Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

GREEN nie wiem skąd ty sie urwałeś i nie wiem jakim talentem trzeba być aby to tak GŁUPIO ocenić!! :notworthy:

 

Jak byś nie zauważył i jeszcze nie skumał to było coś więcej niż przejażczka a mianowicie ślub!!

 

Jak napisała GITTA naraziłes sie jej i podejrzewam że nie tylko jej :notworthy:

 

i na przyszłość takie teksty to sobie w BUTY wsadź (bedziesz wyższy :eek:)

 

A TAK JESZCZE RAZ DO TEGO FILMIKU NO TO SUPER TAKIE ŻECZY PAMIETA SIE NA ZAWSZE I NAPEWNO MILE JE SIE UCZESTNIKOM WSPOMINA :biggrin::):flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sie lezka w oku kreci - super filmik!

Rufusz, szacun, dzieki Tobie moglismy chociaz zasmakowac klimatu!

 

Gitta i Szachcior - mocno, bardzo mocno spoznione zyczenia, ale jak najbardziej szczere! Szerokiej i bezpiecznej drogi zycia, zawsze razem! Ogromne buziaki od Kasi i ode mnie!!

 

Zurki dwa + pies :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my wam po raz kolejny dziękujemy.Oczywiście pamiątki każdy z uczestników dostał lub dostanie jeszcze, bo wiadomie ze wszystkich w ostatnim czasie nie widzieliśmy.

Aha filmik z muzyką otowrzył się, ale... przerywa muzyke jaky komp dostał czkawki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - muzyka jest super poniewaz ja sama ją wybierałam!

Po drugie - wszytko inne było świetne łacznie z balonikami a ty się po prostu nie znasz!

Po trzecie - naraziłeś mi się!

Czy coś potrzebujesz żebym ci wytłumaczyła jeszcze ?:)

hle hle to sobie chlopak nagrabil :flesje:

wlasnie sciagam filmik, zaraz sobie zobacze :)

 

 

no to juz obejrzałem. Ale klimat ahhh czemu mnie tam nie bylo, szkoda :biggrin:

Edytowane przez si3wca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no :clap: :clap: tylko dać temat a maszyna ruszyła :eek: :eek: Ja i tak przy swojm motocykl i baloniki to porarzka :crossy: :crossy: :crossy: :icon_biggrin: Do zobaczenia na jakimś zlocie,ognisku lub paradzie z balonikami.Mam trochę kilosów do Szczecina ale dam radę i podyskutujemt.P.Z.R dla GITTT i ŚŻĄCIORA :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waaa ! Jaka zabawa... przemierzać Szczecińskie ulice... na Xt... nie wytrzymałem i ruszyłem opatulony we wszystko co znalazłem w szafie... i moją magiczną kamizelke.

 

http://img120.imageshack.us/img120/2545/cimg5240aw0.jpg

 

Ja chce lato... :icon_biggrin:

 

 

 

3mać się. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no :D :D tylko dać temat a maszyna ruszyła :eek: :eek: Ja i tak przy swojm motocykl i baloniki to porarzka :lalag: :D :D :icon_mrgreen: Do zobaczenia na jakimś zlocie,ognisku lub paradzie z balonikami.Mam trochę kilosów do Szczecina ale dam radę i podyskutujemt.P.Z.R dla GITTT i ŚŻĄCIORA :buttrock:

 

ja myślę rze wienkszom poraszkom jest tfoja otografia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waaa ! Jaka zabawa... przemierzać Szczecińskie ulice... na Xt... nie wytrzymałem i ruszyłem opatulony we wszystko co znalazłem w szafie... i moją magiczną kamizelke.

 

http://img120.imageshack.us/img120/2545/cimg5240aw0.jpg

 

Ja chce lato... :wink:

3mać się. ;)

 

Mocna ta kamizelka ;) ... nie sadzisz, że aż za mocna. To tak jak byś sobie napisał jestem dawcą. Fakt może kiedyś pomóc (oby nie było takiej po3by), ale czy nieśmiertelniki by nie wystarczyły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz......

poniewaz niewielu z Was odwiedza temat KURS PIERWSZEJ POMOCY. A oto co ustalilismy (Sylwek i ja) z Pania dyrektor....

