Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mikoch-pogode zamówiłam ładną

A wy przestańcie pitolić!Odechciewa się juz na forum czytać tych bzdetów.

Ja tam ide sprawdzić czy moc nie uciekła.Nara!

 

Fajnie masz z tą mocą. Ja ciagle w tyrce. Już mam dość. :banghead: :P :evil:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dzisiaj wkurzyłem oponka do mnie dojedzie dopiero w Poniedziałek a na przerwanych drutach nie będe gonił więc musze jechać moją caliberą na Woświn (chyba mnie nie wygonicie)

Będe leciał przez Golczewo to jak byś Domel chciał sie zabrać to daj znać i Boras ty też jak nie masz sprzęta to siadaj w busa i w Wolinie cię zabieram i gonimy

Niech ktoś mi powie dokładnie w jakiej to jest miejscowości (cieszyno ?? czy cóś )

POZDRO i do ZOBACZYSKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to nawet "DR dual sport" :banghead: ?

Jak dla mnie, jest to "DR tripple sport" :evil:

1. sportowo przyspiesza :P

2. waga superciężka (jak na enduro) :evil:

3. osiąga mistrzostwo w wyciąganiu kasy z mojego karmana :evil:

Edytowane przez hikor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w internecie :P

DOTYCZY ZLOTU W GRYFINIE

 

29 kwietnia – 1 maja

 „ZLOT MOTOCYKLISTÓW” - w programie min.: dn. 30.04. - godz. 2130 – nocna parada motocyklowa

z pochodniami po ulicach miasta; - godz. 2200 – koncert zespołów: 4 GRUPA BIEDNYCH, CZARTER, SILO

- teren OWiR (org. Gryf-Bikers)

 

co do zlotu w gryfinie to nie mam pjecia jak to zrobie ale za wszelka cene bede tam

zamierzam tam byc w piatek a w sobote sciagam tam swoja 2 polowke i zostaje do niedzieli

juz sie nie moge doczekac nastepnego wekendu

:banghead:

 

A ja się dzisiaj wkurzyłem oponka do mnie dojedzie dopiero w Poniedziałek a na przerwanych drutach nie będe gonił więc musze jechać moją caliberą na Woświn (chyba mnie nie wygonicie)

Będe leciał przez Golczewo to jak byś Domel chciał sie zabrać to daj znać i Boras ty też jak nie masz sprzęta to siadaj w busa i w Wolinie cię zabieram i gonimy

Niech ktoś mi powie dokładnie w jakiej to jest miejscowości (cieszyno ?? czy cóś )

POZDRO i do ZOBACZYSKA

 

 

ijuz jest fajnie jak mi sie tylko uda to zabieram sie z Toba jutro dam Ci znac do poludnia musze zamowic sobie busa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Wy dzisiaj się podziewaiście ??

Byłem i na Wałach około 21 ... pusto, przed Ułańską pusto - jedynie jakiś cieć zaczął cos gadać bod nosem że latam po chodniku :banghead: troche kurzu zrobiłem :P ... ehh mogłem spalic lacza ale szoda oponki :evil:

Edytowane przez viperPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postać czy polatać? :evil:

Jak druga wersja to ja sie pisze.

Moze jutro Krajnik?

 

Latac, latac, latac :evil: :buttrock: :D

Jak najbardziej Krajnik, koncze prace o 11 wiec o 12 moge ruszac :banghead: . W sprawie wyprawy prosze o kontakt z nr: jak by co po nr dzwonic do Kochanka lub Hiszpana i krecic ich rowniez na katy po super winkelkach :P :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote name='Gitta' date='21 Kwiecień 2006 - 21:51' post='579869']

Postać czy polatać? :D

Jak druga wersja to ja sie pisze.

Moze jutro Krajnik?

 

 

no mysle ze polatamy ale najpierw obiecany market na 16 (słoneczne), krajnik to dla mnie za kreto -wole bardziej proste bo przez ten kosz jakos mam nawyki do jazdy na prosto i z wykładaniem sie mam problemy ;) a z MZ to byscie sie zameczyli ciagle czekajac :icon_eek: ,wiec moze jakies inne propozycje? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialem zlozyc zazalenie na kolege Batmana Batmana :evil: zadzwonil ten oszolom (przypuszczalnie nie sam bo byl w takim stanie ze nie trafil by w cyferki na klawiaturze :icon_eek:) o 2 w nocy na moja komore ;) :D i krzyczal... ale to strasznie krzyczal... i belkotal niezrozumiale... :D

Proponuje zeby nastepnym razem (jezeli mnie kocha) przyjechal o 4 nad ranem pod blok i spalil gume... ;)

 

A kolezanki z "ligi" nastepnym razem niech same zadzwonia i sie odezwa, a nie wykorzystuja "slabego psychicznie" kolege... ;) :D

 

...to o ktorej i gdzie ten krajnik? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...