Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A zaczęlo się tak niewinnie!Prawda Kriso?Jeszcze rok temu było spokojnie i cichutko a teraz?Wspaniale i żywo!Myślecie jak tu zime przetwać bo mnie juz martwi że nie będzie można pojeździć.

A no było tak niewinnie :evil::) ale dobrze... wiech wiedzą wszyscy jak się ludzie potrafia bawić i zgrać... chociażby na forum... choć trza by w realu więcej spotkań wykombinować... może być całkiem miło... :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo.....byłam niebieskim GS.... jak fajnie że się odezwałaś :evil: bo ja tak sobie śmigam sama :cry: tu i ówdzie a z ekipą to dużo przyjemniej!!!! Koniecznie musimy się spotkać...może uda się na zlocie gdzieś odnależć. Ojeju.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo.....byłam niebieskim GS.... jak fajnie że się odezwałaś :evil: bo ja tak sobie śmigam sama :cry:  tu i ówdzie a z ekipą to dużo przyjemniej!!!!  Koniecznie musimy się spotkać...może uda się na zlocie gdzieś odnależć. Ojeju.... :P

 

Trzeba było wcześniej się odezwać na forum to byśmy nie raz się zabrały z naszymi laleczkami i pojeździły.Prawda Aniu?

Sylwek jedź z nami w piatek!!!!!

Dobra ekipa to podstawa dobrej zabawy. Zobaczysz zresztą sama!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uda się na zlocie gdzieś odnależć. Ojeju....

 

______________________________

 

 

mysle sobie ze my ludzie z tego naszego malego szczecina i 4 UM sie znajdziemy bo nie widze inaczej jak to ze bedziemy naZLOCIENCU szyscy razem W JEDNEJ KUPIE BO KUPIE NIKT NIE PODSKOCZY oczywiscie nie wykluczam a wrecz zapraszam do naszej paczki innych ludzikow KTORZY W KULTULARNY SPOSOB POTRAFIA SIE DOSTOSOWAC DO NAS/puszczanie bakow,picie mleka ,palenie czarownic mile widziane/ pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wcześniej się odezwać na forum to byśmy nie raz się zabrały z naszymi laleczkami i pojeździły.Prawda Aniu?

Prawda prawdziwa!

Buziaki Lafiryndy.

 

Towarki spakowane na DŻAMPRĘ piątkową?

a kto nie jedzie na Zlocieniec to "mięki pisior"

 

A dzis zbiórka o 16 na Jasnych Boniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na piątek :evil:  ja napewno będę mogła jechać w sobotę....to napisz, jak będę mogla Was poznać, a jeśli bym mogła to może bym się rozbila gdzieś niedaleko was,bo ja sama będę jechać prawdopodobnie  :cry:

 

Poznasz odrazu bo wszysy maja takei same koszulki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na piątek  ja napewno będę mogła jechać w sobotę....

Nie bój, w sobotę też jedzie ekipa ze Szczecina, także możesz od razu się tu podłączyć. A tak w ogóle, to teraz nastapi seria wścibskich pytań, z której częsci Sz-na jesteś? długo jeżdzisz? i dlaczego dopiero do nas dotarłaś? :evil: :P :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moż ktoś planuje wyjazd do Złocieńca w piątek około 15-16

Niedźwiedź ja z Michalem bedziemy lecieć okolo 16-17 i myslę ze w tych okolicach spotykamy sie na Walach i stantąd wyjazd.

 

męczy dusza jestem sorrrrryyyyyyy

Ty meczydusza, przyjedź dzis na Blonia pogadamy i sie umówisz z ludzikami, którzy jadą w sobote - wiem , że Vidlak, Vizka z Majorem si3wca i jeszcze paru motozakręconych

 

 

A tak w ogóle, to teraz nastapi seria wścibskich pytań

Ty ciekawskie jajo, uspokuj mi sie tam. I baczność w skarpetkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...