Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam własnie sie zorientowałem sie ze potrzeba mi do mojego nowego chaperowego sprzeta typu wsk Vka dwa boczki rodzaju cos jak np do wirago itp poprostu jakies wypukłosci,w celu uwypuklenia bocznych stron mojego motorka -bo narazie sa tam dziurki i trzeba je jakos wypełnic

SPRAWA PILNA WIEC DAJCIE ZNAC I POMOZCIE BO CZAS UCIEKA A NA JUNAKA MUSI JUZ JEZDZIC

DZIEKUJE ZA CHECI I PA :biggrin:

:eek:

MAM PYTANKO CZY JAK FABRYCZNIE MOTOR WSK NIE MA KIERUNKOW TO TRZEBA KOMBINOWAC ABY JE ZAŁOZYC -CZY SA WYMAGANE W RUCHU MIEJSKIM,BO NA WIOSKACH JAKOS ICH NIE MAJA :D

 

Z tego co wiem jak nie było ich seryjnie to nie musisz mieć. Wtedy zamiar skretu sygnalizujesz ręką. Patrz np SHL kolegi Kermadeca. ;)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jak nie było ich seryjnie to nie musisz mieć. Wtedy zamiar skretu sygnalizujesz ręką. Patrz np SHL kolegi Kermadeca. :D

 

tak myslałem ,mam nawet artykoł o tym koniku(swiat motocykli ,maj 2004)ale chciałem sie utwierdzic bo moj bedzie troszke zmieniony ''zbajerowana vka''i nie wiem czy mam sie produkowac nad tym problemem

pozdrowionka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za wsk V_KA

 

sam jeszcze jestem w szoku jak ja dzis zobaczyłem w komplecie -ale jeszcze długa droga zanim bedzie katac(trzeba pospawac nowa głowke ramy od mz i ustawic dobrze zawieche od mz,wydłuzyc tylni wahacz ,zmieniz na tył szeroka oponke,umocowac zbiornik od panoni.siedzenie od motorynki,umocowac dobrze drugi cylinder od wsk, podłaczyc 2 wydechy od harasa ,spacerowki od harasa,kiera od harasa,)itd bo na razie to posklejałem do kupy super glutem a to mało trwałe-wszystko juz sie robi ale jakos czasu mało i dzien za ma tylko 24 h,a składa sie to 70 km od szczecina wiec lipa -poprostu sie nie moge rozdwoic a stac nak kims tez nie bede.bedzie to bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jeszcze jestem w szoku jak ja dzis zobaczyłem w komplecie -ale jeszcze długa droga zanim bedzie katac(trzeba pospawac nowa głowke ramy od mz i ustawic dobrze zawieche od mz,wydłuzyc tylni wahacz ,zmieniz na tył szeroka oponke,umocowac zbiornik od panoni.siedzenie od motorynki,umocowac dobrze drugi cylinder od wsk, podłaczyc 2 wydechy od harasa ,spacerowki od harasa,kiera od harasa,)itd bo na razie to posklejałem do kupy super glutem a to mało trwałe-wszystko juz sie robi ale jakos czasu mało i dzien za ma tylko 24 h,a składa sie to 70 km od szczecina wiec lipa -poprostu sie nie moge rozdwoic a stac nak kims tez nie bede.bedzie to bedzie

 

 

koleś zrobił co ś podobnego jak byś potrzebował dobrego magika od takich zeczy t to mam namiar zbiera taki sprzęty ma cłą szope

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam zmiana lokalu na dobre wyszło??

I jak macie juz jakiś plan i ekipe na Wolin??

Chętnie bym się podłaczył bo od nas chyba nie zawiele ludzi jedzie co po niektórzy na Pineminde lecą ale po ostatnim zlocie niemieckim juz chyba tam nie pojade no moze tylko po to żeby przekroczyć granice w świnoujściu i polatać po ich (lepszych) drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MAM PYTANKO CZY JAK FABRYCZNIE MOTOR WSK NIE MA KIERUNKOW TO TRZEBA KOMBINOWAC ABY JE ZAŁOZYC -CZY SA WYMAGANE W RUCHU MIEJSKIM,BO NA WIOSKACH JAKOS ICH NIE MAJA :D

 

Znalazlem cos takiego:

 

ROZPORZĄDZENIE

MINISTRA INFRASTRUKTURY

 

z dnia 31 grudnia 2002 r.

