Skocz do zawartości

skóra Arlen Ness


Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tej kurteczce? http://moto.allegro.pl/item311735305_arlen...ga_okazja_.html

Być może jest ktoś na forum, kto kupił skórę od tego gościa? Od jakiegoś czasu obserwuje jego aukcję i widzę że sprzedał już kilka sztuk tego modelu. Zastanawiam się tylko czy będzie dobra w chłodne dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt super oglądałem taką u TADKA w Warszawie, sam chciałem kupić od tego gościa BERIKA zielonego ale nie ma mojego rozmiaru. Wydaje mi sie że za taką skórę tej marki to bardzo atrakcyjna cena, byle fajansiarska skóra tyle kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wcześniej wspomniałem ciekaw jestem jak spisze się w chłodne dni takie jak teraz. Szczerze powiedziawszy nie myślałem o skórze, ponieważ napasłem się na zestaw shield(kurtka + spodnie) od modeki ale ta cena mnie zachęciła. Gdzie w wawie mógł bym przymierzyć ten model? Tzn. gdzie jest sklep tego "Tadka"? ;)

Edytowane przez markuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że właśnie nabyłem dwa tygodnie temu na niemieckim e-bay Modeka Shield. Bardzo fajna kurteczka, testowałem ją w zeszłą sobotę ok. 7 stopni i słoneczko nie było problemu. Ja trafiłem ją bardzo okazyjnie z prywatnej aukcji chyba mu nie przypasował rozmiar. Co do sklepy Tadka to podaję ci link to pomiędzy TVN, a McDonald's Wilanów. Tylko się umów telefonicznie bo Tadek jest nieprzewidywalny, a nawet jak się umówisz to i tak nie jest gwarancją że go zastaniesz ale i tak świetny Gościu. jeśli chodzi o wiedzę motocyklową i ubrania na motocykle.

 

http://www.motostore.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie będzie dobra w chłodne dni, w gorące też nie. Będzie dobra w normalne dni.

2. U mnie Ness przy szlifie się sprawdził.

3. Nie kupuj u Tadka. Chłopak jest bardzo spoko gościem, ale handlowiec z niego żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...