Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

KKASIK

ja Cie naucze - nawet dziś........

:bigrazz:

 

To namieszales :biggrin:

Chyba Kasi na priv chciales info wyslac a poszlo na forum:)

Własnie co sie stało że wszyscy zasnęli czy jak? Nie mam czego moderowac :icon_biggrin:

A tak w ogóle kto ogłada Dakar?????Dzisiaj trzeci etap.Ja oglam na eurosport bo tam 30 minut relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To namieszales :biggrin:

Chyba Kasi na priv chciales info wyslac a poszlo na forum:)

 

 

A to pieknych kobiet o pięknych imionach nie można publicznie zapraszac. Ups... co za niedyskrecja.

Przepraszm Kasiu. Za chwile zaproszę cie prywatnie...

 

Pozdrawiam wszystkie Panie

A Wy chłopaki do boju.

 

No i przede wszystkim ukłony dla szefowej (nie wiedziałem Gitta ze ty tu rzadzisz) bede posłuszny

Edytowane przez bartel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj!:icon_twisted: Nie rządzę tylko moderuje a to różnica :biggrin:

No ale fajnie ze sie pojawiles to sie cos ruszylo bo widze ze zastój się bardzo konkretny zrobił :clap:

Edytowane przez Gitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj!:) Nie rządzę tylko moderuje a to różnica :icon_evil:

No ale fajnie ze sie pojawiles to sie cos ruszylo bo widze ze zastój się bardzo konkretny zrobił :buttrock:

 

 

Nie powiedziałem tego zlosliwie tylko zartobliwie - czasem musisz przymknac oczy na moje zarty (moga byc cięzkie), ale mysle ze jak sie poznamy to łątwiej Ci to przyjdzie

 

Kasie przeprosilem i zaprosilem prywatnie (to tak w tajemnicy) hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze , i Kasia chce sie umówić z nami wszystkimi?

:icon_evil:

Powiem Ci cos, myslalem że tu jest smutno, ale chyba się myliłem

 

No wiesz kobiety tez się spotykają czasami:)

A z tymi nudami to lepiej czasem zeby były niż żeby było za gorąco :buttrock:

Dodam ci że wiele osób czyta co tutaj piszemy a nie piszą, bo [tu wstaw co chcesz]*

*pracują/czyszczą motocykle/pilnuja dzieci/oglądają filmy/czytają książki...

W każdym razie każdy nie moze już doczekać się ciepłych dni zeby wsiąść i jechać w trase.

Pisałam wczoraj o trasie Dobra-Bartoszewo czy ktoś jechał,ale widać jeszcze nie została wytestowana, po za mną i Profesorem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam wczoraj o trasie Dobra-Bartoszewo czy ktoś jechał,ale widać jeszcze nie została wytestowana, po za mną i Profesorem:)

 

 

Nie bylo mnie tu przeszło 10 lat, czekam zeby poprzypominać sobie stare trasy, zobaczyc nowe, bo to miasto strasznie sie zmieniło a ludzi których znałem juz tu nie ma, kluby w których bywałem nieistnieja, wszystko się zmienilo

 

zawialo melancholią

 

czekam na słońce, wiosenny wiatr i nowych znajomych (no i jakąs nowa "kasie" (nie obraź sie wspaniala Kaaaaasiu)) hihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarze trase Dobra-Bartoszewo, tez tam czasami jezdze na koniu, ale poboczem bo to nie kon mechaniczny :icon_mrgreen: Ale dla motocyklistow tez dobra trasa , tylko mi konia nie ploszyc !! :flesje:

Edytowane przez Maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho ho

jak zwykle trudne pytania :flesje:

nie wiecie czy w szczecinie da radę zarejestrować yamahe dt 80 z zagranicy?? mam papiery do niej ale w nich jest że to motocykl o poj 79ccm.

Wiele ludzi twierdzi, że takie sprzęty rejestruje się nie przedstawiając Briefu (ponoć wystarczy umowa)

próbowałem u mnie w Goleniowie i odpada... proszą o brief

Więc mogę spróbować w szczecinie :)

A może wiecie w jakich stacjach diagnostycznych podchodzą do przegladow bardziej elastycznie niż u mnie ;)

 

Pozdro

KayTecK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...