Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to wystawcie kanapy i w tej komnacie poustawiajcie same ławy i ławki-wiecej nas sie pomiesci.Sama bym to zrobiła' date='ale jak co środa jestem na kursie' date='wiec kolo 21 bedziemy.[/quote'']

buhaha sama byś to zrobiła !!!! jasne !!!!! najeła byś kolegów do pomocy......no ale niech zostanie :)

 

To ty nie wiesz że ja sumo trenuję :?: No to juz wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A długo się skutrem nie nacieszylam :-( Dzisiaj jezdzilam sobie u mnie po dzielnicy i jakiemus starszemu Panu nie spodobalo sie to ze halasuje co 5 min przejezdzajac kolo niego, nie powiem tlumik mam sportowy wiec i halas wiekszy, ale to nie znaczy ze staruszek moze szczuc mnie psem :) A wiec jechalam tak juz chyba czwarty raz kolo owego emeryta i tak sie zdenerwowal ze puscil swojego kundla ze smyczy na mnie, a ze los zwierzat nie jest mi obojetny to dalam po hamulcachi niestety nie zapanowalam na mokrym asfalcie, pierw lecial skuter a za nim ja, dobre 20 metrow.....Jak wstalaam i zdjelam kask to uslyszalam jeszcze od dziadka ''naucz sie ku.... jedna jezdzic i nie halasuj w dzielnicy willowej, wynos sie na blokowiska skad przyszlas '' (szczegol ze ja jestem z owej ''dzielnicy willowej'').......finish tej kraksy jest taki ze mam zdarty brzuszek do mieska i pare powaznych potluczen pomimo tego ze bylam w kombinezonie, o skuterku nie wspomne ;) Lakiernik sie kłania znowu ;) Uwazajcie na złośliwych emerytow.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Uwazajcie na złośliwych emerytow.......

 

ŻE CO TAKIEGO????

Maja, ja bym bez 10 sek zastanowienia dzwonił po Policję, a dziadkowi by przysmarowali taką karę za stwarzanie zagrożenia, że by się osrał palant jeden! Zostałaś ranna w wypadku spowodowanym przez rozjuszonego dziada, który poszczuł psem (na pewno był wściekły...) i takie tam. Ja bym pajacowi nie odpuścił!

Z drugiej strony, że chłop jestem to nie dzwoniłbym nigdzie tylko bym mu pi...olnął... :twisted:

Nie, no w szoku jestem. Nie powinnaś gnojowi odpuścić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kobiałek forum to jak motor bez paliwa

ooo Vidlak już cie lubie za to ;)

 

Vidlak swój gość ;) :lapagora:

 

Przy okazji...

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i zrozumienie. Powiem' date=' napiszę szczerze - trudno będzie zostawić Halo Szczecin, wszystkie te wspólne imprezy, przejażdżki, pogaduchy do rana.... przede wszystkim [b']świetnych ludzi[/b], których tutaj poznaliśmy. Będzie nam Was brakowało.!

 

Ale to nie znaczy, że nie będziemy Was podglądać co robicie! :P

 

Cieszę się, że przynajmniej w ten weekend jeszcze razem poszalejemy! :) Do zobaczenia w Niechorzu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...