Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek jechałem samochodem na wesele w Świętokrzyskie w okilicach Kielc mijała mnie grupka motocyklistów na Hondah Varadero(ok 10 maszyn).Własnie znalazłem w necie na ich stronce ze jechali niestety juz na zakonczenie sezonu,ale widok jak dla mnie był bardzo sympatyczny zresztą takie typowe turystyki to moje marzenie.A tak pozatym na trasie mimo wspaniałej pogody było bardzo mało motocykli.Najwięcej widziałem ich w Piotrkowie,czyżby motocyklizm był tam bardziej rozwinięty?Przez te kilka dni zdążyłem stęsknić sie za swoją Suzi,szkoda tylko że mam złamany paluszek u prawej ręki,ale chyba nie wytrzymam i ściągne sobie szybciej tą szyne bo pogoda bardzo kusi!Widze że też nie nudziliście się i ostro balowaliście co niektórzy pogubili nawet część garderoby :) ! Pozdrawiam ALL!

 

 

czesci garderoby sie odnalazły i wszystko zakończyło sie sukcesem. :biggrin: :biggrin: :biggrin:

dzięki wielke xero :)

 

Wczoraj ekipa z 15 moto wyruszylismy z Walow wieczorkiem w kierunku rond na Redzie. Fajosko bylo jechac w takiej "paradzie".

Na rondzie, jak to na rondzie ;D, nastepnie palenie gumy, kebap ;D - fazka

 

Dzis powtorka, kolo 19.00, Waly,

zjezdzajcie sie Ekipo,

 

pzdr

 

 

Jak tylko praca pozwoli to sie przyłącze do was na wałach pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilpierwszy - albo to Ty, albo ktoś inny mający identyczną CBR jaką zamieściłeś w avatarku śmiga po Redzie .

Jeśli to Ty to jest nas 2 z redy na CBr`ach :) - moja czasami stacjonuje pod długim niskim blokiem.

 

Pozdro.

Edytowane przez viperPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilpierwszy - albo to Ty, albo ktoś inny mający identyczną CBR jaką zamieściłeś w avatarku śmiga po Redzie .

Jeśli to Ty to jest nas 2 z redy na CBr`ach :) - moja czasami stacjonuje pod długim niskim blokiem.

 

Pozdro.

 

 

przed ostatnia klatka od zielonych blokow czest ci tam widze :biggrin: trza kiedys na piwo sie ustawic mieszkam niedaleko redy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek witam nowe osoby!!!!!

 

A teraz do rzeczy!Czy wiecie ile w Szczecinie nowych koni jest?Nie!To na Wały i już wiecie że lans jest teraz w modzie:D

Normalnie większośc z nas to już ma ARBUZY:DDDDD

No stara gwardio trzeba chyba konie zmienic hihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilpierwszy - albo to Ty, albo ktoś inny mający identyczną CBR jaką zamieściłeś w avatarku śmiga po Redzie .

Jeśli to Ty to jest nas 2 z redy na CBr`ach - moja czasami stacjonuje pod długim niskim blokiem.

 

Jasne, ze Reda ;D

jasne, ze F3

jasne, ze jak najbardziej za - PIFKO ;D

 

Czyli mieszkamy niemal na przeciwko siebie ;D

Ale ta Twoja CEBre, to niebardzo zauwazylem ... ?

 

Niedawno zgralem sie z Ewa, okazalo sie, ze mieszka o krok ode mnie, a moto trzymalem niemal po sasiedzku z Nia, a poznalismy sie na Chociwelskiej...

 

daj znac na gg, czy ... inne, to sie zgramy

 

----

 

Na Walach?

fazowo - qrsowalismy Waly - Rondo Hakena,

dwie ekipy - my i "mlodzi" gniewni;

 

jak wracalem przed 23.00 na Rede, to mnustwo radiowozow jezdzilo predkoscia "patrolowa"

;-)

Edytowane przez kamilpierwszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Walach?

fazowo - qrsowalismy Waly - Rondo Hakena,

dwie ekipy - my i "mlodzi" gniewni;

 

jak wracalem przed 23.00 na Rede, to mnustwo radiowozow jezdzilo predkoscia "patrolowa"

;-)

 

To teraz kto jest "młodzi gniewni"?

A mogli sobie o 23 jezdzic skoro nas jzu tam nei bylo hahahaha.Zapomnieli jak szybko sie przemieszczamy.wczoraj bylo widac mega dzicz na drodze:DDDD

 

 

No to tak o 19:00 na Wałach te osoby które chcą polatać.

O 20:00 wszyscy się zjeżdzają już do Ułanskiej i z resztą nie jeżdząca dzisiejszego dnia rozpoczynają wspólną zabwe :)

 

Zapraszam nowe osoby!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie większośc z nas to już ma ARBUZY:DDDDD

No stara gwardio trzeba chyba konie zmienic hihihihi

 

Tylko nie ARBUZY! ;) A żeby zmienić to trzeba najpierw ten spłacić :icon_mrgreen:

 

A jak będzie bardzo późne latanie to chętnie dołączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...