Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Paly byly, protokol spisany, wezwanie do zaplaty wystosowane, zastanawiam sie, czy moge ruszac moto, czy nie beda potrzebne jeszcze jakies ogledziny,

choc..., jesli nie bede go naprawial, to mysle, ze latac moge,

bo sezon juz ku koncowi sie zbliza...

 

fazka - na policje czekalem 4.5h

 

polska.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paly byly, protokol spisany, wezwanie do zaplaty wystosowane, zastanawiam sie, czy moge ruszac moto, czy nie beda potrzebne jeszcze jakies ogledziny,

choc..., jesli nie bede go naprawial, to mysle, ze latac moge,

bo sezon juz ku koncowi sie zbliza...

 

fazka - na policje czekalem 4.5h

 

polska.....

A tak na wszelki wypadek, to gdzie ten parking się znajduje?W ramach ostrożności jak mi by przyszło tam parkować,to wolał bym nie ryzykować!Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dziady" z parkingu strzezonego "poturbowaly" moje moto...

 

Sprawdź czy parking jest na pewno strzeżony. Może w nazwie ma tylko "dozorowany" albo "płatny" wtedy może być ciężko. Prawdę mówiąc pierwszy raz spotykam się z czym takim, zazwyczaj gostki z parkingów byli przyjaźnie nastawieni, albo od razu nie przyjmowali motocykli.

To Twój stały parking czy byłeś tam tylko raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro parking jest ubezpieczony, to imo przyjmuje za coś odpowiedzialność, w tym za zniszczenie mienia.

 

nie dokonuj napraw przed oględzinami ubezpieczyciela. własciciel tu potrzebny nie będzie, sprawę zlikwiduje (lub nie) pzu. istotne co napisała policja w protokole, bo na tej podstawie będziesz dochodzić roszczeń.

 

powodzenia, w razie czego juz teraz uzbrój się w cierpliwość, a w ostateczności wynajmij firmę od ściągania ubezpieczeń lub kancelarię ;)

Edytowane przez Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze sie tak wtrace w dyskusje ;)

 

Ma ktos numer do serwisu na zielonogorskiej?? chce sie dowiedziec czy oponki na miejscu maja.

Z gory dzieki i pozdrowionka

 

P.S. Ktory to parking taki dobry? U mnie jak raz na ruski rok postawie na strzezonym to ciec chowa moto pod specjalna budke zeby przypadkiem pies nawet opony nie obsikal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALO HALO

Czy dzis Ulanska? Bo my z Buddha musimy sie chyba napic po tym jak zobaczylismy nowy temat, zeby sie dostosowac......

Pozdro :crossy: .

 

Sugerujesz, że temat został popełniony podczas upojenia alkocholowego?? :) :)

Czy pani się pomyliła i zamiast "SPAMOWNIA" napisała Pozdrowienia. ;)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jou ptaszki

 

poczytajcie sobie, przydatne i dosc merytoryczne:

 

http://www.korkonet.i7.pl/forum/read.php?f=4&i=19660&t=19660

 

sprawa druga: jedziemy na basen?

propozycja: piatek, zbiorka o 20:30 na walach, kto chce - autem, kto chce - moturem. popluskamy sie do 23 i na jakas impre ;)

co wy na to?

 

staaaasiaaa :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że temat został popełniony podczas upojenia alkocholowego?? :) :)

Czy pani się pomyliła i zamiast "SPAMOWNIA" napisała Pozdrowienia. :crossy:

 

Nie mam pojecia co nia kierowalo. ale moze po kilku zoltych z pianka bede mogla to ogarnac bo narazie nie moge sobie z tym poradzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa druga: jedziemy na basen?

propozycja: piatek, zbiorka o 20:30 na walach, kto chce - autem, kto chce - moturem. popluskamy sie do 23 i na jakas impre :crossy:

co wy na to?

 

My się piszemy, w końcu daleko nie mamy ;) Pod basenem jest parking strzeżony więc motocykl można spokojnie zostawić. Ale radzę wam się wcześniej ustawić na wałach, gdyż znając życie będzie małe opóźnienie, a na basen wpuszczają tylko do 22, a jak chcecie na dwie godziny to możecie się nie wyrobić.

Niestety z imprezki odpadamy, bo w sobotę na weselicho idziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sprawa druga: jedziemy na basen?

propozycja: piatek, zbiorka o 20:30 na walach, kto chce - autem, kto chce - moturem. popluskamy sie do 23 i na jakas impre :crossy:

co wy na to?

 

 

Jestem za, w końcu wypadołoby sie umyć ;). A tak poważnie, jak mi nic nieoczekiwanego nie wypadnie to lecę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jou ptaszki

 

poczytajcie sobie, przydatne i dosc merytoryczne:

 

http://www.korkonet.i7.pl/forum/read.php?f=4&i=19660&t=19660

 

sprawa druga: jedziemy na basen?

propozycja: piatek, zbiorka o 20:30 na walach, kto chce - autem, kto chce - moturem. popluskamy sie do 23 i na jakas impre :biggrin:

co wy na to?

 

staaaasiaaa :bigrazz:

 

 

Jestem za obiema lapkami.... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...