Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zidentyfikuj się na PM
:) :) :)

z najważniejszych dokonań ostatnich lat:

1. definitywnie rzuciłem fajki

2. zlikwidowałem fejsbuka jak jeszcze było możliwe WYKASOWANIE konta

 

Miałem jechać na Słowację, rzut moherem miałem, ale był sponton i z Wojtkiem i Wodzem pojechaliśmy w Alpy na moto... 2015 km :)

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakupiłem niedawno taki klakson : http://allegro.pl/show_item.php?item=4866188320

Proszę zorientowanych o pomoc czy aby go zamontować i używać potrzebny jest przekaźnik czy jeśli zdemontuję fabryczne klaksony i kable wepnę w nowy to już wystarczy ?

Może do fabrycznych klaksonów jest w instalacji jakiś przekaźnik i nie ma potrzeby montowania nowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jeśli są dwa to jest przekaźnik.Jak sprawdzić?Wystarczy odpiąć sygnały i nacisnąć przycisk,powinien być słyszalny klik przekaźnika.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, jak wepniesz kable. Ale będziesz miał niezłą jazdę, żeby to zamontować... Sczególnie ten pod stopką :ohmy:

Faktycznie, przy normalnych wydechach :) ma się wrażenie, że oryginalne klaksony sa zepsute :)

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, jak wepniesz kable. Ale będziesz miał niezłą jazdę, żeby to zamontować... Sczególnie ten pod stopką :ohmy:

Faktycznie, przy normalnych wydechach :) ma się wrażenie, że oryginalne klaksony sa zepsute :)

Jeżeli faktycznie wystarczy wpiąć kable to wykorzystam konektory z jednego lub drugiego fabrycznego klaksonu do zasilenia nowego a nad miejscem montażu cały czas się zastanawiam bo jest dosyć duży ale za to trąbienie jest mega w porównaniu do oryginałów. Musiałem się na coś głośnego zdecydować bo miałem kiedyś nieprzyjemną przygodę gdzie kierowca dostawczaka zatrzymał się na skrzyżowaniu i zaczął cofać a moje nogi nie wyrobiły się na czas i mam lekko porysowany przedni błotnik. Kierowca twierdził że mojego trąbienia nie słyszał.... Teraz jak zatrąbię to ze starszych puszek rdza się posypie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witajcie, dołączam do grona posiadaczy Warriora, co prawda lekko zmodyfikowanego, ale nadal jest to Yamaha Warrior 1700 z 2006r :-)

 

818_zrzut_ekranu_2015_01_29_o_22.1.png

 

478_zrzut_ekranu_2015_01_29_o_22.1.png

 

199_zrzut_ekranu_2015_01_29_o_22.1.png

 

 

....a i dodam jeszcze, że będzie to mój pierwszy motocykl i lekko nogi mi się trzęsą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki! Spoko maszyna, gdzieś ją już widziałem chyba....Na allegro i gdzieś wcześniej...dziury w głowie:) Będziesz zadowolony, ja też kupiłem jako pierwsze moto Warriora i od razu wiedziałem, że to dobra decyzja...alternatyw za wiele nie ma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą masz pamięć. Był w ooszeniach a także w 2014 na targach w Poznaniu zajął 4 miejsce w kategorii Custom Chopper/Cruiser.

 

O a tu filmik jak powstawał:

 

... Powiem Wam, że jak go odpalam w garażu podziemnym to się boję czy sąsiadów nie pobudzę. Jak on przechodzi badania techniczne ;))??

 

W piątek idę na targi na Marsa: http://www.wystawa-motocykli.pl

Trzeba obłupić się w sprzęt. Chociaż na kask to juz zachorowałem ten: http://m.4ride.pl/item/38313033

Edytowane przez Szczygieł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą masz pamięć. Był w ooszeniach a także w 2014 na targach w Poznaniu zajął 4 miejsce w kategorii Custom Chopper/Cruiser.

 

O a tu filmik jak powstawał:

 

... Powiem Wam, że jak go odpalam w garażu podziemnym to się boję czy sąsiadów nie pobudzę. Jak on przechodzi badania techniczne ;))??

 

W piątek idę na targi na Marsa: http://www.wystawa-motocykli.pl

Trzeba obłupić się w sprzęt. Chociaż na kask to juz zachorowałem ten: http://m.4ride.pl/item/38313033

Witam,

bardzo ładny sprzęt, gratulacje.

Jeśli chodzi o ten kask to polecam. W zeszłym roku zrobiłem w nim trasę z Wybrzeża na Słowację i Bieszczady ok 3000

km i muszę przyznać, że mile mnie zaskoczył nawet w deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...