Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

haha mowilem ze Halo Musi miec swoje forum :icon_mrgreen:

 

przedwczoraj zginął motocyklista... :biggrin:

Dosladnie w Podjuchach na ulicy Metalowej.

O tragicznym wypadku jest artykół w Głosie Szczecińskim z dn. 24 kwietnia

Motocyklista mial 41 lat. Podobno jechal na kole, stracil rownowage i uderzyl w drzewo ;/

 

Jak ktos chce skan to piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku jejku co tu sie narobilo :biggrin: . Tylko jeden dzien nie zagladalem a tu takie zmiany.

Gitta na moda!!!, tylko blagam wywiazuj sie najpierw z obowiazkow naszej pogodynki co by bylo o czym pisac a nie ze pogoda po hu..... czy cos takiego.

Pzdr!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wielkim wrazeniem jak to forum sie rozrasta

:icon_mrgreen: :biggrin:

a teraz Gryfino i bedzie nastepna okazja sie z wami spotkac i :icon_mrgreen:

 

Pamiętaj zawsze możesz się z nami spotkać w BISTRO Ułańskim bo jutro środa(będziemy ustalać wyjazd do Gryfina) a potem w czwarteczek na sali gimnastycznej na siatkówce i koszykówce.....

 

PS Walkie: tym razem sala będzie więc przybywaj chłopaku....

Edytowane przez Zana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotykamy się o 20.00 :icon_mrgreen: :biggrin:

 

 

dokładnie tak jak mowisz a jak ktos chce to mozna predzej na wałach i z tamtad zjazd do UŁANSKIEJ

ZANA DZIS ZNOW MNIE BIERZE NA SIODŁO :icon_mrgreen: TAK WIEC Z DROGI SLEDZIE ZANA JEDZIE :icon_mrgreen:

do zobaczenia na miejscu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello . Ja jestem ze Szczecina .. latam fazerem 2004 ... a raczej jestem z Kobylanki.. czyli gminy mocno motocyklowej... ale codziennie w szczecinie... kto polata?? pozdrawiam:)

 

Witaj!No z Kobylanki znamy już jednego Adama XJ.Udzielaj sie dzielnie i dołączanie do nas na zlotach i na przejażdzkach.

 

Dostałam informację że moge od dzisiaj psoty ustawiac.Mam ogólne pytanie które zadam w Ułanskiej a tych co nie bedzie prosze powiedzieć mi tutaj:czy chcecie zeby ten temat ogolny zostal takim jakim jest?O zlotach i przejazadzkach?Każdy następny inny temat np Sklepy,komisy-opinie w osobnym temacie zamieszczamy?Tak samo moze temat Moto-randki lub Harlequin :).Teraz jest możliwości wiele:)

Pozdrawiam i jade własnie do robotki sprzecikiem bo pogode mamy dobra prawda?:D

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...