 

w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia

 

(Dz. U. z dnia 26 lutego 2003 r.)

 

Na podstawie art. 66 ust. 5 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. Nr 98, poz. 602, z późn. zm.2)) zarządza się, co następuje:

 

 

Rozdział 3

 

Światła

 

§ 12. 1. Pojazd, z zastrzeżeniem ust. 2, wyposaża się w następujące światła zewnętrzne:

3) kierunkowskazów - pojazd samochodowy i przyczepa; nie stosuje się do motocykla jednośladowego zarejestrowanego po raz pierwszy przed dniem 1 stycznia 1986 r.;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem cos takiego:

 

ROZPORZĄDZENIE

MINISTRA INFRASTRUKTURY

 

z dnia 31 grudnia 2002 r.

 

w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia

 

(Dz. U. z dnia 26 lutego 2003 r.)

 

Na podstawie art. 66 ust. 5 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. Nr 98, poz. 602, z późn. zm.2)) zarządza się, co następuje:

Rozdział 3

 

Światła

 

§ 12. 1. Pojazd, z zastrzeżeniem ust. 2, wyposaża się w następujące światła zewnętrzne:

3) kierunkowskazów - pojazd samochodowy i przyczepa; nie stosuje się do motocykla jednośladowego zarejestrowanego po raz pierwszy przed dniem 1 stycznia 1986 r.;

 

o ciekawostka :D DZIEKI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Wy w ogóle sie podziewacie, czy chodzicie spać o 22 :D ?

 

Od kilku dni odbywam nocne rajdy ... i żadko napotykam jakieś moto.

A pogoda zajebista do pośmigania noca a pózniej ... browarek ;)

Szczecin noca rulezzz :eek:

Dzwiek maszynki o 00:00 przelatującej mieszka I nie do opisania ...

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Wy w ogóle sie podziewacie, czy chodzicie spać o 22 ;) ?

 

Od kilku dni odbywam nocne rajdy ... i żadko napotykam jakieś moto.

A pogoda zajebista do pośmigania noca a pózniej ... browarek :eek:

Szczecin noca rulezzz :biggrin:

Dzwiek maszynki o 00:00 przelatującej mieszka I nie do opisania ...

 

Pozdro !

No dzwięk maszynki jadącej na dwójce przez Zawadzkiego po 23 też jest nie do opisania...tylko czekałam, aż będziesz mi gumy wariacie palił pod oknami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haj bojz end gerlz :eek:

 

ale sie tu pozmienialo ;)

 

poprawcie mnie jesli sie myle: w ten weekend planowane sa trzy imprezy, rajt?

1. w sobote jakies wojo

2. w niedziele - dzieciaki end komuniści

 

a moze ktos sie wybiera do berlinowa w najblizszym czasie? bo mam pare gratow do kupienia i gdyby byl ktos tak mily... :D

 

pozdrowy

 

diz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzwięk maszynki jadącej na dwójce przez Zawadzkiego po 23 też jest nie do opisania...tylko czekałam, aż będziesz mi gumy wariacie palił pod oknami

 

Było słychać u Ciebie w domu ?? ha ha ha - DBkiller jeszcze zyję i się rusza, a więc może być tylko lepiej kiedy go wyrwę i zabiję :D

 

Pozdro!

 

ps. Kraka -> też latasz około 23- 24 po mieście ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było słychać u Ciebie w domu ?? ha ha ha - DBkiller jeszcze zyję i się rusza, a więc może być tylko lepiej kiedy go wyrwę i zabiję ;)

 

Pozdro!

 

ps. Kraka -> też latasz około 23- 24 po mieście ;) ?

Tak tak słyszałam, i nie tylko ja :D Tylko czekałam, aż zrobisz to co obiecałeś :biggrin:

I jak lecim dzis poruszać bioderkami na tańce?? Może ktos jeszcze chętny?? Chyba, że ktos chce polatać nocą?? ;) Wtedy pakujemy się z Viperem na moto i dołączamy :eek:

Edytowane przez landryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...