Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wy jeszcze latacie? bo co wyjade w miasto, jak mgly opadna, to nikogo nie ma...

W srode tez nikogo w w pabie nie bylo...

 

jest jakies inne forum?

;D

 

---

 

jedzie ktos jutro na rajd nieco pozniej niz o 8:00?

(9:00, 10:00)

 

na Płoni o 9 koło giełdy lecimy w pare sprzęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!

A ja mam :]

 

Wlasnie jem sniadanie o 6:00 startuje

 

Pierwsze wiadomości o jadących naszych chłopakach na Bakutil .

Jadący sobie gość na Hayabusa zobaczył stojącego kolege na motorze WSK, który coś naprawiał. Po ogledzinach gośc na Hayabusie stwierdził, że najlepiej bedzie jak pożyczą line i podholuje go do najbliższej wioski.

Kolega z WSK-i mówi:

- no wiesz Ty takim.... ścigaczem, Ty możesz tak szybko, a ja....???

 

Na to gośc z hayabusa:

- spoko.. jak coś to mrugniesz światłami, gdyby było za szybko....

..........

Jadą spokojnie po drodze, a tu nagle kolo nich Kawasaki 1100 zasuwa nabijając sie!!!

 

O Ty myśli sobie gość z Hayabusa, ja Ci pokaże i zapi......la za nim,

Na to wszystko trafiła policja, króra nawet nie zdążyła złapać ich na "pistolet mierzący prędkosć".

 

Tylko jeden policjant pyta drugiego:

- e.... widziałeś,

 

Na to drugi:

- niee..., a co ??????

Pierwszy:

- Noo....., patrze a tu zapie...la Kawasaki - goni ją Hayabusa, a za nimi WSK-a MRUGA żeby spie...lali mu z drogi!!!!!!!!

 

Przepraszam za spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wiadomości o jadących naszych chłopakach na Bakutil .

Jadący sobie gość na Hayabusa zobaczył stojącego kolege na motorze WSK, który coś naprawiał. Po ogledzinach gośc na Hayabusie stwierdził, że najlepiej bedzie jak pożyczą line i podholuje go do najbliższej wioski.

Kolega z WSK-i mówi:

- no wiesz Ty takim.... ścigaczem, Ty możesz tak szybko, a ja....???

 

Na to gośc z hayabusa:

- spoko.. jak coś to mrugniesz światłami, gdyby było za szybko....

..........

Jadą spokojnie po drodze, a tu nagle kolo nich Kawasaki 1100 zasuwa nabijając sie!!!

 

O Ty myśli sobie gość z Hayabusa, ja Ci pokaże i zapi......la za nim,

Na to wszystko trafiła policja, króra nawet nie zdążyła złapać ich na "pistolet mierzący prędkosć".

 

Tylko jeden policjant pyta drugiego:

- e.... widziałeś,

 

Na to drugi:

- niee..., a co ??????

Pierwszy:

- Noo....., patrze a tu zapie...la Kawasaki - goni ją Hayabusa, a za nimi WSK-a MRUGA żeby spie...lali mu z drogi!!!!!!!!

 

Przepraszam za spam

 

 

hehe dobre:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cos by nas zainteresowało dla naszych potrzeb Halowych cytuje z Adminem

 

 

No doooooooooooobradobra ... :icon_mrgreen:

 

Jestem naprawdę trochę zatyrany i nie dałem rady, ale już robi się skrypt do zamawiania, myślę, że do przyszłego tygodnia będzie można już klikać i zamawiać.

 

Chcę to zrobić profesjonalnie, nie będzie żadnej listy, będzie link z forum na górze, klikacie, na stronce będą wzory, formularz się wypełni klikni i zamówienie i potwierdzenie leci, a koszulka się robi. Rzecz w tym, że nie chcę zrobić jednorazowo kaszany, bo poza koszulkami będą smycze, czapeczki, kubki, breloki, rozmawiałem też o naszywkach haftowanych, mają zajebistą cene za haft, więc będzie wszystko z jajem, ale to wymaga jednak podejścia odpowiedniego i rozwojowego. Obiecałem i tak będzie, umowa z producentem koszulek gotowa, koszt 1 szt to 22PLN + przesyłka pocztą polską. Jak będzie odpowiedni ruch, będzie umowa z pocztą, koszty spadną i się będzie kręcić.

 

Ta informacja jest wiążąca i proszę o jeszcze kilka dni, żadnych nerwowych ruchów, a będziecie zadowoleni :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...