Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie jak kolega wyżej, potrzebuje namiarów na dobrego fachure, otóż zaliczyłem szlifa na zakręcie ( zbyt mocne hamowanie na żwirze po deszczu ) i potrzebuje pomalować owiewki, gdzie znajdę dobrego i taniego mistrza szpachli i malowania motocykli?? Na szczeście tylko dłoń obdarta ze skóry i kolano

 

[email protected] tel. 502 064 421 Lakiernik ze Stargardu.

Lakieruje ładnie, także robi rekonstrukcję naklejek aerografem. Lakierował plastiki w motocyklu kolegi - bardzo ładnie to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected] tel. 502 064 421 Lakiernik ze Stargardu.

Lakieruje ładnie, także robi rekonstrukcję naklejek aerografem. Lakierował plastiki w motocyklu kolegi - bardzo ładnie to zrobił.

Dzięki ViperP. A nie wiesz dokładnie w którym miejscu Stargard znajduje się ten lakiernik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amatorskie Mistrzostwa Szczecina i Okolic w Motocrossie.

 

Uwaga! Dnia 7 października 2006 na torze motocrossowym na Wojska Polskiego odbędą się amatorskie zawody Szczecina i okolic! Impreza o to co w czapce czyli: zrzuta po 10zl za wpisowe potem z całej zebranej puli pierwsze miejsce dostaje 60%, drugie 30%, trzecie 10%. Start o godzinie 13.00, jedziemy dwa biegi po 15 min. Od kilku dni pracuje spychacz wiec tor będzie wyrównany i lekko zmodyfikowany aby było bezpiecznie, oczywiscie wszystkie wymogi bezpieczeństwa bedą spełnione (karetka itd. ). Dodatkowo będzie duży namiot bosmana, piwko, grill i muzyka. Impreza połączona bedzie z obchodami a wlaściwie zawody bedą przy okazji urodzin naszego lokalnego rajdera Artura Monkiewicza, który serdecznie zaprasza wszystkich zaiteresowanych i znajomych.

 

Do zobaczenia w sobotę.

 

http://www.motodiably.v.pl/index.php?optio...d=128&Itemid=30

 

:) :) :clap:

 

http://video.google.com/videoplay?docid=9092478970280268972 Troche Długie Ale Jakie To Robi Wrażenie.

Edytowane przez Makak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amatorskie Mistrzostwa Szczecina i Okolic w Motocrossie.

 

Uwaga! Dnia 7 października 2006 na torze motocrossowym na Wojska Polskiego odbędą się amatorskie zawody Szczecina i okolic! Impreza o to co w czapce czyli: zrzuta po 10zl za wpisowe potem z całej zebranej puli pierwsze miejsce dostaje 60%, drugie 30%, trzecie 10%. Start o godzinie 13.00, jedziemy dwa biegi po 15 min. Od kilku dni pracuje spychacz wiec tor będzie wyrównany i lekko zmodyfikowany aby było bezpiecznie, oczywiscie wszystkie wymogi bezpieczeństwa bedą spełnione (karetka itd. ). Dodatkowo będzie duży namiot bosmana, piwko, grill i muzyka. Impreza połączona bedzie z obchodami a wlaściwie zawody bedą przy okazji urodzin naszego lokalnego rajdera Artura Monkiewicza, który serdecznie zaprasza wszystkich zaiteresowanych i znajomych.

 

Do zobaczenia w sobotę.

 

http://www.motodiably.v.pl/index.php?optio...d=128&Itemid=30

 

:) :) :(

 

 

 

Szkoda, że nie mieszkam w Szcz. odrazu bym zawitał!! :buttrock: Makak jak coś to czekam na relacje z imprezy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, sluchajcie... wiecie moze kto prywatnie moglby sie zajac naprawa moto?? jestem z goleniowa, ale moge przyprowadzic moto ewentualnie do szczecin, czy gdzie tam. moto jest po lekkim slizgu prawa strona. ogolenie chodzi o to ze po zapaleniu silnika dalej swieci mi sie kontrolka oleju, chociaz jest go wystarczajaco. balem sie ze cos z nim nie tak to go nie ruszalem 2 dni, ale kumpel wpadl ostatnio i chcialem mu pokazac co sie dzieje, i chcialem odpalic moto, ale teraz to nawet to mi sie nie udalo...

jesli ktos zna kogos kto moglby pomoc, bede bardzo wdzieczny

pozdrawiam

 

