Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przygody akulatorowe? Hehe, a juz myslalem,ze tylko mnie dopadlo.. No, ale Suza stala 4 miechy i miala calkowite prawo odmowic wspolpracy. W koncu co to za zachowanie?? Najpierw: oooo, dobry konik, latamy tu i owdzie, a jak zima to nawet nikt nie przyjdzie kichnac na motor :D

No to sie ogonem do mnie odwrocila i mialem za swoje. Moze waszym kuniom dopiero co sie przypomnialo i stad przygody?

Cholera, nawet nie chce myslec co sobie Fazerek powie na moj temat.... :icon_exclaim: To pewnie nie bedzie nic milego...

 

Sluchajta, ponawiam propozycje dla mocna zakreconych

Jak sie komus chce poleciec kawalek z nami w kierunku Rostocku to zapraszam z przyjemnoscia. Mozecie sie bujac po Wojska Polskiego, albo tkwic na Walach, albo nabic trochu km po niezlych drogach. Kto nie mial okazji "przetestowac" moto to A20 swietnie sie do tego nadaje.

Termin: 17.04, poniedzialek, godzina: poranna, pewnie kolo 8:00. Do potwierdzenia. Miejsce spotkania tez.

 

Pozdro all :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja se polatałem w tym sezonie ze 400km i mi uszczelka pod głowicą poszła :P może jutro mi przyślą uszczelke i zaczne składać moto Sezon rozpoczęty niezbyt dobrze ale póżniej mam nadzieje że nie będie niespodzianek i dotre nad Wośmin na spotkanko

POZDRO :icon_biggrin:

 

 

a wtajemniczcie nowicjusza prosze co to Wośmin i co to za spotkanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdzecznie po dluuuugiej nieobecnosci. Widze,ze sie sporo dzialo. Obiecuje przeczytac zaleglosci w wolnej chwili. A tym czasem sezon widze rozpoczety. Myslalem, ze troche cieplej bedzie, no ale trza byc twardym a nie mietkim, takze odpalilem swojego konia zaraz po powrocie :icon_biggrin: Musze sie jeszcze przestawic tylko na polski klimat wiec 3majcie sie i mam nadzieje do niedlugiego zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wtajemniczcie nowicjusza prosze co to Wośmin i co to za spotkanko

 

Bardzo prosze tutaj jest informacja http://www.haloszczecin.com/

Co roku rozpoczynamy takim wyjazdem (70km) sezon:)

Narazie jest pewien pomysł ale organizatorki nie zdradzą :icon_biggrin:

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam!

Jak to szkoda że mnie dziś nie będzię w Ułańskiej :P już mi tęsko za Wami... za motocyklową szczecińską elitą :P Pewnie siatki w czwartek nie będzie bo wszyscy mazurki piec będą :P więc się już napewno zapłacze się za wami, ale w czwartek "kunia" za warsztatu odbieram :icon_biggrin:

Pozdrawiam Was!!!!!

Edytowane przez Sylwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam!

Jak to szkoda że mnie dziś nie będzię w Ułańskiej :) już mi tęsko za Wami... za motocyklową szczecińską elitą :P Pewnie siatki w czwartek nie będzie bo wszyscy mazurki piec będą :D więc się już napewno zapłacze się za wami, ale w czwartek "kunia" za warsztatu odbieram :icon_biggrin:

Pozdrawiam Was!!!!!

 

No wkońcu moja koleżanka będzie mogła poszaleć ze mną hihih :P

Sali faktycznie nie będzie, ponieważ panie od powierzchni płaskich mają wolne już :P

Jeszcze tylko 6 dni do szczęscia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu moja koleżanka będzie mogła poszaleć ze mną hihih :P

Jeszcze tylko 6 dni do szczęscia :P

No Gosieńko brrrrrmmmmm damy czadu :icon_biggrin: tylko że boje się że ja tylko bedę wąchać zapach twoich spalin, czy poczekesz na mnie :P

Całusy dla Wszystkich moto-dam :P))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...