Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wklady K&N tez mam

Ogloszenie jest na olx jak cos to napisz na priva. We wtorek wracam z wakacji i wtedy moglbym wyslac

dzięki, ale ja potrzebuje jeden filtr - ten z prawej strony w puszce...

Myśle powoli nad stożkami, ale na razie funduszy brak - cała kasa idzie w odbudowanie sprzeta po wypadku...może na wiosnę sie odkuję...

Ile was kosztowały te stożki? Macie może nr katalogowe tych stożków?

Samsony faktycznie pięknie ryczą - podobno to najlepiej brzmiące wydechy, ale nie sądzę żeby były przyczyną spadku mocy o kilkanaście koni...

Ja z trudem osiągałem licznikowe 110 mil/ godz. Ile ciągna wasze warriory ze stożkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leciałem ponad 210 km/h, ale wiatr przeszkadzał, więc położyłem się na tylnych podnózkach:) Na moją niekorzyść dodam, że waże 115 kg i mam 192 cm. Osiągnięcie tej prędkości trochę zajęło, ale nie było to nie wiadomo jak skomplikowane dla Warriora.



Co do stożków to mam dwa pod bakiem. Działają bez zastrzeżeń, chociaż wywalony na bok lepiej wygląda...fakt.

Edytowane przez angelcorpse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stożki K&N kosztowały ok 500 zł dwa duze plus dwa małe odma + zawór biegu jałowego - nr katalogowy to znajdziesz na rswarrior.com a z predkoscia . Moj łapie 125 mil /godz bez problemu a mozna wiecej:) ale to juz trzeba czekać az sie rozbuja . Jak cos ci potrezba mi zostało wszystko po zmianie na stozki.

Edytowane przez harus21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, to szybkie bestie macie! Mój jest zdecydowanie za słaby - nie to, że bym jeżdził z takimi prędkościami, ale v maksymalna jest dla mnie wyznacznikiem tego, czy z silnikiem wszystko w porządku. Na razie odepnę power commandera i zobaczę jak moto jeżdzi. Potem wezmę sie za strojenie nowej mapy. Moja mapa ma w nazwie samson, więc jest niby do moich wydechów, z tym, że ja w puste wydechy włożyłem wkładki wyciszjące - takie 10 centymetrowe perforowane rurki. Myślicie, że mogło to wpłynąć na charakterystykę silnika i drastyczny spadek mocy? Wczoraj pierwszy raz po trzech miesiącach uruchomiłem bestię :) PO wywaleniu ais'a silnik chodzi zdecydowanie kulturalniej - tak mięciutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, to szybkie bestie macie! Mój jest zdecydowanie za słaby - nie to, że bym jeżdził z takimi prędkościami, ale v maksymalna jest dla mnie wyznacznikiem tego, czy z silnikiem wszystko w porządku. Na razie odepnę power commandera i zobaczę jak moto jeżdzi. Potem wezmę sie za strojenie nowej mapy. Moja mapa ma w nazwie samson, więc jest niby do moich wydechów, z tym, że ja w puste wydechy włożyłem wkładki wyciszjące - takie 10 centymetrowe perforowane rurki. Myślicie, że mogło to wpłynąć na charakterystykę silnika i drastyczny spadek mocy? Wczoraj pierwszy raz po trzech miesiącach uruchomiłem bestię :) PO wywaleniu ais'a silnik chodzi zdecydowanie kulturalniej - tak mięciutko :)

mieciutki jak kaczuszka ??...moze ja tez sie za to wezme ,tylko opisz mi prosze dokladniej jaka roznica jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie świetny wypad szkoda że mieszkam na drugim końcu Polski



A w temacie tego co powyżej pytanie czy wymiana wydechu na np. Cobre zawsze wiąże się z taką zabawą z mapami itp. czy po prostu wymieniamy a moto hula dalej

Edytowane przez jacek_ 69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie świetny wypad szkoda że mieszkam na drugim końcu Polski

 

A w temacie tego co powyżej pytanie czy wymiana wydechu na np. Cobre zawsze wiąże się z taką zabawą z mapami itp. czy po prostu wymieniamy a moto hula dalej

Może uda mi sie wybrać na ten zlot, ale to zależy od kasy i pogody.

Po wymianie wydechu raczej powinno się zamontować power commandera lub coś podobnego i wgrać mapę, ewentualnie dostroić silnik na hamowni. Można oczywiści spróbować bez PC i jesli wszystko będzie banglać, to tylko się cieszyć z zaoszczędzonych $$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

To będzie świetny wypad szkoda że mieszkam na drugim końcu Polski

 

A w temacie tego co powyżej pytanie czy wymiana wydechu na np. Cobre zawsze wiąże się z taką zabawą z mapami itp. czy po prostu wymieniamy a moto hula dalej

Nie no możesz zrobić jak większość czyli wydech i hulasz , potem sprzedasz i git.

Edytowane przez starydziad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieciutki jak kaczuszka ??...moze ja tez sie za to wezme ,tylko opisz mi prosze dokladniej jaka roznica jest

mniej strzela w wydech ( choć czasem sie zdarza) , przy ruszaniu mniej szarpie - jakis spokojniejszy sie zrobił :)

Zobaczę jaka będzie różnica jak wyjmę silencery z tłumików :)

 

W czasie jazdy na równym zdarzają mi sie takie pojedyńcze dziwne stuki ( jakby uderzenie młotkiem w ramę) raz na kilkaset m. Czy wy też tak macie? Co może być przyczyną?

Edytowane przez Worriot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość starydziad

mniej strzela w wydech ( choć czasem sie zdarza) , przy ruszaniu mniej szarpie - jakis spokojniejszy sie zrobił :)

Zobaczę jaka będzie różnica jak wyjmę silencery z tłumików :)

 

W czasie jazdy na równym zdarzają mi sie takie pojedyńcze dziwne stuki ( jakby uderzenie młotkiem w ramę) raz na kilkaset m. Czy wy też tak macie? Co może być przyczyną?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spalanie_stukowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ci szrpie pasem za luzny i uderza o osłony coś kiedys czytałem o tym, gosc tak pisał ze miał tak , okazało sie ze pas .Opisz dokładniej objawy bo z tego co napisałes to nawet dobry mechanik z yamahy nic ci nie powie;)

Edytowane przez harus21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...