Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ja z targów mam nici      

ja mogę tylko w sobotę      

i o 20-tej muszę być już w pracy    

co za niefart    

Kupcie mi coś fajnego

Może darmowa nalepka o następnym terminie targów Cię zadowoli? CHYBE NIEEEE!!! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mapkami planu sieci komunikacji miejskiej w B-linie nie ma problemu. Wiszą na każdej stacji, czy przystanku. A teraz chyba są książeczki w U- Ban-owych i S- Ban-owych stacjach z mapką w środku. To jak jedziecie w piątek? Dajcie znaka. Jak czas pozwoli to też wdepniemy. Krótki SMS-ik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.czesci-motocyklowe.pl - zapraszamy do nowego sklepu internetowego.Mimo, że iż jest on w ciągłej aktualizacji i czasami może coś nie zadziałać - sprawdźcie go i przekażcie nam swoje opinie! dzięki i do zobaczenia na trasie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.czesci-motocyklowe.pl - zapraszamy do nowego sklepu internetowego.Mimo, że iż jest on w ciągłej aktualizacji i czasami może coś nie zadziałać - sprawdźcie go i przekażcie nam swoje opinie! dzięki i do zobaczenia na trasie!

w porównaniu z LOUISEM to ceny kurtek i spodni KOSMICZNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatcje widze ze temat targów mocno poruszony. Byliśmy z Bandziorem tam juz dwukrotnie i dlatego w tym roku jedziemy w piatek :) Po pierwsze mniejsze tłoki a jak ktos chce coś kupic to i tak znajdzie duzo rzeczy za wiele mniej niz u Nas ;) heeh Sobote odradzam masa tłumów a w niedziele jest tez fajnie ale wszystko juz wykupione chyba ze sie ma nieco nietypowe wymiary to wtedy mozna kupic tak jak ja kask rozmiar Xs za grosze :banghead: Mamy jedno wolne miejsce ?? pisze sie ktos? Pozdro Ann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj koło 12 widziałem w naszym pieknym :roll: mieście kogos na motorku RESPECT :)

 

jeśli to była zielona kawa zephyr to jest duże prawdopodobieństwo, że mnie widziałeś. Nie mogłem się powstrzymać, a przy rozsądnych prędkościach, się nie marzło. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) nie nie to nie byleś Ty ale gratuluje zawzięcia. Ja tez mam straszna ochote polatac ale w takich temperaturach ograniczam sie do odwiedzin konia w garazu i przepalenia go. Ale podobno pogoda ma byc dla nas juz wkrótce łaskawsza OBY TAK BYŁO pozdrawaiam wszystkich wypatrujących wiosny w grupie cieplej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...