Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ładnie Generał a miał być siakiś Nissan Patrol

no miał byc ale to była jedyna okazja pozbycia sie lublina.A TAM AKURAT TERENOWYCH NIE MIELI CO ZA PECH ale wszystko przed nami' date='damy rade nie dzis to jutro[/quote']

 

Oj jak szkoda Lublinka :cry: I gdzie wy teraz bedziecie spali ;)

No ale jesli to byla bardzo przemyslana decyzja to gratuluje szybkiej tranzakcji.. :D

 

[ Dopisane: 06-11-2005, 20:17 ]

SYLWESTER 2005/2006

 

Ma ktos z was jakieś pomysły?Lokal?Piwnica?Chmurka?

 

My na dzień dzisiajeszy jestesmy w domu przed TV :-D

Ja i Zurek tez sie piszemy na sylwestra!!!

Byle gdzie' date=' byle jak, byle z Wami!!![/color']

 

[ Dopisane: 06-11-2005, 20:18 ]

WPISUJCIE NAS NA LISTE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kołomąciu za zakrętem

 

Żeby coś tak fajnie było...

 

[ Dopisane: 06-11-2005' date=' 20:54[/i'] ]

Ja i Zurek tez sie piszemy na sylwestra!!!

 

Byle gdzie' date=' byle jak, byle z Wami!!! [/quote']

 

To się rozumie bez WAs nie było by tak fajnie...DAMY CZADU tylko nie wiem czy w przypadku Niechorza PAn właściciel nas przyjmie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

swięte słowa ŻANA nie jest powiedziane że będziemy tam mile widziani.troszke tam nabroiliście jakaś zielona budka i serfing po żywopłotach. piszcie jak śię coś dowiecie o tym sylwestrze. ja jak na razie to nie mam planów.

Trzymajcie śię Buźka PA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka pogoda,suchy asfalt ,gdzie wy jerstescie? Zostawcie klawiatury, zostawcie piloty od tv i na koń.Przyszly tydzien temperatury pow.dziesieciu stopni,POZDRAWIAM NASZEGO PREZESA KLUBU "ORZELKA",jezeli oferta na sylwka bedzie rozsadna napewno zjedziemy wszyscy!!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kermadec napisał:

-Jak mi kto pożyczy konia to moge polatać

 

 

Nie pożycza się!Tak samo jak żony i męża!!!!

Dobrze prawi, polac jej :D Masz u mnie dozywotni splendor i respect 8) Polecam ta mysl sobie oprawic i powiesic nad biureczkiem, bo potem bedzie, jak u mnie, madry Polak po szkodzie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.Jak ktoś powie,że o koniu nie mówi sie źle to chętnie sie zamienie.Ciekaw jestem opinii po tygodniu "jazdy" (zn naprawiania co 50km).

 

 

Marudzisz :!:

Szachcior SHLką do Polanowa dojechał z kilkoma naprawami w czasie drogi,albo MZtką z Polanowa.To jest dopiero frajda jak sie jedzie i co 10 km sie staje podziwiac przyrode.Szaszka swoimi trupami tez dojezdza i jest zawsze w drodze zabawnieWidocznie nie trafiles na ludz ktoremu takie cos podoba sie i w czasie "remontów" pilnie uczestniczą. :-D

Racja ekipo gdy Pawulon złapał kapcia i ekipo gdy Misiek złapał kapcia i ekipo gdy Szachcior ze zlotów wracał?

Fetors rulez!!!!

 

 

Masz u mnie dozywotni splendor i respect

WOW 8O

...i dodaj szacum zomalka :D

 

[ Dopisane: Poniedziałek Listopad 07, 2005 8:30 am ]

Rozumiem,że szczeoteczki do zębów ale żony.......  

 

Aha to gratuluje ci :!: :!: :!: :!:

 

Poza tym ja bym kunia pożyczył dobremu qmplowi ale nie mam aż tak dobrego kumpla

 

Widocznie coś tobie dolega :-D

 

Złom jeden

 

Nie nazywaj motocykla złomem :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz :!:  

Szachcior SHLką do Polanowa dojechał z kilkoma naprawami w czasie drogi,albo MZtką z Polanowa.To jest dopiero frajda jak sie jedzie i co 10 km sie staje podziwiac przyrode.Szaszka swoimi trupami tez dojezdza i jest zawsze w drodze zabawnieWidocznie nie trafiles na ludz ktoremu takie cos podoba sie i w czasie "remontów" pilnie uczestniczą. :-D  

Racja ekipo gdy Pawulon złapał kapcia i ekipo gdy Misiek złapał kapcia i ekipo gdy Szachcior ze zlotów wracał?

Fetors rulez!!!!

 

gdyby nie te naprawy i przymusowe postoje to nie było by pseudo striptizu na naszej autostradzie,cofania sie po zbedne rzeczy ktore wyrzuciło sie podczas wczesniejszej naprawy a defakto okazały sie znowu pomocne,i wielu innych miłych wspomnień :-D Nastepnym razem tez jade z ekipa w ktorej jest jedna padaka NIE MA NIC LEPSZEGO :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...