Skocz do zawartości

Palenie gumy


Neos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie nie potrafi czegos to sie za to nie bieze :!: Koles byl malo doswiadczony i dotego głupi :!: Wiec takich przypadkow sie nie bieze pod uwage. Ale potwierdza sie to ze nie liczy sie moc a technika ;)

 

 

PS masz moze jeszcze jakies linki do filmikow o takiej tematyce :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie potrafi czegos to sie za to nie bieze :!: Koles byl malo doswiadczony i dotego głupi :!: Wiec takich przypadkow sie nie bieze pod uwage. Ale potwierdza sie to ze nie liczy sie moc a technika ;)  

 

 

PS masz moze jeszcze jakies linki do filmikow o takiej tematyce :?:

Mówisz żeby sie nie brać za coś czego sie nie potrafi a jednak nie jest tak do końca bo inaczej sie nie da nauczyć palić laka jak tylko metodą prób i błędów i ty też kiedyś napewno nie umiałeś chyba że sie urodziłeś z taką umiejętnością ale tego nie podejrzewam

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem film chyba z Yamaha XT.Koles palil laczka i chcial zrobic rolling burnout,ale cos poszlo nie tak i motocykl wypadl mu spod tylka,ale koles nadal ostro sie za nim ciagnol az do momentu,kiedy pare metrow dalej yamaszka spadla z jakiejs 10 metrowej skarpy 8O Naszczescie koles nie spadl...jak znajde tego filma to go zapodam :-)

Pozdro1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz żeby sie nie brać za coś czego sie nie potrafi a jednak nie jest tak do końca bo inaczej sie nie da nauczyć palić laka jak tylko metodą prób i błędów i ty też kiedyś napewno nie umiałeś chyba że sie urodziłeś z taką umiejętnością ale tego nie podejrzewam  

POZDRO

 

Troszke zle napisałem w moim poprzednim poscie za co przepraszam. Miałem na myśli to iż jak ktoś chce sie naucyć robić cosik takiego powinien zaczynać od "dużo" słabszych moto. Myśle że człowiek uczy sie na błedach i tak becie caly czas. Sam nie urodziłem sie z takimi zdolnościami ale pierwsze moto jakie mialem byla to jawka (na niej nauczyłem sie obić kóleczka ;)) i przyznaje ze mimo swej małej mocy potrafiła mnie ostro szarpnać i czasami prawie dochodziło do wywrotki. Gdyby to bylo szybsze mociejsze moto to zapewne juz bym leżał z polamanymi kosciami. Drugie moto jakie mam do dziś to Winner na nim nauczyłem sie palić gume :D i gdy go opanowałem przesiadłem sie spwrotem na Jawke i nia też zaczełem palić a nawet nauczyłęm sie jezdzić na jednym kole :D Wiec wydaje mi sie że nalezy najpierw zaczynać od słabych sprzetow a dopiero puzniej na mocniejsze siadać.

 

Wydaje mi sie że ten gosc poprostu siadłe na za duże moto z byt duża moca. Co najczesciej sie tak konczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec wydaje mi sie że nalezy najpierw zaczynać od słabych sprzetow a dopiero puzniej na mocniejsze siadać.

 

i tu sie z toba nie zgodze, osobiscie zaczynalem od WSK`i (tak wiem - moto nie ma zadnej mocy, ale jest ciezkie) i wszystko zalezy od twojego rozsadku i podejscia do sprawy. Na miejscu tego kolesie, uczyl bym sie palic gume z pomoca np. kolegi - ktory docisnie przod do ziemii ... or sth.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz miałem nic nie pisac ale jak zobaczyłem ten film to o mało ze smiechu nie walnołem w monitor - co ten koles chciał zrobic ??? niby palic laka to po hu*a puszczał hamulec i na dodatek te krótkie spodenki - to był chyba amerykanski film ???

Taki osioł to powinien najpierw uczys sie na jakims ogarze a nie na zx6 - zero umiejetności jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...