Skocz do zawartości

Honda CBR 600 F2


Grzester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem Honde CBR 600 F2 rocznik 1993 z przebiegiem 59.000km jak narazie dobrze się sprawuje. Przed sezonem mam do wymiany olej, filtr oleju i filtr powietrza. Założony prawie nowy napęd DID. Aaa byłbym zapomniał do wymiany przedsezonowej jeszcze będą oponki przód i tył ale póki co to jeszcze pomęcze troche te co mam teraz :buttrock: Ogólnie jest to moje 3 moto - 1wsze poważne :banghead: wcześniej miałem motorynke i simsona... Trochę skoczyłem z mocą z 4 na 100km ale dużo jeździłem takimi sprzętami więc wiem jak należy się z tym obchodzić. W porównaniu do simsonka troszkę dużo pali ale idzie wytrzymać :wink: W zmiennym trybie mieści się w 5-6L przy pałowaniu nawet ponad 7. Trochę o osiągach... Póki co to lekko ponad 200 jechałem więcej troche strach :icon_eek: 1 jest do 100km/h, 2 do 140lm/h, 3 do 180km/h, 4,5,6... dalej nie patrzyłem :P Jedynym mankamentem który mnie denerwuje jest żęgolenie rozrusznika. Jak często gasze i odpalam moto to rozrusznik zaskakuje, zazębia się ale nie powraca tylko kreci sie razem z kołem wydając przytym obciachowy dzwięk... Przestaje dopiero po przekręceniu na obrotach bądz najechaniu na małą dziure. Byłbym wdzięczny za jakąś pomoc co to może być. I takie pytanie czy rozrusznik wpina się w koło, czy koło nasuwa sie na rozrusznik. Chciałem przesmarować tulejki smarem grafitowym ale nie bardzo wiem jak mam się za to zabrać. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam Grzester.

 

Byłbym zapomniał zdjęcia na - http://www.bikepics.com/members/grzester/93cbr600/

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę ładny sprzęt , :icon_eek:

co do rozrusznika to ci nie pomogę ale mogę ci podpowiedziec żebyś sobie wymienił napinacz rozrządu od xj600 będzie cichszy rozrząd bo te oryginalne to lipa nie duży koszt a efekt rewelacyjny

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna maszyna, też miałem kupić w takim malowaniu, ale ostatecznie trafił mi się inny, ten w avatarze :notworthy: Jeżeli chodzi o rozrusznik to mi też hałasuje, ale narazie tylko podczas odpalania trochę grzechocze. Tak jak piszą prawdopodobnie jest to napinacz. Pozdro i szerokiej drogi :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super maszyna co do rozrusznika to nie wiem :D Ja jechałem na moim 130 i miałem zajebisty strach a ty ponad 200 :eek: ja bym nie wytrzymał, jak ja jade taka predkoscia to mam take mysli ze zaraz koło odleci itakie te hahahahahahaah :notworthy: i od razu zwalniam. POZDROOOOOOO ;) <szerokosci>i wolniej :crossy: :clap: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...