Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Halo Szczecin!!!

Pobudka!!!! Wstac, koniom wody dac!!! Znaczy sie paliwka... A ja mam wolne, bo ze swoimi czerwonymi oczkami, nie nadaje sie do sprzedazy kredytow :icon_twisted: Strasznie mi przykro z tego powodu, bardzo ubolewam, ze mam 4 dni wolne :icon_exclaim:

 

Pozdrawiam wszystkich pracujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Szczecin!!!

Pobudka!!!! Wstac, koniom wody dac!!! Znaczy sie paliwka... A ja mam wolne, bo ze swoimi czerwonymi oczkami, nie nadaje sie do sprzedazy kredytow :icon_twisted: Strasznie mi przykro z tego powodu, bardzo ubolewam, ze mam 4 dni wolne :icon_exclaim:

 

Pozdrawiam wszystkich pracujących

 

 

 

I czemu az 4 wolne.... :icon_exclaim:

 

 

 

LUDZIE!!!

mam pytanie, moze ktos sie orientuje...

Wczoraj bylam w PZU zglosic szkode. Szkode zglosilam, tylko powiedzieli mi, ze nie wyplaca kasy, dopoki nie przyniose im dowodu rejestracyjnego a ten, zatrzymala mi policja do czasu, az motor przejdzie badania techniczne. Na infolinii w PZU powidzieli, ze wystarczy, ze pokarze swistek z policji o zatrzymaniu dowodu ale Pani w okinku upierala sie, ze to nie wystarczy i musze miec dowod albo odpis z wydzialu komunikacji (na ktory czeka sie bardzo dlugo). Czy ktos cos wie?

 

PZDR 4 ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!!

mam pytanie, moze ktos sie orientuje...

Wczoraj bylam w PZU zglosic szkode. Szkode zglosilam, tylko powiedzieli mi, ze nie wyplaca kasy, dopoki nie przyniose im dowodu rejestracyjnego a ten, zatrzymala mi policja do czasu, az motor przejdzie badania techniczne. Na infolinii w PZU powidzieli, ze wystarczy, ze pokarze swistek z policji o zatrzymaniu dowodu ale Pani w okinku upierala sie, ze to nie wystarczy i musze miec dowod albo odpis z wydzialu komunikacji (na ktory czeka sie bardzo dlugo). Czy ktos cos wie?

PZDR 4 ALL

*** ja nie wiem. natomiast wiem z doswiadczenia, ze bardzo pomaga zazwyczaj formulka "prosze dac mi to na pismie, z podpisem" lub "prosze o rozmowe z kierownikiem".

 

co do zglaszania szkody - w poniedzialek robilem to samo w Uniqa. nie chcieli zadnego dowodu. zlozylem tylko druczek, a wczoraj dzwonil pan rzeczoznawca z propozycja umowienia sie :icon_twisted: na ogledziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ,ale wam zazdroszcze że możecie jezdzić!Nigdy nie przypuszczałem że można tak tęsknić za jazdą!Chyba ściągne ten gips,może już dam rade wcisnąć sprzęgło?!Pozdrawiam Wszystkich. wracajcie dziewczyny do zdrowia! Ja mam nadzieje że uda mi się jeszcze pojeżdzić w tym sezonie i Was poznać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ,ale wam zazdroszcze że możecie jezdzić!

 

 

Ty nie draznij lwa :icon_twisted:

 

 

*** ja nie wiem. natomiast wiem z doswiadczenia, ze bardzo pomaga zazwyczaj formulka "prosze dac mi to na pismie, z podpisem" lub "prosze o rozmowe z kierownikiem".

 

 

uzylam formulki: podstawy prawne :icon_exclaim: . zobaczymy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADRINA, może się jakoś dogadamy?Ty masz zdrowe rączki,ja nogi to chyba razem możemy jezdzić? Oczywiście moją Suzi bo Twoja maszynka pewnie jeszcze nie sprawna,a moja kurzy sie tylko w garażu.Co ty na to?Pewnie dogadamy sie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę szbkiego powrotu do zdrowia. A jeżeli chodzi o stabilizator na staw skokowy to ja przerabiałam już kilka i mam jeden sprawdzony, który działa naprawdę rewlacyjnie. Kosztuje ok 120 zł, można wziąć skierowanie od ortopedy do NFZ i oni dofinansowują. Więc jeżeli nie przepiszą ci żadnego konkretnego, albo nie sprawdzi się ten co kupisz, to daj znać to dam ci namiary na ten o którym mówię.

