Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie miejsce dla mnie wcale mnie nie ma

Bedziesz bedziesz nie pekaj miejsce jest

A ja tez mogłabym być na stronce ?? Pytam sie bo niewiem (fstydze siem) ...ja tak sporadycznie widuje Was...

Jasne ze mozesz podeslij swoje zdjecie i jakis krotki opis na meila i juz zalatwione. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę zapomniałam.... 8O zapomniałam o środowym spotkaniu :oops: Starość nie radoś :twisted: Pozdrawiam

 

[ Dopisane: 14 ]

Ale ten teks Policjantka z morskief drogówki .........albo walczy z żoną o motocykl...trafne trafne Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten teks Policjantka z morskief drogówki .........albo walczy z żoną o motocykl...trafne trafne Gratuluję

Dobra, dobra, a co powiesz na moje: Grupowy Kochanek. Normalnie osłabienie 8) 8)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co zrobić z takim nazwiskiem...trzeba mieś jakieś obowiązki

I dlatego w niektórych kręgach znany jestem jako: Brodaty Perwers. :banghead: :)

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego w niektórych kręgach znany jestem jako: Brodaty Perwers.

A JA MYSLAŁEM ZE JAKO TEN CO ZNA WSZYSTKIE POZYCJE SWIATA,I MOZE JAK CHCE ZROBIC WSZYSTKO :D

DOBRE, ;)

 

 

 

ZROBCIE COS Z TA POGODA BO KONIK SIE RWIE DO DROGI A TU ZIMA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Pozdrawiam z Goleniowa... Jestem tu dziś w pracy i miałam niemiłą przygodę od samego rana... Pan z busika zapomniał, że miał się zatrzymać w Goleniowie i powiózł mnie trochę dalej... ponieważ nie znam okolic, trochę się zdziwiłam jak zobaczyłam tablice koniec Goleniowa... i zaufać tu obcym ludziom... ledwie przez gnojka zdążyłam...

 

Trzymajcie się ciepło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TELEWIZJA KŁAMIE.I ONI TEZ

To fakt ale bardziej wiarygodne źródło http://meteo.icm.edu.pl/ pokazuje podobne wyniki. Ja w sobotę rabotam ale w niedzielę :D :D

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...