Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. Ja szukałem swojego jakieś 1,5 roku i niestety nie ma reguły cenowej jesli chodzi o sprzęt bo nawet oglądałem Raidera za ponad 30 tys i po sprawdzeniu w stanach okazało sie ze byl rozbity. Tu musisz wykazać sie dużym wyczuciem i cierpliwością i najlepiej szukać po forach i znajomych którzy po prostu jeżdżą i maja kontakt z pasjonatami. Mimo wszystko zycze powodzenia i pamietaj ze gdzies tam czeka na Ciebie Twoj wymarzony sprzęt :) ja w to wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

kupiłem Warriora, rok 2009 mały przebieg , widać że nówka , sprawdziłem olej , wszystko gra , odpala super, przyjechałem nim do domu , ok 500 km , pojeździłem trochę kolejne 500 km, i zaczyna się, stukot w rejonie silnika , wyłączam motocykl odpalam cisza chodzi super na ciepłym silniku , drugi dzień to samo, zimny- stukot ciepły wszystko ok, trzeci dzień sprawdzam to samo , letni wszystko ok, sprawdzam olej brakuje dolewam ok o,5 litra brakującego oleju ,gdzie się podział olej który był?

dalej stukot w rejonie popychaczy na zimnym silniku ,na letnim ,ciepłym i gorącym wszystko ok , co to może być ? wina oleju ? stary ?rzadki ? nie ma odpowiedniego smarowania? mogłem wymienić olej po kupnie motocykla ale byłem tak zadowolony z zakupu i jazdy że zapomniałem, a teraz mam problem

Edytowane przez Warrior 1700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jaki sposób sprawdzasz poziom oleju? jaki olej wlałeś?

Nie wiem co tam jest wlane , ale dolalem Castrola 20w50 półsyntetyk , olej sprawdzam pod siedzeniem na bagnecie

 

a w jaki sposób sprawdzasz poziom oleju? jaki olej wlałeś?

oczywiście gdy silnik jest ciepły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę MT01 z takim silnikiem jak wasze Warriory (na które chorowałam i dalej choruję). Również miałam problem z dziwnym stukotem z silnika, który brzmi jak w linku poniżej:

Okazało się, że motocykl mam zalany Motulem 5100 4T 10W40. Natomiast do tego silnika najlepszy jest Bel-Ray V-Twin 20W50 Semi-Synthetic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, czy da sie kupic sensownego warriora w okolicach 20 tys czy jednak trzeba miec te 25-30.tys. minimum. Dzieki i pozdrawiam.

 

 

Pozdrawiam

Kuba

Witam,

 

Coś ciekawego do 20.000zł?

Raczej nie realne...

 

Ale...mój warrior jest na sprzedaż.

 

Gwarantuję stan i pochodzenie

- motocykl absolutnie bezwypadkowy i kupiony w Polskim salonie yamahy.

Jestem drugim właścicielem.

Cena od uzgodnienia...

 

Sprzedaje bo już czeka na mnie v-max 1700 :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK:-) cena + droga/transport... jak byś nie liczył to poniżej 20.000 nie-ku-pisz nic ciekawego...

 

W tym roku pomagałem w zakupie 2 warriorów.

To co miałem okazję oglądać to jakiś dramat... szapachel, prostowanie/picowanie i ukrywanie mrocznej historii pojazdu

- pretekst do bójki ze sprzedającymi.

 

Mi za mojego oferowano 27.000zl ale wtedy nie byłem zainteresowany sprzedażą.

Teraz jest już godny następca więc tylko dlatego chcę sprzedać :-)

 

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 20 tys. może nie, ale kolega pyta o około 20 tys. więc dokładając trochę może warto. Moim zdaniem jak brać Warriora to tylko od kogoś kto już parę lat nim jeździ. Z handlarzami różnie bywa, często sprowadzane miały jakieś przygody, a Warrior podobno nawet po poważniejszym ślizgu potrafi się skrzywić. A co do Maxa to gratuluję, przegoniłeś go już? Jeśli tak to jak wrażenia w porównaniu do Warriora? Pewnie wszystko na plus poza spalaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 20 tys. może nie, ale kolega pyta o około 20 tys. więc dokładając trochę może warto. Moim zdaniem jak brać Warriora to tylko od kogoś kto już parę lat nim jeździ. Z handlarzami różnie bywa, często sprowadzane miały jakieś przygody, a Warrior podobno nawet po poważniejszym ślizgu potrafi się skrzywić. A co do Maxa to gratuluję, przegoniłeś go już? Jeśli tak to jak wrażenia w porównaniu do Warriora? Pewnie wszystko na plus poza spalaniem.

