Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie do adminów: czemu temat "Tor Poznan 12-14 Maja" został zablokowany??

 

może ludki zechcą podyskutować o wrażeniach z czasu spędzonego na torze.

 

bo tu jest "permanentna inwigilacja" a "samiec Twoj wrog!" :)

 

a jak sie latalo na torze robaczki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do adminów: czemu temat "Tor Poznan 12-14 Maja" został zablokowany??

 

może ludki zechcą podyskutować o wrażeniach z czasu spędzonego na torze.

no wlasnie a moze niektorzy maja jakies pytania do ludkow ktorzy byli na torze!! a tu zonk temat zamkniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki juz go oddaję do dyskusji;)

 

no i daj tu Babie wladze :) jak temat nie o kwiatkach i pierdolach tylko o motocyklach to odrazu zamyka ;)

 

a pozamykaj no te wszystkie urodziny, imieniny, cieple kluchy, lizanie po wackach i tym podobne co??? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i daj tu Babie wladze :D jak temat nie o kwiatkach i pierdolach tylko o motocyklach to odrazu zamyka :D

 

a pozamykaj no te wszystkie urodziny, imieniny, cieple kluchy, lizanie po wackach i tym podobne co??? :P

 

O co ci chodzi?Masz z czymś problem?Ciagle i wciąż się każdej kobiety czepiasz?Nie ważne czy bedzie to motocyklistka,laseczka czy nawet babcia na poczekalni u lekarza!Doigrasz się że wkońcu przeciagnie cię taka banda kobiet po asfalcie.A wtedy twoje miłe słowa i zdania z forum w niczym nie pomogą.To tyle! ;) :) :(

P.S.Nie drażnić mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi?Masz z czymś problem?Ciagle i wciąż się każdej kobiety czepiasz?Nie ważne czy bedzie to motocyklistka,laseczka czy nawet babcia na poczekalni u lekarza!Doigrasz się że wkońcu przeciagnie cię taka banda kobiet po asfalcie.A wtedy twoje miłe słowa i zdania z forum w niczym nie pomogą.To tyle!

P.S.Nie drażnić mnie!

 

Hy hy hy: kiedy walka ?? ye ye ye ... --uwaga--uwaga biją się łobuzy ;)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i daj tu Babie wladze :( jak temat nie o kwiatkach i pierdolach tylko o motocyklach to odrazu zamyka :)

 

a pozamykaj no te wszystkie urodziny, imieniny, cieple kluchy, lizanie po wackach i tym podobne co??? :D

 

No Walkie to pojechales po bandzie ,GRUBO. " moze w tak pięknych okolicznościach przyrody " ktos mi wyjasni dlaczego kluby motocyklowe nawet nie te MC ale mniejsze i skromniejsze , nie chcą przyjmowac kobiet MOTOCYKLISTEK.

To moze mięć związek ż tym co napisałes a może się myle.

Zastrzegam że mam pełen "szacun" dla KOBIAŁEK ktore rzeczywiście radzą sobie ze sprzetem . Piszcie !!! Uwazam, że to warto wyjasnić . Jeżeli sie uda

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i daj tu Babie wladze :D jak temat nie o kwiatkach i pierdolach tylko o motocyklach to odrazu zamyka :D

 

a pozamykaj no te wszystkie urodziny, imieniny, cieple kluchy, lizanie po wackach i tym podobne co??? :P

 

No Walkie chyba masz naprawdę problemy z płcią przeciwną :(

A tak serio to mimo iż jestem babką popieram to co napisałeś :)

Uroczystości powinny być w jednym temacie, a nie wkółko dodawany slub albo lans, Oczywiście jak najbardziej popieram pomysłowośc i chęć zrobienia znajomym niespodzianki, ba nawet powiem, że gdybym była zmotoryzowana to sama bym uczestniczyła w takich wypadach, no ale niestety muszę liczyć na wolna tylna kanapę i czyjąś życzliwość, tak czy inaczej, to tylko moje małe zdanie, które pewnie utonie w postach ale chciałam mimo wszystko się wypowiedzieć, pozdro ;)

Edytowane przez landryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) nie to żebym sie przypie**alał ale zamieszanie w postach okrutne

CENZURO GIŃ

 

może jeszcze filtr rodzinny wprowadżcie

 

ps prosze nie zmieniać słów mojego posta na gwiazdki

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_twisted: nie to żebym sie przypierdalał ale zamieszanie w postach okrutne

CENZURO GIŃ

 

może jeszcze filtr rodzinny wprowadżcie

 

ps prosze nie zmieniać słów mojego posta na gwiazdki

 

 

OSŁABIENIE :icon_mrgreen:

NORMALNIE BRAK SŁOW -GŁUPOTA NIE LECZONA STAJE SIE TOKSYCZNA :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Walkie chyba masz naprawdę problemy z płcią przeciwną :icon_twisted:

 

Juz pisalem ze "...ja sie ich poprostu boje" :icon_mrgreen:

 

a o swoj "interes" i doslownie i w przenosni :icon_twisted: kazdy facet dbac powinien, bo inaczej bedziemy tak zniewiesciali jak co poniektorzy z nas... :notworthy: jak to mowil slynny Polski mysliciel Cezary P. "...Babom trzeba zalozyc chomąto" :icon_razz: swietnym przykladem faceta ktory o tym nie wiedzial byl "Grucha" przez co chodzil w swoim "wieśniackim sweterku" :buttrock:

 

A tak na powaznie, Gitta daj sobie na luz z cenzurowaniem wypowiedzi :icon_mrgreen: czasu masz za duzo? dopoki nikt nikogo nie szkaluje i nie obraza to niech tematy tetnia swoim zyciem :icon_mrgreen: pamietaj ze nikt tak Polaka nie jednoczy jak wspolny "wróg" a tutaj niestety Ty wystepujesz w roli tego ostatniego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Motoludki

 

przestancie pitolić o jakiś bzdurach i zajmijcie się nabijaniem kilometrów na nasz konkurs

 

Ja tu biedna siedzę na jakimś dziwnym szkoleniu w Gdyni,wszyscy o mnie zapomnieli i nawet nikt nie zadzwoni do koleżanki....no

 

Najbardziej martwi mnie fakt że ja tu a mój misiu w szpitalu pielęgniary podrywa,i nawet nie mogę go przytulić...

 

więc motobracia do dzieła ...

 

motosiostry są proszone o zachowanie bezpiecznej odległości i niezbliżanie się do obiektu

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz pisalem ze "...ja sie ich poprostu boje" :icon_mrgreen:

może więc przenieś się na chłopców, a może już to zrobiłeś?? :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_mrgreen: (żarcik) :icon_mrgreen:

Edytowane przez landryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może więc przenieś się na chłopców, a może już to zrobiłeś?? :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_mrgreen: (żarcik) :icon_mrgreen:

 

nie ma co sie przenosic bo oni ogolnie sa git, a pantoflarzy bedziemy sukcesywnie resocjalizowac :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestancie pitolić o jakiś bzdurach i zajmijcie się nabijaniem kilometrów na nasz konkurs

 

Najbardziej martwi mnie fakt że ja tu a mój misiu w szpitalu pielęgniary podrywa,i nawet nie mogę go przytulić...

1 primo: jezdze dla siebie nie dla konkursu...

2. primo: co sie stalo ze Diz w szpitalu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...