Skocz do zawartości

Wszelkie info o R6


Rekomendowane odpowiedzi

ktoś coś wie?

 

Wciąż nic?? To może pomyśl nad wyborem między '07 a '08 :banghead: bo akurat w marcowym MOTOCYKLU są opisane różnice miedzy nimi :banghead:

 

Jak kraść to miliony jak jeździć to R6 z 2008 :evil: :lalag: :P

 

Pzdr

Edytowane przez KaZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Siemka ludziki

To ze w R6 00' lubi padać skrzynia to już wiem poza tym jakieś jeszcze minusy są tam poukrywane ?! aktualnie latam na zx6r 98 ale właśnie natrafiła się możliwość kupienia właśnie R6 z 2000 roku wizualnie naprawdę zadbana sztuka silniczek pracuje równo i jest cala w oryginale ... tyle ze nasłuchałem się negatywnych opinii gości którzy w zasadzie nigdy na niej nie latali ale PODOBNO srutu tutu ze r6 to katowane żeby nie kupować 8 letniej yamaszki bo to krap itd normalnie nie słucham opowiadań tego typu ale mimo wszystko zacząłem się wahać mimo ze aktualnie latam na 10 letnim motocyklu i słowa złego powiedzieć nie mogę

Jakaś wasza porada !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

wszyscy tylko ciagle gadaja o tym II biegu. Czy ktoś z Was tego doswiadczył, prawda jet taka ze dotyczy to modeli do 2000 i to nie wszystkich tylko tych co bardziej styranych, ale prawda taka ze był z tym problem i sam producent sie do tego przyznał. Ja miałem R6 z 2002 i tam tego problemu już nie ma, ale za to j*b...ł mi zawór, ale to inna sprawa. Teraz mam R6 z 2003 i jezdzi duzo lepiej, szczególnie w zakretach.

Bez amortyzatora nie ma co nawet siadać, ale wiekszość sprzedających takowy dorzuca.

Ja latam moim sprzetem sporo w miescie dojezdzajac do pracy i da sie jezdzic, powiem nawet ze nie ma wiekszych niedogodnosci na krotkich odcinakach, a mam 183 cm wzrostu. jedyne co moze troche draznic to koniecznosc ciaglego operowania lewa noga w miescie bo jak wiadomo moto ciagnie glownie w gornym zakresie.

Ja moja lecialem dokladnie 257 i troszke do odciecia zostalo wiec moze dojedzie do katalogowych 260.

Przeklamania licznika wybikaja tez z tego ze fabryczny licznik jest niedokladny co opisuje tez dziawer we wspomnianym ŚM

To chyba tyle z praktyki, generalnie świetne motojava script:emoticon(':clap:',%20'smid_5')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze tak dla smiechu - v max to niby 260 km/h wiec jak niektorzy jada 299 km/h ? Aż tak bardzo licznik zawyża ?

 

Mój kolega ma AD99 i maksymalnie pokazała 280, maszyna pełna fabryka, ale na youtubie jest filmik jak koleś grzeje autostradą bodajże 296 kmh/h i to są wskazania licznika :icon_eek: Trochę mnie to zdziwiło :icon_rolleyes:

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem r6 99 i faktycznie po gumowaniu i przebijaniu na gumie skrzynia nie daje rady i 2 wybija tak przy 12-13tys obr

Co do zawracania to jaki qwa problem bardziej sie rozpedzic i tylny hebel i zarzucic dupa i zawracasz na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moja r6 kupilem stosunkowo niedawno, ale juz jakies wnisoki na jej temat wyciagnalem. Jesli chodzi o pozycje to jest ona typowo sportowa, mimo ze mam 165cm to jednak odczuwam nadgarstki, problem znika powyzej 120 km/h. Na hamulce nie mam co narzekac, moze dlatego ze sa w stalowym oplocie, nie wiem jak sie hamuje bez niego...

Pomimo ze jest to rocznik 2001 to 2jka niestety padla, ale to nie mi tylko poprzedniemu wlascicielowi, po naprawach wszystkie biego chodza bez zarzutow!

Jesli chodzi o shimmy to lubi lapac przy wyjsciu z zakretu na nierownosciach, kilka razy sie z tym borykalem dlatego przez zime koniecznie musze kupic jakis amorek!

Ogolnie motorek ok, polecam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...