Skocz do zawartości

HALO SZCZECIN-OGÓLNY


Kriso
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanko z innej beczki , a mianowicie co można kupić niedrogiego i fajnego chłopakowi motocykliście na urodziny ?? Bo jakos zaden pomysl mi nie przychodzi do glowy , jakby ktos pomogl to bylabym bardzo wdzięczna , PZDR for all...... :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

 

Jesli facet lubi motorki to coś z tym związanego

Ja ostatnio od zony dostawałem:

 

- modele motocykli - uzbierała się juz niezła kolekcja

- encyklopedia motocykli

 

Możesz także pomysleć nad czymś praktycznym co wykorzysta w podróżach motocyklowych, ale w moim przypadu sam wole sobie takie drobiazgi dokupywać

 

Pozdrawiam

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla zainteresowanych:

 

De'Roker Klub - Szczecin zaprasza na :Szczecińskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2005!

Impreza odbedzie się w dniach 07.05-08.05. Gwarantujemy słoneczną pogode, muzyke, ognisko, grilla, kuchnie polową oraz tradycyjnie pieczonego świniaka Weź ze sobą tylko namiot.

Miejsce imprezy: LUBIESZYNDE'ROKER KLUB Szczecin

 

 

Michał dobre informacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naj leprzy prezent dla motocylkisty to moim zdaniem cos co upiekrzylo by motor jakieś rączki manetek bajeranckie :buttrock: z czaszkami na końcu pobłyskujące srebrem i takie tam pierdułki albo brylok z motorkiem idealny do kluczyków hehe ;)

 

Co do tego zlotu to mam pytanie kurde no ja bym sie tam wbił ale niestety bez moto ;( będą jakies koncerty rockowe albo cus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla zainteresowanych:

 

De'Roker Klub - Szczecin zaprasza na :Szczecińskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2005!  

Impreza odbedzie się w dniach 07.05-08.05. Gwarantujemy słoneczną pogode, muzyke, ognisko, grilla, kuchnie polową oraz tradycyjnie pieczonego świniaka  Weź ze sobą tylko namiot.

Miejsce imprezy: LUBIESZYNDE'ROKER KLUB Szczecin

 

 

Michał dobre informacje??

Zgadza sie,wyprzedzilas mnie wlasnie wszedlem na forum i mialem pisac a tu....napisane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ciut mi się olej sączy z maszyny ale planuję dokulać się do Gryfina w sobotę. Oby przesadnie nie lało...

 

Lubieszyn - obowiązkowo! Chćby rowerem :buttrock: bo blisko mam...

 

Gitta - a może do mnie też jakies fotki z weekendu podeślesz? Moga być wszystkie - konto mam pojemne ;) Adres na PW. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...