Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27.05 godz.10-parada przez miasto Wolin w strone plaży

DIEŃ DIECIAKA I STRAŻAKA W WOLINIE PO WIECEJ INFORMACJI pisac

 

[email protected]

 

 

GROCHÓWKA I KIEŁBASY PRZEWIDZIANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Edytowane przez domell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO

 

Proponuje wypad dodzieciaków w tę niedziele!!

 

zainteresowani prosze o zgłaszanie się!!!

 

z góry dziekuje

 

 

ja proponuje jak ktos chce sie pokazac konikiem -WOJSKOWYM DZIECIOM,sobota o godz 11 na strzelnicy krzekowo obok jednostki na UL, WOJ. POLSKIEGO (droga dojazdowa jest to kostka brukowa pomiedzy jednostka a torem kolarskin i nia do konca az na strzelnice)

jest tam organizowany piknik z okazji SWIETA 12 BRYGADY ZMECHANIZOWANEJ z pokazem sprzetu wojskowego,mozliwa przejazdzka- wzt2 lub inne niespodzianki ale tego nie wiem

zostałem poproszony przez te dzieci abym i was pokazał wiec jak kto chce-ZAPRASZAM :buttrock:

Edytowane przez generał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem !!!!!!!!!!

Ma ktoś do sprzedania telefon komórkowy, nie musi być pierwszej nowości....wiem że mogę iść do komisu i kupić, ale pomyślałam że może ktomuś sie wala po szufladzie i jest niepotrzebny......Czekam na info.pozdro.

Edytowane przez Sylwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopernik wszystkiego naj i dołączam sie do wszystkich życzeń dla Ciebie

wszystko zaczyna mi sie sypac tloki wracają spowrotem na obróbke

odbiór motorka w sobote stoi po wielkim znakiem zapytania?? ??

miejmy nadzieje ze jak juz sie złoży to bezie hulało i bedzie super :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba na oczy SHL nie widziałeś.To "coś" na zdjęciach to moja M11

 

No ale jak sie jeździ na GSiksRrrr to skąd sie ma wiedzieć jak wygląda M11.

 

Faktycznie ten sprzęt to SHL M11 z silnikiem S-32 produkowany od maja 1960r, przystosowywany był do jazdy w wysokich temperaturach z myślą o eksporcie do Indii, miał 9 KM , dwa rodzaje przedniego zawieszenia, kosztował wówczas 14300zł i w ciągu 1961-62r wyprodukowano ich 16000 sztuk .

Zdziwiony !!!! Wcześniej niemal identycznie wyglądały M06 i różniły się kolorem , zabudową filtra powietrza i minimalnie bryłą bloku silnika która trudno ocenic z tak małego zdjęcia.

Następnym razem poczekamy na Ciebie z browarem do 22.20 i zintegrujemy się jak prawdziwi motocykliści. Za tego"chłopczyka" nie jestem zły to i tak lepiej brzmi niż " PTYŚ"

Pozdrawiam wszystkich ,jak nie pośmigam to też taki nerwowy jestem. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie to honda bedzie latać jeszcze do końca swiata i o2 dni dłużej

pozdro :crossy: :buttrock:

 

Ale jej właściciel padnie na marskość wątroby o wiele wcześniej i Honda będzie musiała latać samotnie. :) Cześć wyspiarzu. Czy Ty pracujesz tam w kawiarence internetowej? Do czasu wyjazdu nie gamzałeś tyle. :) :) Pozdrowienia od całej bandy Niedźwiedzi. :) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem poczekamy na Ciebie z browarem do 22.20 i zintegrujemy się jak prawdziwi motocykliści. Za tego"chłopczyka" nie jestem zły to i tak lepiej brzmi niż " PTYŚ"

Pozdrawiam wszystkich ,jak nie pośmigam to też taki nerwowy jestem. :buttrock:

 

 

No to jak wy sie integrujecie jak mnie gubicie w nocy? :crossy: Kurde akurat jak ja przejezdzalam ostatnia to wylaczyli sygnalizacje uliczna i juz was nie dogonilam.Pojechalam na rondo uniwersteckie i dalej ale jak was nie bylo to zrobilam rundke i wrocilam do garage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak wy sie integrujecie jak mnie gubicie w nocy? :D Kurde akurat jak ja przejezdzalam ostatnia to wylaczyli sygnalizacje uliczna i juz was nie dogonilam.Pojechalam na rondo uniwersteckie i dalej ale jak was nie bylo to zrobilam rundke i wrocilam do garage.

 

 

a ze mna zadna franca nie chce polatac ;):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze mna zadna franca nie chce polatac :eek::(

 

Zbychu, z całym szacunkiem ale grozi to pęknięciem błony bębenka. No i powoduje dość dużą ciekawość naszej policji. :D ;)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jej właściciel padnie na marskość wątroby o wiele wcześniej i Honda będzie musiała latać samotnie. Cześć wyspiarzu. Czy Ty pracujesz tam w kawiarence internetowej? Do czasu wyjazdu nie gamzałeś tyle. Pozdrowienia od całej bandy Niedźwiedzi.

 

 

spoko złego diabli nie biorą a ta moja honda pojedzie ze mną na koniec swata i o 2 000 km daley hehehe :D ;)

 

pozdro dla niedzwiedzi od domelów

Edytowane przez domell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam własnie sie zorientowałem sie ze potrzeba mi do mojego nowego chaperowego sprzeta typu wsk Vka dwa boczki rodzaju cos jak np do wirago itp poprostu jakies wypukłosci,w celu uwypuklenia bocznych stron mojego motorka -bo narazie sa tam dziurki i trzeba je jakos wypełnic

SPRAWA PILNA WIEC DAJCIE ZNAC I POMOZCIE BO CZAS UCIEKA A NA JUNAKA MUSI JUZ JEZDZIC

DZIEKUJE ZA CHECI I PA :eek:

 

 

;)

MAM PYTANKO CZY JAK FABRYCZNIE MOTOR WSK NIE MA KIERUNKOW TO TRZEBA KOMBINOWAC ABY JE ZAŁOZYC -CZY SA WYMAGANE W RUCHU MIEJSKIM,BO NA WIOSKACH JAKOS ICH NIE MAJA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...