 

Sale mozemy miec za 25 zl/godzine w tym manekin GRATIS. Wiec jak rozdzielimy to na wszystkich to wyjda grosze (do 10 zl) :icon_mrgreen:

Mamy dostarczyc liste osob uczestniczacych w kursie (dla orientacji, ile nas bedzie) i podac dzien (wtorek albo czwartek, byle po wyborach) i godzine. Mozemy tam byc do 20tej.

I tu pytanie do naszej kadry szkoleniowej: ile nam czasu trzeba, zeby zapisac teorie i przcwiczyc praktyke? Jesli chodzi o teorie, to jesli ktos dalby mi notatki, to wydrukowalbym dla kazdego i byloby latwiej. Praktyka powinna byc taka, zeby kazdy mogl pocwiczyc na manekinie. Widze tu dwa wyjscia: albo pojdziemy szybciej i spedzimy tam 3 godziny albo rozlozymy to na dwa spotkania po 2 godz (albo po 1,5 godziny)

 

NO TO ILU JEST CHETNYCH??? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz......

poniewaz niewielu z Was odwiedza temat KURS PIERWSZEJ POMOCY. A oto co ustalilismy (Sylwek i ja) z Pania dyrektor....

 

Sale mozemy miec za 25 zl/godzine w tym manekin GRATIS. Wiec jak rozdzielimy to na wszystkich to wyjda grosze (do 10 zl) :flesje:

Mamy dostarczyc liste osob uczestniczacych w kursie (dla orientacji, ile nas bedzie) i podac dzien (wtorek albo czwartek, byle po wyborach) i godzine. Mozemy tam byc do 20tej.

I tu pytanie do naszej kadry szkoleniowej: ile nam czasu trzeba, zeby zapisac teorie i przcwiczyc praktyke? Jesli chodzi o teorie, to jesli ktos dalby mi notatki, to wydrukowalbym dla kazdego i byloby latwiej. Praktyka powinna byc taka, zeby kazdy mogl pocwiczyc na manekinie. Widze tu dwa wyjscia: albo pojdziemy szybciej i spedzimy tam 3 godziny albo rozlozymy to na dwa spotkania po 2 godz (albo po 1,5 godziny)

 

NO TO ILU JEST CHETNYCH??? :buttrock:

 

Aby przystąpić do Halo Szczecin będzie trzeba mieć aktualną książeczke szczepień i aktualny kurs pierwszej pomocy więc probajterzy zapisywać się. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocna ta kamizelka ... nie sadzisz, że aż za mocna. To tak jak byś sobie napisał jestem dawcą. Fakt może kiedyś pomóc (oby nie było takiej po3by), ale czy nieśmiertelniki by nie wystarczyły?

 

Miała być mocna... pozatym nie wiem czy widziałeś

 

http://img141.imageshack.us/img141/6793/ab...010297272nt.jpg

 

Dlatego stwierdziłem że 18 lat to nie najgorsze lata... dopiero podbijam świat... Pozatym wole w niej jeździć w nocy bo czarny motocykl ciężko zauważyć... kilka sytuacji już miałem... kiedy serce w gardle

siedziało... Jak taksówkarz zdesperowany chciał mnie skasować... Pozatym akurat tutaj też plus mama jest spokojna i zsiadając z mojego pegaza patrząc na komórke nie widze 20 nieodebranych połączeń jak to było za pierwszym razem po dostaniu prawka... :icon_biggrin: Pozatym jeżeli zalicze grożny wypadek ( odpukać ) może osoba która jechała zauważy co miałem na plecach... i dzięki temu uratuje mi życie...

 

 

Pozatym sam arykuł o kamizelkach możesz przeczytać na interii.

 

Tutaj wyszperałem dla Ciebie linki :

 

http://motoryzacja.interia.pl/szukaj/news/...yklistow,747669

 

http://motoryzacja.interia.pl/szukaj/news/...ac-dawca,747659

 

A nieśmierltelnika nie mam :wink: ... jeszcze...

 

 

:biggrin: Pozdrawiam Serdecznie Makak :wink:

Edytowane przez Makak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...