Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w ten pochmurny poranek! Prognoza pogody: zachmurzenie duże, po południu przejasnienia, temperatura max. do 20 stopni C, humory dopisują, bo dzis środa, co oznacza, że piątek i weekend coraz bliżej ;) Siedzę juz w pracy, a tu za oknem dalej nic nie lata... Miłego dnia wszystkim życze! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten pochmurny poranek! Prognoza pogody: zachmurzenie duże, po południu przejasnienia, temperatura max. do 20 stopni C, humory dopisują, bo dzis środa, co oznacza, że piątek i weekend coraz bliżej  ;) Siedzę juz w pracy, a tu za oknem dalej nic nie lata... Miłego dnia wszystkim życze! :P

 

A co ma być w weekend?Jakiś wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!!!!

Pierwszy raz w tym miesiącu mam wolny weekend  ;)  Pośmigajmy gdzieś razem...jak pogoda dopisze(MUSI), może umówmy się na latanie np. same kobiałki ....i co dobry pomysł ??????

Gitta będziesz dziś w bub'iku ??????

 

No to wedle życzeń: ZAMAWIAM POGODĘ BEZ DESZCZOWĄ!!!!

 

A dzisiaj nie wiem czy będę w pubiku 3/4;) , bo zaczęlam kurs i póżno kończę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma być w weekend?Jakiś wyjazd?

Gittuś, w weekend ma być weekend, a skoro wróciłam do pracy, to czekam na to z utęsknieniem, bo praca jest jakas taka męcząca :? Ale pogodę zamów koniecznie i na przyszły tydzeiń, tak jak ustalilismy z Żurkiem też :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wcześniej adres Hiszpana. Ostatnio było ich tam 45 sztuk.

 

czesc wszystkim .niedzwiedz ale mnie zakreciles latam po wszystkich stronach adres(?) owszem ale hiszpan chyba w rozjazdach mozesz mi ulatwic i podac te strone?!!!!

Jakies plany na zakonczenie sezonu ???:P niestety to juz niedlugo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedzwiedz ale mnie zakreciles latam po wszystkich stronach adres

OK' date=' już Cię odkręcam. Sa na stronie: http://www.socalsvriders.org/modules.php?s...=view_album.php

 

[ Dopisane: 21-09-2005, 14:34 ]

u góry wszystko napsane duzymi literkami

No tak, jak mi się Max zeźlił, to ekipa jedzie cała. Ale mam farta :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcę...ja chcę... Polatajmy !!!!!!!!!!! Ej towarzycho nie spać !!!!!! Budzimy się !!!!!!!!!!!

Ja tez sie pisze. Co prawda rewelacyjnie cieplo to nie jest, ale da sie przezyc. Miejsce-mysle ze standardowo na walach, czas-niech ktos zapoda byle nie za pozno, to pod wieczor mozemy sie jeszcze w pubie pokazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...