regulacji zawieszenia i metalowy breloczek, który podczas jazdy się przesuwał i porysował półkę. Po przywiezieniu z Niemiec posiadał trochę rdzy na koszu od akumulatora i przy podnóżkach ale usunąłem ją płynem przeciwko rdzy. Licznik nie był przekręcany jak w większości GS’ów z podobnego rocznika (to wg. mnie trochę podejrzane, ze piętnastoletnie motocykle maja przebiegi rzędu 20-30 tys. kilometrów ). Lakier błyszczy się i ma oryginalną powłokę. Jedynym mankamentem jest kilka odprysków. Silnik nie wydaje żadnych niepokojących odgłosów. Wszystko chodzi jak należy, doskonale wkręca się na obroty. Jest gotowy do jazdy. Posiadam do niego 2-gi kluczyk oraz książkę napraw (po niemiecku). Chętnie udam się na sprawdzenie motocykla w dowolnym warsztacie (na koszt kupującego). Jedyne czym zająć się będzie trzeba w przyszłości to wymiana zębatek i łańcucha bo wskaźnik zużycia jest na przedostatnim ząbku.

 

Wymienione / nowe:

Olej (Motul 10W40) i Filtr + dorzucam nowy Filtr

Filtr powietrza + zapasowy

Świece (NGK) + dorzucam nowe NGK

Uszczelniacze zawieszenia + Olej Motul (najtwardszy)

Sportowe sprężyny przednie: Wilbers.

Uszczelka pod pokrywa zaworów (Larsson)

Nowy akumulator

Nowe opony (Metzeler Lasertec)

Bagnet z termometrem (założone w warsztacie w Niemczech)

 

Wady:

Lekko porysowany tłumik

Mała wgniotka na baku + rysy (nie do gołej blachy ale do podkładu)

Lekko zdarty rant na reflektorze

Porysowana półka amortyzatora

 

 

Cena jaka mnie interesuje to 4500 zł do lekkiej negocjacji. Może za ten rocznik to dużo ale motocykl jest w na prawdę świetnej kondycji. Jest zarejestrowany co ogranicza dodatkowe koszty, wynoszące przy niezarejestrowwanej maszynie ok. 600zł (tłumaczenia, vat, przegląd itp)/ Dodatkowym plusem jest to, ze motocykl jest od nowości zablokowany czyli niewysilony, co gwarantuje dużo wyższą niezawodność.

 

Troche sztywno napisane - ogłoszenie miało isc niedługo na allegro;D

Moge przesłac zdjecia

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Km/h? żadnych mil na prędkościomierzu nie ma?

 

Wciąż szukam..

 

Heh dziwne... sa mile i km/h... ale jak bardzo chcez to moge Ci przerobic gratis na metry nawet :)

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Yamaha XJ 600S, 1997rok, 53000km, ładniutka, stan bdb, stelaz + kufer givi maxia, 6500zł

Zdjecia wyslalem na emaila.

pozdro :icon_mrgreen:

 

jakby ktos był zainteresowany to tu jest wiecej informacji: http://www.allegro.pl/item336430175_yamaha...soria_givi.html

Edytowane przez pwwp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...