Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wpisz w google

 

Moto ABC

Moto- Akcesoria

Inter-Motors

Motocombo

 

u nas może nie az taki bogaty wybór, ale zawsze możesz wpaść i rzucić okiem. mamy też motuuuuuuury, częsci, serwis etc...... :D

 

Moto-Klinika Szczecin

ul.Wadowicka 2

71-392 Szczecin

Edytowane przez Redskin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne za wszystkie namiary...

 

Mam jeszcze jedno pytanko czy orientujecie sie moze czy w sczecinie mozna gdzies wypozyczyc przyczepke do przewozu motocykla?? Moze ktos ma swoja prywatna i moglby udostepnic na dzionek a nawet pól:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne za wszystkie namiary...

 

Mam jeszcze jedno pytanko czy orientujecie sie moze czy w sczecinie mozna gdzies wypozyczyc przyczepke do przewozu motocykla?? Moze ktos ma swoja prywatna i moglby udostepnic na dzionek a nawet pól:)

Wszędzie tam gdzie wynajmują przyczepy. Mi od razu na myśl przychodzi punkt na ulicy Radosnej (?) W Podjuchach - dojazd pod górę na autostradę. TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie...

 

Tak właśnie nieraz przejeżdżałem tamta droga jak jechałem do Szczecina i tak mi się kojarzyło ze tam jest taka wypożyczalnia ale nie bylem pewny czy maja tam takie do motorków... Lokalizacja tez super bo nie będę musiał sie tłuc przez miasto tylko od razu wylecę na trasę...

 

Jeszcze raz dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dobra pijackie mordy, kto sie wybiera na maly ? melanrz http://1dzienwiosny.szczecin.pl/

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak byłem na zlocie Bachusa w Zielonce, spotkałem Grześka ze Szczecina, który zapraszał nas na zlot do Szczecina, lub coś koło?. Wiem tylko, że jest to w pierwszy, lub drugi weeked maja. Prośba moja taka, czy może ktoś wie co jak i gdzie? Może jakiś link? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie czerwca ? bo jedyny oficialny zlot w szczecinie to Junak na poczatku czerwca

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...