Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra...dobra....mamoooo Gitto..albo.....Wielka Siostro Gitoooooo :icon_razz:

 

Uwaga!!!!!!!!!! Mam tylni kufer założony !!!!!!!!!!!!!! Od dziś mam turystyka :lalag: No bo jak mi tak wszyscy mówicie żeby na nim tak nie grzała bo to nie ścigacz :clap: To ok . Mowicie macie ;)

 

Jaaaaaaa teraz to normalnie transatlantyk!! :buttrock: :banghead: :banghead:

 

Dziewczyny, dzięki za miłą polatankę. Normalnie po raz pierwszy latałem jako rodzynek, a konie były 4.

CZułem się tak jakoś inaczej :banghead: ale przyjemnie.

No i VTR po regulacjach pokazała sięod odbrej strony tylko 6,54 l/100km

 

Szacun.

Edytowane przez mikoch

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie honda tak pali :icon_razz: :banghead:

 

hehe potrafi nawet (troszkę) więcej. :buttrock: :banghead:

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, że robisz za księdza. Ludzie spowiadają się ze swoich zamiarów. Nie ma mnie w domu więc może brakuje ci pouczania? siostrzyczko :banghead:

 

No ty mała larwo źle zinterpretowałas :buttrock:

 

Mikoch napisał:"Jaaaaaaa teraz to normalnie transatlantyk!!

Dziewczyny, dzięki za miłą polatankę. Normalnie po raz pierwszy latałem jako rodzynek, a konie były 4.

CZułem się tak jakoś inaczej ale przyjemnie.

No i VTR po regulacjach pokazała sięod odbrej strony tylko 6,54 l/100km"

 

 

A widzisz jak fajnie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na jakis dalszy zlot w tym roku?? cos dalej niz polanów:) gdzies dalej w polske!!

 

 

ja jestem za :banghead:

 

 

 

a przy okazji podejscia do kompa CHCE BARDZO GORACO PODZIEKOWAC W IMIENIU MOTODOMINIKI I SWOIM ZA PRZYBYCIE I WYKONANIE PARADY :banghead:

DZIEKI WIELKIE ,WSZYSCY BYLI ZADOWOLENI :icon_razz: :banghead: BO Z MOJEJ STRONY NAPEWNO :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za :lalag:

a przy okazji podejscia do kompa CHCE BARDZO GORACO PODZIEKOWAC W IMIENIU MOTODOMINIKI I SWOIM ZA PRZYBYCIE I WYKONANIE PARADY :banghead:

DZIEKI WIELKIE ,WSZYSCY BYLI ZADOWOLENI :icon_razz: :banghead: BO Z MOJEJ STRONY NAPEWNO :buttrock:

 

Parada była bardzo zacna. Niestety nie udało nam się jednak dotrwać do konca bo GS-ka po drodze odmówiła posłuszeństwa :banghead: No ale na szczęście jakoś dotarła do garażu o własnych siłach.

 

Przy okazji czy ktoś może mi napisać na prv gdzie Halo Szczecin naprawia motorki gdy już własnej inwencji brak? Chodzi mi o jakiś tani i dobry warsztat. Z góry dzieki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wyjazd do Lubinia

http://www.yamaha.motor-centrum.pl/

 

 

popieram w tym roku organizatorzy w lubinie obiecali ze to bedzie porzadna impreza i jak by sie zebrała wieksza ekipa ze szczecina to moge ponegocjowac o jakies znizki przy wejsciu albo co :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiemu dziadowi kto by chcial dac jakąkolwiek flache :banghead: :banghead:

 

 

dziad czy nie ,kazdy miał swoja szanse-ale nie kazdy chciał,wiec teraz juz za pozno :buttrock:

BO JAK TO MOWIA KTO POZNO PRZYCHODZI :banghead: SAM SOBIE SZKODZI A POTEM BECZY :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...