Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z fragmętem listu od Gitty mam pytanie do panów czy któryś czuje się DUPKIEM "?????

 

Wszelkie żale załatwia się na priv!Widocznie ty nie potrafisz sobie z tym poradzić.

A interpretacja jst każdego inna.Prawdopodobnie ty sie takim czujesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z fragmętem listu od Gitty

Zaraz dostaniesz ode mnie "kopa" i to solidnego! Mamy zasady, że wszelkie tego typu prywaty uprawiamy prywatnie, nie tak jak tu widzę, a Ty do tego jeszcze cytujesz prywatną korespondencję, a to już nie fair, więc weź sobie na wstrzymanie i rób sobie wycieczki ale na privie, bo jakoś ostatnio dziwnym trafem bywasz denerwujący Seba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z fragmętem...

JA TAM SIĘ NIE CZUJE !!! :D

 

A ja sie czuje... :) wole byc leniwym "dupkiem" niz zarobionym "spolecznikiem" :icon_mrgreen:

 

...a po cytowaniu cudzych prywatnych postow TY JESTES, i odczucia nie maja tu nic do rzeczy... :icon_evil:

Edytowane przez Walkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie czuje... ;) wole byc leniwym "dupkiem" niz zarobionym "spolecznikiem" ;)

 

 

 

Może "dupki" po prostu czują się onieśmieleni, kiedy widzą tak dobrze zorganizowane "ciało zarządzające" :D ? :D

 

 

Ja tam wole określenie "dupeczki" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my własnie wrocilismy z DZIWNOWA gdzie opijalismy nowego małego motocykliste MINI GRABARZA,było zajebiscie zostalismy super ugoszczeni.napojeni,połozeni lulu itp.pogoda dopisała ,nasze morze podbite,kobiałek tam jeszcze mało ale zaczyna sie rozkrecac BALETY SUPER

Trzabyło zadzwonić jak byliście tak blisko byśmy spili jakiegoś browarka

 

 

 

Boras wrzystkiego naj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzabyło zadzwonić jak byliście tak blisko byśmy spili jakiegoś browarka

Boras wrzystkiego naj

no widzisz ale ja nuie miałem twojego nr telefonu

 

...niczym "Kolo Gospodyn Wiejskich", ino czekac jak jajka nam zaczniecie malowac lupinami od cebuli... ;)

 

 

ja mysle ze do tego my faceci nie dopuscimy,predzej to wszystko na ryj padnie ;)

 

Może "dupki" po prostu czują się onieśmieleni, kiedy widzą tak dobrze zorganizowane "ciało zarządzające" :D ? :D

Ja tam wole określenie "dupeczki" :P

 

ja tak tego do konca nie widze -jest to praca całej grupy a nie kilku osob i nie mozna sobie przypisywac zasług -tu nie robi sie kariery ;)

 

Zaraz dostaniesz ode mnie "kopa" i to solidnego! Mamy zasady, że wszelkie tego typu prywaty uprawiamy prywatnie, nie tak jak tu widzę, a Ty do tego jeszcze cytujesz prywatną korespondencję, a to już nie fair, więc weź sobie na wstrzymanie i rób sobie wycieczki ale na privie, bo jakoś ostatnio dziwnym trafem bywasz denerwujący Seba.

 

 

mysle ze troszke przesadzacie z tym wybiorczym traktowaniem ,lata bicia pała juz mineły

a w ostatnich czasach wyglada to jak prywatne rzady -jak nie po naszej mysli to dowalic i zgnebic

 

 

dlaczego jedne wypowiedzi mozna traktowac dosłownie a inne interpretowac jak komu pasuje-to jest chyba juz po starym ustroju ,nie zgadzam sie z daniem pstryczka SEBIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja mysle ze do tego my faceci nie dopuscimy,predzej to wszystko na ryj padnie :D

 

 

Gadu szmatu.

 

I kto to mówi , gościu, który nigdy się kobietami nie wysługiwał :P !!!

 

Mam rację? :D

Edytowane przez Oriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostatnio nasze forum musze napisać, że kojarzy mnie sie z wierszem Jana Brzechwy pt. ''Stragan'', '' -moi drodzy, po co kłótnie, po co wasze swary głupie, wnet i tak zginiemy w zupie!!''.

 

 

Ja wystawiłam wizerunek "halo szczecin" -że to zgrana paczka i może niech tak bedzie :D :D

 

Ciesze sie, że są osoby które coś organizują, bo ja osobiście nie mam na to czasu i dziekuje im za to :P tak wiec wiecej tolerancji. Przecież każdy może tez mieć własne zdanie i zacznijmy sie szanować. A jezeli ktoś może coś załatwić to chwała mu za to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...