Skocz do zawartości

Yamaha Warrior


witek510
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Worriot oprogramowanie znajdziesz na stronie power commandera, jeśli masz pcIII usb lub 5 to nie ma problemu, kabelek usb i jedziesz z tematem. Problem polega na tym, żeby dobrać odpowiednią mapę, którą znajdziesz na linku od kolegi skwary lub też na stronie power commander. U mnie było tak, że miałem wgraną dość mocno zmodyfikowaną mapę od k&n i standardowy wydech, tyle, że pusty i wkład bodajże cobry (tak sądził poprzedni właściciel), teraz wrzuciłem samsony puste i wgrałem inną mapę pod nie dedykowaną ze strony pc. Co do efektu to się okaże jak znajdę trochę czasu na przejaźdżkę. Wątpię czy moto będzie lepiej na nich szedł, bo tamta mapa wydaje mi się była na hamowni. I tu dochodzimy do meritum. Tak naprawdę bez hamowni ciężko jednoznacznie coś ocenić, bo efekt placebo ma swoją rzeszę fanów w każdej modyfikacji wszelakich sprzętów:) Tak na marginesie, mam zapisaną moją starą mapę i jak ktoś chętny to dawać maila, podzielę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, sprawdziłem i mam wgraną mapę pod moje Samsony street sweepers...tylko nie wiem czy pod puste czy pod te z wkładami wyciszaającymi. Moto kupiłem bez wkładów i podejrzewam, że jest wgrana pod puste. Problem jest w tym, że na pustych jest potwornie głośno - wyczytałem, że to podobno najgłożśniejsze wydechy na rynku do warriota..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospawane, zostało szlifowanie spawów, montaż i przeciąganie kabli. Chcę puścić kable przez przewiercone śruby a nie jak w większości kierownic przez otwór przy półce. Kierownica z kwasówki bez chromu, średnica rury 33,7 mm.

post-72507-0-41547400-1393156647.jpg

post-72507-0-15346400-1393156655.jpg

post-72507-0-15576800-1393156665.jpg

post-72507-0-46037100-1393156670.jpg

post-72507-0-47376300-1393156686.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Wariorze ale w Road Starze 1600 i 1700 najpierw trzeba zdjąć sadzenie kierowcy.Dopiero potem można zdemontować siedzenie pasażera.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdjąć siodełko pasażera? myślałem, że śrubami pod błotnikiem, ale tam tylko stałe nakrętni.

Sciagasz kanape kierowcy, i teraz patrzac "od przodu" pod siodelko pasazera sa 2 sruby od czola. odkrecasz je i siodlo schodzi - musisz je pociagnac lekko do przodu - z tylu jest zaczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalał któryn z kolegów ais? Jest jakaś różnica, czy tylko zyskujemy na masie?:) W sumie to muszę sam zajrzeć czy czasem nie mam wywalonego tego ustrojstwa. Ot luźna pogawędka na wieczór.

Edytowane przez angelcorpse
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalał któryn z kolegów ais? Jest jakaś różnica, czy tylko zyskujemy na masie? :) W sumie to muszę sam zajrzeć czy czasem nie mam wywalonego tego ustrojstwa. Ot luźna pogawędka na wieczór.

Wywalilem w grudniu. bez zmiany map strzelal w tlumik duzo mniej. Po zmianie mapy wogole nie pyrka nawet przy calkowicie zamknietej przepustnicy. Pare gram mniej - nie wiem czy nawet kg zszedl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram do grama...ja swojego odchudziłem do 280 kg! Mierzone z pełnym bakiem.

A co masz jeszcze sciagniete?

Ja nie mam juz tylnego uchwytu z kierunkami, tablica jest pod lampa bezposrednio, kierunki tyl na ledach, siedzenie przykrecony na sruby - wywalona blacha spod blotnika, airbox wypruty - wsadzony BAK.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shakal - przede wszystkim mam akcesoryjny wydech samsona lżejszy może nawet o 10 kg, też nie mam tylnego plastikowego błotnika, kierunków, jeżdzę bez tylnego siedzenia i podnóżków, alu lusterka no i nie obwieszam motocykla ciężkimi akcesoriami - to nie moto w stylu kapiącego chromem kruzera. Mam tylko płóg i owiewkę z laminatu.

Edytowane przez Worriot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shakal - przede wszystkim mam akcesoryjny wydech samsona lżejszy może nawet o 10 kg, też nie mam tylnego plastikowego błotnika, kierunków, jeżdzę bez tylnego siedzenia i podnóżków, alu lusterka no i nie obwieszam motocykla ciężkimi akcesoriami - to nie moto w stylu kapiącego chromem kruzera. Mam tylko płóg i owiewkę z laminatu.

 

to nie długo możesz zrobic podpis Warrior Midnight WRC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radoslav ja mam zrobione własnoręcznie , jest dokładnie pokazane na stronie rswarrior.com prosta sprawa;) filtry K&N stożkowe czujniki schowane pod bak trochę roboty ale efekt ekstra;) no i silnik teraz cały jest widoczny:):) ja jeszcze dodatkowo dorobiłem wloty powietrza chłodzące tylny cylinder polecam mogę pomóc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...