Skocz do zawartości

Dużo Was tam jest?


Jaskier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo Was tam jest w tym Toruniu? Gdzie się spotykacie, gdzie latacie? Nie wykluczam wizyt w mieście Kopernika w tym roku i chciałbym wiedzieć gdzie warto pójść, gdzie można Was spotkać?

 

Czytaj posty tak będzie najprościej :bigrazz:

 

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo Was tam jest w tym Toruniu? Gdzie się spotykacie, gdzie latacie? Nie wykluczam wizyt w mieście Kopernika w tym roku i chciałbym wiedzieć gdzie warto pójść, gdzie można Was spotkać?

moim skromnym zdaniem to spotkasz Nas praktycznie wszędzie :D

 

 

co do spotkan ja jestem nowy na tym forum... wiec pytaj sie elity o to ;) a jeśli chodzi o wypady to wszystko jest do uzgodnienia bynajmniej mi sie tak wydaje :bigrazz: i miło że i Twa noga postanie w naszym pieknym miescie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem to spotkasz Nas praktycznie wszędzie :)

co do spotkan ja jestem nowy na tym forum... wiec pytaj sie elity o to :P a jeśli chodzi o wypady to wszystko jest do uzgodnienia bynajmniej mi sie tak wydaje ;) i miło że i Twa noga postanie w naszym pieknym miescie ;)

 

I pieknych knajpach :icon_exclaim: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE, mnie też jest miło, że tak otwarcie podchodzicie do sprawy ;) Jakoś zawsze lubiłem Toruń ale niestety jedyną knajpę jaką znam to Anioły i restaurację w krzywej. Wstępnie planuję przyjazd do Torunia na majówkę, posiedzę kilka i robie rozeznanie z kim i gdzie można się zabawić :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE, mnie też jest miło, że tak otwarcie podchodzicie do sprawy ;) Jakoś zawsze lubiłem Toruń ale niestety jedyną knajpę jaką znam to Anioły i restaurację w krzywej. Wstępnie planuję przyjazd do Torunia na majówkę, posiedzę kilka i robie rozeznanie z kim i gdzie można się zabawić :P

zależy jeszcze jaka "zabawe" masz na mysli ;) ajj widze ze kolega wiele o naszym miasteczku jeszcze nie wie :) w sumie Anioły i knajpa w w krzywej jest fajna... ale jest znacznie wiele ciekawszych miejsc w Toronto :icon_exclaim: które osobiscie polecam :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHE, mnie też jest miło, że tak otwarcie podchodzicie do sprawy :) Jakoś zawsze lubiłem Toruń ale niestety jedyną knajpę jaką znam to Anioły i restaurację w krzywej. Wstępnie planuję przyjazd do Torunia na majówkę, posiedzę kilka i robie rozeznanie z kim i gdzie można się zabawić ;)

 

 

Po 1-Grakula i kręgle z King Rider (Kinia pokłony ;) )

Po 2-......(ale tylko dla kawalerów)

Po 3-Chata Yana ( ale trzeba ją skończyć :icon_exclaim: )

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1-Grakula i kręgle z King Rider (Kinia pokłony ;) )

Po 2-......(ale tylko dla kawalerów)

Po 3-Chata Yana ( ale trzeba ją skończyć :icon_exclaim: )

 

:icon_razz:

Yano bracie a czemu tego 2 nie wyszczególniłes hym :) ? ne ma sie co krepowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodziło ;) Zabawa jaką mam na myśli to napicie się piwa w miłym miejscu z fajnymi ludźmi.

 

Zamierzam się też pokręcić po Toruniu, są jakieś szczególne miejsca? Jakieś w których lepiej się nie pokazywać? Nieprzyjemne dzielnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodziło :icon_exclaim: Zabawa jaką mam na myśli to napicie się piwa w miłym miejscu z fajnymi ludźmi.

 

Zamierzam się też pokręcić po Toruniu, są jakieś szczególne miejsca? Jakieś w których lepiej się nie pokazywać? Nieprzyjemne dzielnice?

no jasne ze z fajnymi uwierz mi nie bedzie momentu ze bedziesz siedział przygnebiony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mi chodziło :P Zabawa jaką mam na myśli to napicie się piwa w miłym miejscu z fajnymi ludźmi.

 

Zamierzam się też pokręcić po Toruniu, są jakieś szczególne miejsca? Jakieś w których lepiej się nie pokazywać? Nieprzyjemne dzielnice?

 

Nie ma takich dzielnic z NAMI :icon_mrgreen: :crossy:

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...