Pozdrawiam

 

Dzieki MisiaDR jak coś to sie odezwe. A ten stabilizator to mieści sie do buta motocyklowego ?? nie ma bata nie dam sie. Musze zobaczyć czy moge przełączać biegi, jesli tak to o kulach na moto i w droge :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :icon_twisted:

 

Gratulacje Aniu obrony :icon_exclaim: Przyłaczam się do pytań Maji o szczegóły...bo też już zawitałam do domku...

 

Pozdr :icon_mrgreen:

hejka :smile: Witaj znowu :icon_mrgreen: coś widze że i mi sie udzieliło własnie kuruje się z mojego przeziębienia i mam nadzieje ze jutro nie opuści i śmiegne nad głebokie rowerkiem na zapowiadana imprezkę Halo w plenerze :icon_exclaim: tak więc dołączaj do Nas :D

 

ps. tak więc mamy co świetować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MADRINA, może się jakoś dogadamy?Ty masz zdrowe rączki,ja nogi to chyba razem możemy jezdzić? Oczywiście moją Suzi bo Twoja maszynka pewnie jeszcze nie sprawna,a moja kurzy sie tylko w garażu.Co ty na to?Pewnie dogadamy sie jutro.

 

 

Nie podpuszczaj :icon_twisted:

 

 

Tak w przyszłym sezonie hmmmm...... Madrianna jak tam Twoja noga ??. Może założymy klub inwalidów, bo mi chcieli wsadzić w gips na 3 tygodnie ale sie nie zgodziłam no to szyna :icon_exclaim: i stabilizator na 6 miesiecy - zerwałam staw skokowy :icon_mrgreen: :smile: :icon_mrgreen: stopa jak bania taka fioletowa

 

 

 

Czemu nie :D taki klubik.... zawsze sie jacys czlonkowie znajda 9oby jak naj mniej)

Pewnie jakby mojo moto bylo sprawne to tez na nim teraz probowala jezdzic bo chyba by latwiej bylo moto :D z tym chorym kolanem niz autkiem.

Moja babcia dzis mi powiedziala co mysli na ten temat (nie wiedzialam, ze moja babcia takiego dobitmnego slownictwa potrafi uzyc) zwlaszcza, kiedy oswiadczylam, ze nie zamierzam zrezygnowac z motocykla :icon_exclaim:

 

Zdrowie Babci :D

 

 

Aha Panowie, kiedy bedziecie latac po tym rondzie blisko mnie? Chociaz popatrzec bym chciala.....

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież byłem wczoraj :bigrazz: mogłaś patrzeć i patrzeć jak nie moge odpalić XT-ka... :lapad:

 

makak, ja podejrzewam, ze ty go prowdziles do domu :rolleyes: tak tesc zeznal :icon_biggrin:

Żartuje. Pij wiecej Dr. Peppera do podobno pomaga nie tylko na bolace kolano :lapad:

 

 

Sylwia: z kulami życie lżejsze jest :smile: (przynajmniej dopoki kolanko zepsute) THX

 

Blejzer: Dzieki za odwiedzinki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Szczecin!!!

Pobudka!!!! Wstac, koniom wody dac!!! Znaczy sie paliwka... A ja mam wolne, bo ze swoimi czerwonymi oczkami, nie nadaje sie do sprzedazy kredytow :rolleyes: Strasznie mi przykro z tego powodu, bardzo ubolewam, ze mam 4 dni wolne :bigrazz:

 

Pozdrawiam wszystkich pracujących

 

 

No to gratuluję wolnego:) Ale jednego nie rozumiem skoro jesteś szczęściara i dostałaś wolne to po jaką cholerę Ty wstajesz o 6.25????? no chyba, że podobnie jak madrianna jestes uzależniona od Forum, wtedy da sie to logicznie wyjaśnić :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim ktorzy tego potrzebują powrotu do zdrowia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...