 

czesc

Mialam te sama przypadlosc w moim ER-rze. Ponoc dla niektorych typow to normalne. Prosta sprawa: po kazdym upadku zapowietrzal mi sie uklad olejowy. Mechanik naprawia to w 2 minuty ale - zabij mnie - mnie nie wyjasnie ci dokladnie jak. Mam stalego mechanika i zanim za pierwszym razem to odkryl to rozebral mi caly silnik. Teraz juz zna moj moto i sprawa jest prosta. mam nadzieje, ze u ciebie to tez jest to. Niektorzy ci moga powiedziec, ze to co ci napisalam jest niemozliwe i, ze to bzura (wtedy skasuja cie za rozlozenie i zlozenie silnika). Jesli to jest to, nie warto ciagnac konia do szczecina.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja je*ie nie ma to jak kochana policja wczorasj wracajac z imprezy sciagnałem plakat ze sciany z moim szczesciem musiało to nastąpic na oczach policji :) nie ma to jak kochana policja (HWDP) wyrozumiała ktora studentowi ktory ma na miesiac zycia 500zl daje mandat 500zl :) chyba zaczne chodzic juz po smietnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, sluchajcie... wiecie moze kto prywatnie moglby sie zajac naprawa moto?? jestem z goleniowa, ale moge przyprowadzic moto ewentualnie do szczecin, czy gdzie tam. moto jest po lekkim slizgu prawa strona. ogolenie chodzi o to ze po zapaleniu silnika dalej swieci mi sie kontrolka oleju, chociaz jest go wystarczajaco. balem sie ze cos z nim nie tak to go nie ruszalem 2 dni, ale kumpel wpadl ostatnio i chcialem mu pokazac co sie dzieje, i chcialem odpalic moto, ale teraz to nawet to mi sie nie udalo...

jesli ktos zna kogos kto moglby pomoc, bede bardzo wdzieczny

pozdrawiam

 

***hej. tak, jak napisala madriana - przyczyna jest zapowietrzenie ukladu smarowania, tak, ze kontrolka ciagle pokazuje brak smarowania. daj sobie spokoj z mechanikami i najnormalniej w swiecie - wymien olej. mialem dokladnie to samo, po wymianie - jak reka odjąl.

a jesli teraz juz nie mozesz odpalic moto - to moze byc troche gorzej. sprobuj go odpalic na pych. jesli w ogole nie obraca walem, nic nie drgnie, a przy nacisnieciu startera tylko przygasaja kontrolki to mozliwe, ze wlasnie zakatowales silnik - zatarty :)

Edytowane przez DiZel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***hej. tak, jak napisala madriana - przyczyna jest zapowietrzenie ukladu smarowania, tak, ze kontrolka ciagle pokazuje brak smarowania. daj sobie spokoj z mechanikami i najnormalniej w swiecie - wymien olej. mialem dokladnie to samo, po wymianie - jak reka odjąl.

a jesli teraz juz nie mozesz odpalic moto - to moze byc troche gorzej. sprobuj go odpalic na pych. jesli w ogole nie obraca walem, nic nie drgnie, a przy nacisnieciu startera tylko przygasaja kontrolki to mozliwe, ze wlasnie zakatowales silnik - zatarty :buttrock:

 

 

DiZel... ja moze jestem uzaleniona od czytania forum ale pisac posta o 06:28? czy to ciezeki nalóg? :)

 

:) Bardzo prosze zglaszac sie po koszulki :(

Edytowane przez madriana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DiZel... ja moze jestem uzaleniona od czytania forum ale pisac posta o 06:28? czy to ciezeki nalóg? :)

*** widzisz, zlotko, to gów... znaczy, fspaniale forum, na ktore nie tak dawno szanowni admini, a wraz z nimi reszt zwyklych uzytkodnikow - wypruwali sobie ostatnie grosiki z kieszeni, coby nowsze szpszenta poinstalowac, nie bangla tak, jak powinno.

znaczy sie - jak pije poranna kawe w pracy i zastanawiam sie nad zlozona struktura wszechswiata, zwiazkami miedzy przewidywaną inflacją na rok 2007, a poziomem redyskontowych stop procentowych oraz nad tym, czy da sie pogilgać mózg przez dlubanie w nosie - to odpalam sobie forum i czytam wszystkie gupoty. potem czasem nawet odpisuje! a jak juz odpisze, to sie okazuje, ze moje posty (i wszystkich innych tez) - są datowane na jakies 2 godziny wczesniej, niz ja je napisalem. ot, i cala balszaja technika wpizdiet.

 

diz!

p.s. tak, przedawkowalem dzis kawe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro odbedzie sie malutka urocZystosc:] akadmei morskiej o godzinie 1100 z immatrykuloacja i defilada :] wiec jesli ktos bedzie miał chwile czasu i bedzie chciał zobaaczyc jak moja skromna osoba maszeruje w mundurze to zapraszam :biggrin: a malutka trzoda nie zaszkodzi akademi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...