Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:)

Ale jestem zły na ojca,bo wypił mi mój prezent od Halo Dziewczynek :icon_eek: !Dobrze chociaż że puszki nie wyrzucił bo stracił bym truskawkowy gadzet dodany do piwka! :crossy: pozdrawiam all

 

A pewnei nie wiedział ojciec jak się zapytać o tę "truskawke" więc wipił Żuberka.

No to prezenciki widze że się przydały???

Dziewczynki zobaczcie jak nie wiele im potrzeba do szczęścia. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen:

 

A pewnei nie wiedział ojciec jak się zapytać o tę "truskawke" więc wipił Żuberka.

No to prezenciki widze że się przydały???

Dziewczynki zobaczcie jak nie wiele im potrzeba do szczęścia. :buttrock:

 

 

no ładnie i juz z nas robisz świntuszków. nie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH MOTOCYKLISTÓW !!!!

 

Wyapadało by sie przetstawić i powiedzieć coś o sobie jako nowy

 

Mam na imie Łukasz, mam 20 lat , Mieszkam w Pyrzycach i od ok. 4 latek poważnie jeżdże motorkami

 

Pierwszą maszyną jaką miałem na właśność był SIMSON S51 oczywiście ENDURO

 

Obecnie śmigam motorkiem o śmiesznej nazwie WuSaKi 125 jest to oczywiście przerobiona wsk125 przy której spędziłem dużo czasu ale teraz już 2 sezon jeździłem i nie ma kłopotu

 

jeżeli ktoś chciałby ze mna sie skontaktować to gg lub mail

 

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

3majcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huuuurrrrraaaa :) , a jaka jest procedura odbioru??

 

 

Ano jutro postaram sie byc w Ulanskiej o 20tej i przywioze koszulki. jak kogo nie bedzie to przyjedzie osobiscie.... albo ja przyjade ososbiscie jak wyzdrowije :)

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, sluchajcie... wiecie moze kto prywatnie moglby sie zajac naprawa moto?? jestem z goleniowa, ale moge przyprowadzic moto ewentualnie do szczecin, czy gdzie tam. moto jest po lekkim slizgu prawa strona. ogolenie chodzi o to ze po zapaleniu silnika dalej swieci mi sie kontrolka oleju, chociaz jest go wystarczajaco. balem sie ze cos z nim nie tak to go nie ruszalem 2 dni, ale kumpel wpadl ostatnio i chcialem mu pokazac co sie dzieje, i chcialem odpalic moto, ale teraz to nawet to mi sie nie udalo...

jesli ktos zna kogos kto moglby pomoc, bede bardzo wdzieczny

pozdrawiam

Edytowane przez etiopczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano jutro postaram sie byc w Ulanskiej o 20tej i przywioze koszulki. jak kogo nie bedzie to przyjedzie osobiscie.... albo ja przyjade ososbiscie jak wyzdrowije :)

Pzdr

 

Witam! Dajcie może namiary na tą Ułańską tzn. Ulica i numer co by nie szukać całą noc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak kolega wyżej, potrzebuje namiarów na dobrego fachure, otóż zaliczyłem szlifa na zakręcie ( zbyt mocne hamowanie na żwirze po deszczu :) ) i potrzebuje pomalować owiewki, gdzie znajdę dobrego i taniego mistrza szpachli i malowania motocykli?? Na szczeście tylko dłoń obdarta ze skóry i kolano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...