Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos nie jest zalogowany na HS a czyta to forum , to w Piatek zegnamy naszego kolege Yossariana 29.04 mial wypadek , nie mial szans w starciu z busem za ktorego kolkiem siedzial pijak... zostawil zone i dwoje dzieci..... Spotykamy sie o 7:45 na walach , pogrzeb na cmentarzu glownym o 8:30

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak sobie poczytałam ostatnio nowe forum i jazdy jakie tam się działy to jakaś dziecinada z pomyłką jest ... qrcze tutaj nigdy nie było takich jazd, kłótni, zatargów i napiętych sytuacji.

Czasami żałuję że nie pozostaliśmy paczką znajomych, bez rozszerzania tego na całe województwo, nie mam na myśli żeby się zamknąć na innych nowych itd, ale była taka fajna paczka i się rozpadła... Dobrze że jeszcze parę osób pamięta ten adres i zagląda tu...

Szkoda tylko że nie może już być tak jak kiedyś, ale taka kolej rzeczy, świat się zmienia a my za nim..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale była taka fajna paczka i się rozpadła... Dobrze że jeszcze parę osób pamięta ten adres i zagląda tu...

Szkoda tylko że nie może już być tak jak kiedyś, ale taka kolej rzeczy, świat się zmienia a my za nim..

 

 

Wcale się nie rozpadła bo spotykamy się imprezujemy, wyjeżdżamy nad jezioro i "ciepłe pączki" dalej tylko w trochę okrojonym gronie.

Do zobaczyska na JUNAKU jak zwykle w doskonałym humorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sestorme

Szczecinianie, bede w Polsce, w rodzinnym Szczecinie na troche ponad tydzien liczac od 1 lipca. Mialby ktos pozyczyc jakies moto w okolicach 600tki? Najlepiej nic nowego, jedynie byle byl wazny przeglad i wazne ubezpieczenie. Nic wielkiego i nie dluzej niz tydzien, jesli ktos ma moto w garazu, to moze zarobic pare groszy, moge zostawic konkretny depozyt. Rodzaj moto raczej nie istotny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie rozpadła bo spotykamy się imprezujemy, wyjeżdżamy nad jezioro i "ciepłe pączki" dalej tylko w trochę okrojonym gronie.

Do zobaczyska na JUNAKU jak zwykle w doskonałym humorze.

 

Tylko mnie nikt nie powiadamia, nie zaprasza, nie zabiera i nie dzwoni :evil: :evil: :evil:

A z Junakiem to jeszcze nie wiem jak będzie w tym roku, bo będę po zabiegu :angry:

Nikt nie pamięta o małej Majeczce i jej R6-tetce :PPPP :crossy:

Jak zobaczyłam co się tam dzieje, to nie mogłam własnym oczom uwierzyc... Ręce mi opadły... A miało byc tak fajnie, pięknie...

Moze jak zaczniemy tutaj częściej zaglądać to jakaś wspólna faza znowu powstanie :)

Co za dużo, to nie zdrowo! :D

Edytowane przez Maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A z Junakiem to jeszcze nie wiem jak będzie w tym roku, bo będę po zabiegu :angry:

Nikt nie pamięta o małej Majeczce i jej R6-tetce :PPPP :crossy:

 

A co Ci, gdzie Ci i w jakim celu będą Ci wsadzać ???

A tak poza tym to nawet ostatnio obgadywaliśmy Cię :icon_razz: w dobrym tego słowa znaczeniu.

PZDR!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci, gdzie Ci i w jakim celu będą Ci wsadzać ???

A tak poza tym to nawet ostatnio obgadywaliśmy Cię :icon_razz: w dobrym tego słowa znaczeniu.

PZDR!!!

Ojjj dwie ósemki bede usuwała chirurgicznie, wiec raczej z picia nici :(

No popatrz, obgadują ale jak się odezwać to już ciężko :PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj dwie ósemki bede usuwała chirurgicznie, wiec raczej z picia nici :(

No popatrz, obgadują ale jak się odezwać to już ciężko :PPP

 

Ojjj no to powinnaś tym bardziej usta przepłukiwać jakimś wysoko procentowym alkoholem żeby się nie paprało :icon_razz:

A odezwać się ciężko bo sie nie ma numeru telefonu.

PZDR i do zobaczenia na junaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj no to powinnaś tym bardziej usta przepłukiwać jakimś wysoko procentowym alkoholem żeby się nie paprało :icon_razz:

A odezwać się ciężko bo sie nie ma numeru telefonu.

PZDR i do zobaczenia na junaku

No i popatrz Konrado, wykrakałes ;)

Oszukałam przeznaczenie, przełozyli mi zabieg o tydzien czasu :D

Wiec do zobaczyska wieczorem ;)

Ps. mój numer Ci napisze markerem na koszulce, co byś nie zgubił ;))

Edytowane przez Maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolnik , Mikoch i Kondzio - same moto chlory :D

 

 

 

 

p.s jade nad jeziorko :D , uroki pracy zmianowej :D

 

 

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...