Około 20tysi to zazwyczaj 18-19.000.. czyli poniżej tego :-)

 

Ja nie jestem handlarze, moje moto mam od 6 lat.

W moim warriorze są porobione wszystkie kampanie serwisowe.

Nie szczędzę forsy na dbanie o motocykle, znany jestem z pedantycznego podejścia do tego, wszystko musi być pewne i sprawne i na 100%.

Serwis tylko i wyłącznie przez ASO YAMAHA. Itd, itd, itd...

Mój jest kupiony w salonie w PL (nówka za 68.000zł)

4c4ff79385bf6039m.jpg f0cf8787a73e9448m.jpg

 

 

 

Za warriora chciałbym 25.000zł

ale... kto ile da? :-)))

------------------------------------

 

VMAX1700 - katapulta na kołach, jedzie jak nowa hayka (chociaż nowy max poleci tylko 250km/h).

Wrażenia z przyśpieszania są nieprawdopodobne, krecha za krechą a opona znika w oczach.

 

...jak dla mnie to nie da się tego w jakikolwiek sposób porównać z warriorem.

Wszystko conajmniej o 100% wyżej (cena:-(, moc!, osiągi!!, wygląd!!!)

 

Pozdro

Robert

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu - mnie sie w ogóle nie podoba... :) Jeździłem i nie oszołomił mnie. Wysoki środek ciężkości, dłuższy rozstaw osi i przez to trudniej sie prowadzi, cięższy, gorsze hamulce...silnik w ogóle bez wibracji i cichy,więc nie ma emocji przy dawaniu buta :) Mały bak, słaby zasięg, potężne spalanie. Ale jest kultowy i wielu to wystarczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 20tysi to zazwyczaj 18-19.000.. czyli poniżej tego :-)

 

Ja nie jestem handlarze, moje moto mam od 6 lat.

W moim warriorze są porobione wszystkie kampanie serwisowe.

Nie szczędzę forsy na dbanie o motocykle, znany jestem z pedantycznego podejścia do tego, wszystko musi być pewne i sprawne i na 100%.

Serwis tylko i wyłącznie przez ASO YAMAHA. Itd, itd, itd...

Mój jest kupiony w salonie w PL (nówka za 68.000zł)

4c4ff79385bf6039m.jpg f0cf8787a73e9448m.jpg

 

 

 

Za warriora chciałbym 25.000zł

ale... kto ile da? :-)))

 

 

Szkoda, że nie pojawiłeś się z tym 'ogłoszeniem' wcześniej. Brałabym z miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda, że nie pojawiłeś się z tym 'ogłoszeniem' wcześniej. Brałabym z miejsca.

No taa, teraz mi to mówisz..? :banghead:

Ogłoszenie bujało się jakiś czas na alledrogo...

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=4619284472

 

ale szczególnego zainteresowania nie było.

W większości zawracanie dupy. Tendencja jest taka, że mało jest ludzi z gotówką (potwierdzają to moi znajomi handlarze-samochodziarze).

Edytowane przez vmax-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę MT01 z takim silnikiem jak wasze Warriory (na które chorowałam i dalej choruję). Również miałam problem z dziwnym stukotem z silnika, który brzmi jak w linku poniżej:

Okazało się, że motocykl mam zalany Motulem 5100 4T 10W40. Natomiast do tego silnika najlepszy jest Bel-Ray V-Twin 20W50 Semi-Synthetic.

Witam , dzięki za odp., kupiłem już castrola 20w50 Power 1, mam nadzieję że po wymianie oleju będzie wszystko ok,

u mnie wszystko jak na filmiku ten sam stukot , jak się zagrzeje to chodzi normalnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu - mnie sie w ogóle nie podoba... :) Jeździłem i nie oszołomił mnie. Wysoki środek ciężkości, dłuższy rozstaw osi i przez to trudniej sie prowadzi, cięższy, gorsze hamulce...silnik w ogóle bez wibracji i cichy,więc nie ma emocji przy dawaniu buta :) Mały bak, słaby zasięg, potężne spalanie. Ale jest kultowy i wielu to wystarczy ;)

 

Ile ludziów tyle gustów :cool:

...a i tak każda zmora znajdzie amatora :laugh:

 

Pozdro

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...