Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś zna użytkownika MANSON :notworthy:

po czasie logowania widać, że pojawia się na forum na bieżąco (jeśli to czytasz tchórzliwy frajerze, zapraszam do korespondencji na PW)

 

w jednym z tematów z jego loginu wysłano szereg obelg pod moim adresem (usuniete przez moda,IP znane,wspólne z jescze jednym userem forum :bigrazz: )

Edytowane przez Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znowu mam pisac ze sprawy prywatne na forum nie poruszamy.

Pytam o Mansona :bigrazz: nie wymieniam danych osobowych :notworthy:

ciekaw jestem kto z nas (szczecin, lat 25, motocykl Junak) ma do mnie jakies halo, bo brudzi na publicu, a nie odpisuje na wiadomości prywatne.

Edytowane przez Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam o Mansona :icon_mrgreen: nie wymieniam danych osobowych :icon_mrgreen:

ciekaw jestem kto z nas (szczecin, lat 25, motocykl Junak) ma do mnie jakies halo, bo brudzi na publicu, a nie odpisuje na wiadomości prywatne.

 

Nie znam takiego!

Ej Pio daj sobie spokój!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote powtórka ataku na Podziemny Szczecin. Na dzień dzisiejszy jest 12 osób zapisanych i godzina z tego co wczoraj Dizel mówił 14:00 wejście. Jeśli ktos chce dołączyć to dzwonic do Dizla i pytac na ktora dokladnie i niech rezerwuje dodatkowe mijesce do wejscia.Z tego co się dowiedzielismy max 30 osob na jedna trase lub 25 osob moze wejsc na druga trase.

Spotkanie 13.45 przed wejściem podziemnym na perony.

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ramach "ciekawostki" post z Gdanskiego forum grupy freereidowej :

 

Siema naczo piszę w takiej sprawie: dziś zrobiliśmy z kumplami zawody w pobliskim lasku na nowej ścieżce fr w Tomaszowie Lubelskim, wszystko było spoko i w ogóle..aż tu nagle po pewnym czasie..postanowiliśmy przerobić Hopy, chcieliśmy przerobić dirta na wyższego..i postanowiliśmy wykopać dół pomiędzy lądowaniem a wybiciem.. i pech chciał ze na głębkości 120cm pod ziemią natrafiliśmy na kości.. z poczatku myśleliśmy ze to pies.. wyciągneliśmy midnice i kość ogonową..a po chwili kość udową..która niezbyt przypominała zwiezęcą..;/ odkryliśmy dalszą część wykopaliska..i odkryliśmy klatke piersiową..;/ wtedy postanowiliśmy zareagować..z poczatku śmieliśmy się z tego i niedowieżaliśmy ze to ludzkie zwłoki. Zadzwoniliśmy na policje.. czekaliśmy dobre 40 minut..nim przyjechali..prokurator itp.. cała ekipa..okazało się ze są to zwłoki kobiety wiek ok 30lat. Pozycja jej wnioskowała ze została wrzucona do dołu jak worek.. są dwie hipotezy: gwałt pobicie i podduszenie ze skutkiem śmiertelnym.. albo potrącenie przez samochód ze skutkiem śmiertelnym.. ponieważ lewa midnica lewe żebra oraz lewa ręka były połamane..w okoklicy głowy był..skórzany pasek który mógł być narzędziem zbrodni.Wszystko to widziałem ja i paru kumpli..którzy kopali zemną hope..Najlepsze jest to ze wcześniej to chyba oddaliśmy ze 150 lotów na tej hopie..Śledctwo trwa..nas spisali i dali nam spokój..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...